HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


Crazy Race, aneb šílený závod Crazy Race, aneb šílený závod
(freeware / sportovn / 3287  zobrazen / oblbenost 64%)

Jméno slovenského autorského týmu "Virtual World", jemuž vévodí mladý nadějný, ještě ani ne šestnáctiletý autor freeware Tibor Szabo a který má své vlastní stánky na http://virtualworld.gamecode.cz/Team.htm s názvem Virtual World, vám jistě bude nejen povědomé, ale i velice dobře známé. Tato hra je již čtvrtou, kterou vám od tohoto autora nabízíme a navíc tomu není ani tak dlouho, co jsme pro vás připravili s ním i rozhovor, který si můžete přečíst na těchto stránkách v sekci „Rozhovory s autory freeware“ a tak poodhalit tajemství jeho výrobní kuchyně. Hra Crazy Race rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co tento autor doposud stvořil, takže příznivci motorismu tady máte příležitost splnit si vaše odvážné sny.

Autíčka - závody na různých tratích Autíčka - závody na různých tratích
(freeware / sportovn / 4094  zobrazen / oblbenost 64%)

Český autor freeware Petr Reitinger, píšící pod alias RAJTA pro vás připravil tuto sportovní hříčku, při niž si zajezdíte na závodních okruzích ve sportovních závodních automobilech. Každý z pánů kluků, bez rozdílu věku a v dnešní době jistě i mnoho dívek zatoužilo si někdy zasednout do kokpitu závodníčky, ne každému se však tyto sny vyplnily. No a vidíte, tady si můžete sami vyzkoušet, jak umíte ovládat svěřený auťák, přitom nepotřebujete řidičský průkaz, ani závodnickou licenci, stačí jen si stáhnout tuto freeware a můžete vyrazit a ověřit si svá nadání, vlohy a závodnické zkušenosti, pokud je ještě nemáte, zde je určitě získáte. Láká vás vůně benzínu a hukot závodních strojů? Tak si nasedněte a můžete začít.

Air Xonix - přičinlivý vrtulníček Air Xonix - přičinlivý vrtulníček
(freeware / sportovn / 4019  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste hodně hraví, máte rádi hry, u kterých je třeba se soustředit a i trochu přemýšlet, nejste příznivci bezduchých „stříleček, ale baví vás logika a postřeh, pak vězte, že se zde nacházíte na tom nejsprávnějším místě a rozhodně se i dobře pobavíte. Čeká na vás spousta překvapení, záludností i bonusů, které vám mohou hraní ulehčit, ale také naopak pěkně ztížit, či dokonce ztrpčit až znepříjemnit. No moudré české přísloví praví, že „bez práce nejsou koláče“, v této hře to platí v plném rozsahu a bezezbytku. Pusťte se s rozvahou a trpělivostí do hraní, rozhodně neprohloupíte, hra za vyzkoušení zcela určitě stojí, hlavně si pospěšte, vrtulníček už na vás netrpělivě čeká.

Autíčka - závodní okruh Autíčka - závodní okruh
(freeware / sportovn / 3402  zobrazen / oblbenost 64%)

Český autorský tým pro tvorbu freeware, skládající se ze třech členů, jmenovitě tedy z Killera, Aswana a CD Páje pro vás připravil tuto sportovní hříčku, při niž si zajezdíte na závodním okruhu ve sportovním závodním automobilu. Každý z pánů kluků, bez rozdílu věku a v dnešní době jistě i mnoho dívek zatoužilo si někdy zasednout do kokpitu závodníčky, ne každému se však tyto sny vyplnily. No a vidíte, tady si můžete sami vyzkoušet, jak umíte ovládat svěřený auťák, přitom nepotřebujete řidičský průkaz, ani závodnickou licenci, stačí jen si stáhnout tuto freeware a můžete vyrazit a ověřit si svá nadání, vlohy a závodnické zkušenosti. Pokud je ještě nemáte, zde je určitě získáte. Láká vás vůně benzínu a hukot závodních strojů? Tak si nasedněte a jedeme.

NIX - pozor na extrémní soupeře NIX - pozor na extrémní soupeře
(freeware / sportovn / 4649  zobrazen / oblbenost 64%)

Nabízíme vám ke stažení zajímavou a napínavou hru od autorského týmu „DigiPen Institute of Technolog“, která vskutku stojí za stažení, i když vás hned musím předem upozornit na skutečnost, že se objemově nejedná o žádného trpaslíka, ale o hru náročnou na stažení, neboť její velikost je něco přes 13 MB, což samo o sobě znamená, že pro ty, kdo nemají pevné připojení na Internet, se to může zdát mnoho. Věřte mi však, že objemová velikost této hry je přímo úměrná její kvalitě, takže stáhnout si tuto hru mohu všem jenom doporučit. Sice zde neplatí ono známé rčení „co je malé, to je hezké“, ale sami zjistíte, že i velké může být a také je, krásné a navíc i velkolepé.

