HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


JAG –nutno hodně přemýšlet JAG –nutno hodně přemýšlet
(freeware / logick / 5502  zobrazen / oblbenost 64%)

„JaG“ je vydařená logická hříčka, obsahující nové, velice zábavné atributy, i když základní princip hry zase tak docela originální není. Jedná se totiž o hru, kdy musíte k sobě přehazovat tři stejné symboly, které poté zmiznou a jsou nahrazovány novými, přičemž podle toho, kolik se vám najednou podaří zlikvidovat co největší počet bodů, získáváte i body k dobru. „JAG“ se tedy v žádném případě nesnaží tyto logické arkády pouze kopírovat, ale nabízí vám několik zcela původních a originálních prvků navíc. Rozhodně se vyžijete v celkem padesáti velice zábavných a hodně se lišících levelech, které tedy na velice dlouhou dobu tak trochu potrápí vaše mozkové závity. Každá další úroveň pozvedne laťku o něco výš, postupem času se vám začínají zpřístupňovat nové schopnosti, kterými můžete bezvýchodnou situaci obrátit ve váš prospěch.

Time Still – zastavujte čas Time Still – zastavujte čas
(freeware / logick / 3655  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě si mnozí z vás vzpomenou na slova písně Václava Neckáře, která se objevila na akci ROXOR, tedy na „Zastavte čas“, jejíž slova zněla „Láska má, to je krůpěj čisté rosy v kvítku,láska má, to je svatební dar lesních skřítků,láska má, to je hnízdo z teplé lidské dlaně,láska má, to je studánka, kam laně chodí pít... Proč se tady o tom zmiňuji? Zastavovat si kdykoliv a zcela libovolně čas, to by se každému z nás zajisté nejednou hodilo. O tom, jak je tato schopnost důležitá, to také ví hlavní hrdina dnešní freeware hry „Time Still“. Jen tak se totiž může bez obav vypořádat s řadou smrtících laserů, bazuk, plamenometů a jiných na něj nastražených pastí a pastiček. Samotný základní princip hry je totiž především založen na zastavování času, během něhož se hlavní hrdina, malá kulička, může zcela bezpečně pohybovat a přejít do dalších kol.

Atlantis Quest - hledejte tři stejné Atlantis Quest - hledejte tři stejné
(freeware / logick / 5650  zobrazen / oblbenost 64%)

Atlantis má jak jistě víte i sami beze mne, velice bohatou historii a historickou kulturu, která je dominantní obdobím. Tyto a další mnohé kulturní památky této země budete tudíž ničit a likvidovat v dnešní hře pomocí odstraňování tří stejných symbolů. Celé menu je bohatě a nádherně naladěné na tuto tématiku a samozřejmě také i všechny levely, kde to všemi možnými historickými památkami z této starobylé doby skutečně jenom hýří. Ovládat tedy budete i starobyle ztvárněnou páku, ostatní již je zpracováno v tradičním způsobu hraní v podobných hrách typu Arkanoidů, jejichž herní princip je natolik notoricky známý, že nepovažuji za nutné ho zde znovu rozebírat, neboť bych to považovala za ono známé a příslovečné rčení „nošení dříví do lesa“. Graficky dokonalá hra vás rozhodně upoutá, i když se zas o novinku nejedná.

Invert Inc – logický postup Invert Inc – logický postup
(freeware / logick / 4009  zobrazen / oblbenost 65%)

Mecha Ware patří k významným zahraničním autorům freeware, s jehož tvorbou vás na našich stránkách se setkáváte poprvé. Dnes vám od něj nabízíme originální a jedinečnou logickou hříčku „Invert Inc“, která patří k těm jeho nejvydařenějším hrám. Princip hry je velice jednoduchý, ovládat budete malého panáčka a vaším úkolem v každém levelu bude posbírat všechny klíče a dovést ho ke dveřím, které se takto otevřou a poté jimi projít do dalšího levelu. Zdá se vám to docela jednoduché? Potom vězte, že tomu tak ve skutečnosti není, o čemž se přesvědčíte sami, pokud se do hry pustíte. Jedná se o logickou arkádu, při které vám nepomůže jen skákat a vyskakovat, ale dál se přenesete pomocí přepínání barev z černé na bílou a naopak, pomocí levé klávesy „Ctrl“, pohyb kurzorovými klávesami a skoky levou klávesou „Shift“.

Jewel Mine – drahokamový důl Jewel Mine – drahokamový důl
(freeware / logick / 5535  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra se samozřejmě hraje za účelem získání co největšího počtu bodů, jejich počet, jakož i množství ještě nezlikvidovaných trojic máte po celou dobu hraní na hrací ploše, což zaručuje perfektní přehled o celkové situaci ve hře samotné, výborně je graficky zpracované i herní pozadí, takže se rozhodně nudit nebudete. Je tedy zřejmé, že body získáváte vždy za odstranění, tedy zlikvidování stejného páru obrázků. Je však i docela možné, že se vám bude zdát, že postoupit dál už nelze, pak se vám zde nabízí i možnost diamanty znovu a řádně promíchat, můžete použít i nápovědu, kliknutím na „HINT“, jen berte na vědomí, že pokud tak učiníte, o nějaké již získané bodíky přijdete, přičemž není tak docela jisté, zda si pomůžete, může se totiž stát, že se i po této operaci ocitnete opět v patové situaci, takže si opravdu přijdete na své.

