HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Peggle – odpalujte kuličky Peggle – odpalujte kuličky
(freeware / logick / 5229  zobrazen / oblbenost 64%)

Peggle se tváří na první pohled jako klasický arkanoid, nicméně oproti této staré klasice se odlišuje hned v několika základních atributech. Předně máte předem určený počet kuliček, které odpalujete z vašeho děla, jež je umístěno na horním okraji obrazovky. Pod vámi se nachází velké spousty kuliček a plošinek, které po srážce s kuličkou zmizí a přičtou a vám přibude předem stanovený počet bodů. Je samozřejmé, že některé vám po karambolu přidají body více, jiné však zcela naopak méně, ale setkáte se i s kuličkami speciálními, tedy bonusovými. Na spodním okraji obrazovky pak jezdí sem a tam a zcela bez možnosti ovlivnit její pohyb jakási miska, připomínající lasturu, která může kuličku buďto odrazit zpět nahoru, anebo ji, což je ovšem dílem náhody, zachytit a posléze ji vrátit zpět do zásobníku, který je vlevo na hrací ploše.

Webly – pomozte pavoučkům Webly – pomozte pavoučkům
(freeware / logick / 3883  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud trpíte arachnofóbií, což je specifická fobie, úzkostí provázený abnormální strach z pavouků, potom vás hned předem upozorňuji na to, abyste se do dnešní hry vůbec nepouštěli a raději se jí obloukem vyhnuli. Lidé s arachnofobií se totiž obvykle necítí dobře v jakékoli oblasti, kde by podle nich mohli být pavouci, nebo kde jsou viditelné známky jejich přítomnosti, jako například pavučiny. Jakmile vidí pavouka, nemohou se k němu ani přiblížit, dokud nepřekonají panický šok, který často doprovází tuto fobii. V dnešní hře totiž nejenže se nacházejí spousty pavouků, ba dokonce i pavučin, ale budete těmto jinak neškodným stvořením pomáhat se dostat právě do pavučin. Na druhé straně každý z nás občas potřebuje nějak pomoci, i takový pavouček. Pokud vám pavouci nevadí, pokuste se je tudíž dostat do jejich pavučin.

Raketka - zachraňte Pečička Raketka - zachraňte Pečička
(freeware / logick / 5022  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak tvrdí sami autoři této hry, která je dílem vám už dobře známého českého autorského týmu Perdol, tato hra vznikla jen pro pobavení autora, nicméně v jeho okolí se jí dostalo nevídané obliby. Svůj předobraz má ve hře Stardust, kterou autor hrával zamlada na Amize, ovšem od té doby vznikla přehršel her s podobným námětem, který zní jednoduše. Budete tedy muset ovládat raketku v tíhovém poli a musíte se snažit dorazit v každém kole včas až na konec, pokud vám vydrží raketové palivo. Usadíte se do rakety, vzlétnete nahoru, seberete několik předmětů a přistanete na konci. Budete muset dávat pozor i na docházející palivo, které můžete nabrat na určených přistávacích plošinách, také budete sbírat bomby, poletující ve vzduchu a házeti je na klády. Musíte zachránit bratříčka Pečička, v roli jeho sestřičky Májenky.

Moabite Stone – otáčejte s drahokamy Moabite Stone – otáčejte s drahokamy
(freeware / logick / 4303  zobrazen / oblbenost 64%)

Předkládáme vám ale jednu velice povedenou hru s tímto námětem od autorů "My Play City", kterou si lze dnešního dne zahrát jako freeware. Nejenže hra samotná je vskutku nefalšovaným originálem, s množstvím zcela nových herních prvků, ale, což je nesmírně zajímavé a pro pány všeho věku i přitažlivé, při dokončení každého levelu (a věřte mi, že jich je přehršel), budete odměněni. Pokud chcete vědět jak, potom neváhejte a pusťte se do hraní, však poznáte sami, co mám na mysli. Možná, že si řeknete, že to není pravý Tetris, ale herní princip je totiž odstranit tři stejné barvy. Jistě se mnou budete rádi souhlasit, když vám teď řeknu, že her na téma TETRIS existuje takové množství, že spočítat všechny jejich klony by byly veliká a možná i nekonečná práce i pro fundovaného statistika, dnes ale si musíte drahokamy otáčet.

Fire – haste plameny Fire – haste plameny
(freeware / logick / 4254  zobrazen / oblbenost 64%)

Milovníci logických her, zbystřete pozornost, nabízíme vám dnes hru, které rozhodně přijdete brzy na chuť, neboť její úspěšné hraní a především kompletní dohrání, vyžaduje od vás ostrovtip, pekelné soustředění, správnou logiku a v neposlední řadě pak i dokonalé rozhodování po předchozí důkladné úvaze. O co tedy ve hře vůbec jde? Po spuštění hry se vám objeví hrací pole, ohraničené jakýmsi mantinelem, na něm pak spatříte několik ohňů a nalézá se na něm i kulička a bedýnka. Hra od vás požaduje, abyste všechny ohně uhasili, je tu ale jeden problém, musíte se přepínat mezerníkem mezi kuličkou a bedýnkou, neboť každý z těchto předmětů má jiné vlastnosti. Ohně uhasíte pouze tak, že pře ně přejedete kuličkou, bedýnka přes ohně neprojde a zarazí se před nimi, slouží jako zarážka stejně, jako mantinely a ostatní pevné bedýnky.