Surfer – divoké prkénko Surfer – divoké prkénko
(freeware / sportovn / 3294  zobrazen / oblbenost 64%)

Pánové Merz & Krell, žijící v Německu, mají docela jiné hobby, než se zabývat tvorbou freeware, ale obchod je obchod a kšeft je kšeft, tak tomu bylo odedávna a bude tomu i nadále, co bude trvat existence lidstva. Touto úvahou se očividně řídili i výše oba jmenovaní pánové, jejichž výhradní pracovní činností je výroba kancelářských potřeb se specifickým zaměřením na propisovací pera a tužky, této své činnosti přizpůsobili i děj a obsah této jejich reklamní hry. Surfing je bezesporu sportem, který je pro spousty lidí velice příjemnou a neodmyslitelnou zábavou, zejména v tomto letním a teplém období, kdy všichni, kteří mohou, se uchylují k bazénům, rybníkům a přehradám, pokud si to nenamíří až přímo k moři. Koho by nelákalo stoupnout si na divoké prkénko a brouzdat se po vlnách s větrem a Sluncem v zádech, však si to vyzkoušejte sami, uvidíte, jaká je to paráda.

TipFotbal – vlastní sázkovou kancelář TipFotbal – vlastní sázkovou kancelář
(freeware / sportovn / 3715  zobrazen / oblbenost 65%)

Někdo má rád holky, jiný vdolky, někdo se vidí v dobrém jídle, někdo má rád kulturu, druhý zase má v oblibě sport, někteří ale jenom jako diváci, nebo dokonce sázkaři. Tady vám tedy nabízíme možnost stát se dokonalým makléřem, přijímat i vyplácet sázky a vlastnit tak svoji malou, ale docela výnosnou sázkovou kancelář. Pokud jste tedy příznivci hazardu, pak neváhejte a dejte se do toho. Jen dávejte bedlivý pozor, abyste nesplakali nad výdělkem, nejste totiž sami, kdo chce za každou cenu vyhrát a nabalit se.

Rocky Racers - závody kosmických korábů Rocky Racers - závody kosmických korábů
(demo / sportovn / 3027  zobrazen / oblbenost 64%)

Kterému z pánů kluků bez ohledu na jejich věk se nerozbuší srdce, když se dozví, že se budou někde konat automobilové, či motocyklové závody. Pak obvykle jde všechno stranou a nastane hluboké rozjímání, končící zpravidla tím, že se na místo závodů stejně rozjede, kdyby čert na koštěti jezdil. Z tribuny potom se zatajeným dechem dychtivě sleduje odvážné muže v kokpitech závodních automobilů, nebo za řidítky silných motocyklů a představuje si na jejich místě sám sebe. Co tak si tedy vyzkoušet, jak se závodník v takové situaci cítí? Tady máte možnost si kočírování závodního stroje vyzkoušet a to ne ledasjakého, měřit své síly a dovednosti budete v kosmických plavidlech a to už snad za pokus rozhodně stojí.

Super Ping Pong Football - kopací míč Super Ping Pong Football - kopací míč
(freeware / sportovn / 3444  zobrazen / oblbenost 64%)

„Zelená je tráva, fotbal to je hra“…….., ano, známá píseň příznivců kopané by se v této hře mohla použít pouze jen symbolicky, neboť vše, co tuto velkolepou hru, mající tak široký okruh svých příznivců připomíná, je skutečnost, že ji budete hrát na velmi pečlivě udržovaném anglickém trávníku. Kromě tohoto atributu a fotbalového míče, s kterým si budete pinkat seshora dolů a zdola nahoru, pak nemá hra nic jiného společného, takže pozor, ať nejste zbytečně zklamáni.

X-Pong 3D - exkluzivní Ping-pong X-Pong 3D - exkluzivní Ping-pong
(freeware / sportovn / 2903  zobrazen / oblbenost 64%)

Petr Altman, alias Altick, toto jméno znají jistě všichni vášniví příznivci freeware, hlavně pak ti, kteří mají přehled o dění v české freewarové scéně. Tento autor se nesmrtelně zapsal i do stránek Herního Světa, neboť dnešní nabízená je v pořadí již jeho sedmou, kterou vám dnes nabízíme zde ke stažení a tím samozřejmě i k zahrání. Tato jeho hra, provedená v nádherné 3D grafice a navíc i dokonale ozvučena, je přímo ukázkou jeho dokonalého mistrovství a nestáhnout si ji, by bylo pro vás neodpustitelnou škodou, neřkuli přímo hříchem. Péťa prostě umí, o čemž se můžete ihned přesvědčit sami, takže neváhejte, stahujte a hrajte, váš soupeř už se stejně nemůže dočkat.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)