Barevný poklad – za vzácným pokladem Barevný poklad – za vzácným pokladem
(freeware / logick / 4114  zobrazen / oblbenost 64%)

Českého autora freeware, toho určitě ještě neznáme, je to první hra, rozhodně však ne poslední, kterou vám od něj nabízíme. Jedná se o studenta Střední Průmyslové Školy Elektrotechnické, kterou navštěvuje v městě Brně na ulici Kounicova 16. Dle jeho vyjádření jsou jeho dalšími koníčky mimo již zmíněné tvorby freeware grafika, grafické programy, tvoření stránek a okrajově i programování. Mávšak i zkušenosti z grafickými programy GraphicsGale, MSpaint, Inkscape, Photoshop, Photofiltr, Gimp, 3Ds Max, blender, BM gif animator, Easy gif animator, ico FX. Dlaší programy jako Dev-C++, PSPad, Gamemaker, Adobe Premiere, Anvil studio, fruitloop studio, microsoft office, zkouší jazyky HTML, CSS, GML, C++, PHP, Javascript. Vydejte se na nebezpečnou cestu za pokladem, bez nějž by neexistoval život na téhle planetě.

Sushi Party – poctivá makačka v bistru Sushi Party – poctivá makačka v bistru
(freeware / logick / 3511  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdina této hry, který se jmenuje Waxy, se rozhodl nastoupit na brigádu v blízké restauraci, avšak vůbec ani zdaleka netuší, jak těžké břímě si nasadil na vlastní bedra, vůbec nemá ani to nejmenší tušení, co se bude od něj očekávat. Bude tedy jen na vás, jak dokonale mu dokážete pomáhat, aby uspokojil všechny hosty, přicházející do zmíněného bistra. Budete tudíž muset přijímat objednávky od hostů, předávat je v kuchyni, spočítat účty a provádět ještě pár několik dalších drobných úkonů. Toto vše se ihned po spuštění hry rozjede obrovsky vysokým tempem, takže tato hra velice dobře a rychle prověří, jak dalece jste odolní proti stresu, neboť bez toho, abyste dělali několik věcí naráz a ještě u toho nechybovali, se neobejdete. Je tedy zřejmé, že peníze si musíte zasloužit a to vskutku rychlou, tvrdou a přesnou prací.

Lab Enigma – ničte choroboplodné zárodky Lab Enigma – ničte choroboplodné zárodky
(freeware / logick / 3576  zobrazen / oblbenost 64%)

Lidstvo je jednou opět ve velikém ohrožení a hrozí mu totální vymření, důvodem tohoto ohrožení lidstva je rychle se šířící bakteriální epidemie, kombinovaná s virusovou pandemií, na něž doposud lidstvo nenašlo lék. Zde rozhodně žádná síla, například vojenská, nic sama o sobě nezmůže, proto na scénu vstupuje hlavní hrdina hry, zkušený výzkumný vědecký pracovník, který dokáže, samozřejmě s vaším přičiněním, bakterie i viry ničit a tak zachránit v posledním okamžiku celosvětové zkáze lidstva. Hra sama o sobě však doslova kopíruje známý herní princip, tedy logické vyhledávání tří stejných, spolu sousedících stejných obrazců, v tomto případě samozřejmě virů a bakterií, které pokud je správně přemístíte, ihned rychle zmizí a na jejich místo nastupují další nové. Je to ale téměř sisyfovská, práce, hra však za zahrání vskutku stojí.

Endless Mahjong –hledejte stejné dvojice Endless Mahjong –hledejte stejné dvojice
(freeware / logick / 4391  zobrazen / oblbenost 64%)

Motiv hry "Endless Mahjong", která používá hracích kostek z čínské stolní hry "Mahjong," je mezi hráči kolem celého světa velmi populární. Těžko říct, z jakého důvodu se tato hra stala tak oblíbenou, snad díky svému poklidnému tahovému průběhu nebo možná pro svůj poněkud exotický nádech. Ani dnešní titul s obdobným námětem se svojí magickou zábavností nezklamal a mohu vám upřímně říci, byla jsem hrou zcela okouzlena a dobře se bavila. Tato hra se hraje vskutku ve všech koutech naší „Modré planety“. Snad ještě jen jednu zajímavost z Ameriky, tam ji hrají s vervou zaměstnanci různých firem v poledních přestávkách, představte si, že dokonce místo oběda :-). "Endless Mahjong" je tedy hrou, v které v minulých stoletích prohrály spousty nešťastných hazardérů veškerý svůj majetek, což se vám stát nemůže.

Šnek - udatný a chytrý nebojsa Šnek - udatný a chytrý nebojsa
(freeware / logick / 6977  zobrazen / oblbenost 64%)

„Šnek“ je opět další velice vydařená, tentokráte však logická hra od vám již dobře známého českého autora freeware Pawla Straky, tvořícího své hry pod alias „Pawlis“. I když se zdá, že autorovou doménou je tvorba adventur, i tato dnešní hra určitě najde svoje příznivce. Již předem vám musím říci, že se jedná na první pohled o zcela jednoducho hříčku, pokud se ale do hry pustíte, což vám mohu jen doporučit, brzy zjistíte, že ve skutečnosti tomu ani zdaleka tak není. Šnek je od přírody stvoření slizké, pomalé, ale v této hře tomu tak opravdu není. Náš dnešní šnek je tvor, který ví, co chce, pokud mu pomůžete dostávat se stále dál, zjistíte sami, že má tak říkajíc „za ušima“. Budete si ale a to hned od samého začátku, lámat vaše hlavičky, abyste šnekovi usnadnili jeho postup do dalších, navíc stále více obtížněji řešitelných lokací.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)