Blicco Blocco – nápor na mozek Blicco Blocco – nápor na mozek
(freeware / logick / 3866  zobrazen / oblbenost 64%)

Dovolím si tvrdit, že podobné, k pochopení hráčů jednoduché logické hry, mají u široké hráčské veřejnosti podstatně velikou oblibu, ba dokonce mnozí z vás takovéto hry přímo vyhledávají. Pokud tedy patříte do této kupony hráčů, potom vám garantuji, že tato dnešní hra je pro vás doslova „ušitá jako na míru“. Pokud se do hry tedy pustíte, brzy zjistíte, že k pochopení hry a do jejího „zaškolení“ mnoho času potřebovat skutečně nebudete, což se o mnohých jiných hrách tak zcela jednoznačně říci nedá. První tři, až čtyři kola považujte za jakási „zahřívací“, z kterých byste měli pochopit, o co ve hře vlastně jde a osvojit si tak její herní princip, který ostatně není vůbec těžký. V každém kole se vám objeví určitý počet shluků různobarevných kuliček ve čtyřech obrazcích, ten prostřední pátý je nejdůležitější, z něho se celá hra odvíjí.

Infant Puzzles – jen tak nevídané puzzle Infant Puzzles – jen tak nevídané puzzle
(freeware / logick / 4335  zobrazen / oblbenost 64%)

Na téma „Puzzle“ existují desítky, ne-li dokonce stovky freeware, v tom vám dám rozhodně zapravdu. Přesto vám tento klon, či chcete/li variantu této velice známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, sice objemově náročnější, ale je dokonce i ozvučená a to rovněž velice vkusně a povedeně. Prioritním znakem její mimořádnosti však jsou dvě přednosti, zaprvé se hraje na čas, obrázkové trojice a větší části musíte najít ve stanoveném, blíže neurčeném časovém limitu, jen tak přejdete do dalšího kola, a že jich je habaděj, na to vezměte jed. Autoři vám taktéž navíc nabídli možnost volby herní obtížnosti a spousty předloh, které můžete poskládat.

Myplaycity Puzzles – parádní osmisměrka Myplaycity Puzzles – parádní osmisměrka
(freeware / logick / 8563  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě vám nemusím dlouze vysvětlovat, jak se luští takzvané “Osmisměrky“. Určitě je stejně tak, jako křížovky, sudoku a jiné hádanky a rébusy znáte z novin a různých časopisů a jsem přesvědčena, že každý z vás jich už vyluštil nespočet. Autoři hry, světově uznávaný a věhlasný zahraniční kolektiv, tvořící online hry a freeware hry, však vám mým prostřednictvím nabízí „osmisměrku“, zpracovanou jako freeware, k jejímuž vyluštění nepotřebujete tužku, stačí si jen stáhnout tuto hru, rozbalit ji a pustit se do hraní, lépe řečeno do jejího vyluštění. Hledané výrazy jsou však samozřejmě všechny v anglickém jazyce, takže si u hry můžete procvičit i vlastní znalosti, i když ani neznalci tohoto jazyka se nemusejí obávat toho, že by osmisměrku nevyluštili, vložit do ní výraz přece dokážou i oni, aniž by hledanému slovíčku vůbec rozuměli.

Blocco – vymotejte se ven Blocco – vymotejte se ven
(freeware / logick / 3435  zobrazen / oblbenost 64%)

„Blocco“ patří mezi logické hry, které dokážou hráče nejen zaujmout a pobavit, ale i tak trošinku potrápit. Navíc se nejedná o hru, kterou byste mohli „sfouknout“ za několik pár minut, ale jde o hru poměrně rozsáhlou, obsahující tři různé světy, z nichž každý obnáší několik levelů, takže o dobrou zábavu s dostatkem přemýšlení o správném řešení máte postaráno na delší dobu. Herní princip není nikterak složitý, jedná se o přesouvání kvádrů po hrací ploše tak, abyste si otevřeli okénko, kterým se dostanete do dalšího kola a ostatní kvádry před něj přesunuli tím způsobem, že po nich bezpečně přejdete až k východu, aniž byste se propadli do některé, z černě označených propastí. Na počátku hry máte zpřístupněný pouze první svět a teprve až v něm projdete všemi levely, zpřístupní se vám ten následující.

Wrapple - kouzelná brambora Wrapple - kouzelná brambora
(freeware / logick / 3593  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware „Wrapple“ je zcela nový a taktéž naprosto originální přírůstek do kategorie logických her, po kterých touží a volají spousty hráčů, kterým se již zajídají různé tyky „skákaček“, „hopsaček“ a krvavých „stříleček“. Zcela neobvyklým způsobem dali autoři ve hře hlavnímu hrdinovi, kterým není nikdo jiný, než prachobyčejná brambora. No vlastně abych tak pravdu řekla, zase zcela tak obyčejná není, je speciálními genetickými úpravami tak zdokonalená, že dokáže to, co se v pohádkách, bájích a pověstech se připisuje nadpozemským bytostem, nebo duchům, dokáže tedy totiž pod vaším správným vedením procházet zdmi, lépe řečeno prorážet je a dostávat se k vytčenému cíli, abyste pak mohli postoupit do dalšího, samozřejmě náročnějšího a na řešení obtížnějšího levelu, čeká tak na vás až neuvěřitelných dvacet levelů.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)