HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Blobbit - likvidující sliz Blobbit - likvidující sliz
(freeware / logick / 3734  zobrazen / oblbenost 65%)

„Blobbit“ je už na první pohled velice zajímavá hra, která obsahuje prvky hned několika typů logických her, a tak vzniklo něco zcela nového. Herní plocha se skládá se sem krát sedm políček, která jsou stejně, tak jako na šachovnici, vyvedena v černé a bílé barvě. První hráč ovládá sliz o červené, druhý potom o modré barvě. Samotná hra poté stojí na principu, kdy se protivníci střídají v nanášení slizu na jednotlivá políčka tak, aby nakonec jeden z nich, obsadil celé hrací pole. Tohoto lze dosáhnout v tom případě, že svá pole vylepšujete manuálně, nebo je necháváte rozprsknout po dosažení třetího stupně, kdy se obsadí všechna volná políčka v okolí, poté se ta ostatní o jeden stupeň vylepší, v případě soupeřova slizu pak dokonce přebarví do „vašich“ barev. Výsledkem je logická hra, kde se budou přebíjet rozpínající se balónky slizem.

Picture Shifter - pohrejte si se zvířaty Picture Shifter - pohrejte si se zvířaty
(freeware / logick / 4389  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte rádi zvířátka a ptactvo, potom se zde nacházíte na tom správném místě. Vězte ale, že všichni tito tvorové jsou v obrovském ohrožení jejich života a samozřejmě je zachránit můžete, ale jenom za podmínky, že budete šikovní, pouze jenom vy samotní. Vydejte se proto společně s námi za dobrodružstvím na „Ostrov Zábavy“ a pokuste se zachránit co nejvíce živočišných druhů, což ovšem nebude vůbec lehké a jednoduché, čeká vás veliké dobrodružství, ve kterém si prověříte i vaši pozornost a rychlé rozhodování. Po spuštění hry objevíte ve spodní části herní obrazovky zásobník zvířátek, nad ním potom rotují ve sloupcích a řadách šedé zvířecí siluety a vy máte na úkol na jejich místa vkládat živočichy ze spodní lišty. Uchopte tedy vždy jedno z nich jedno a umístěte jej do jedné správné siluety v lištách výše.

Madris – vylepšujte si bydlení Madris – vylepšujte si bydlení
(freeware / logick / 3361  zobrazen / oblbenost 64%)

Dávno tomu, skutečně velice dávno tomu je od doby, kdy první hra na téma Tetris spatřila světlo tohoto světa. Jak už tomu ale bývá zvykem, tomuto vděčnému a zajisté i věčnému tématu se věnovaly spousty autorů, kteří se snažili, seč to bylo v jejich silách, obměnit a pozměnit tuto docela oblíbenou hru tak, aby ji obohatili o nové originální, zajímavé a inovační prvky a tak přinesli vždy nějakou změnu a novinku, která by byla lákadlem pro další potencionální hráče. Tak vznikly na toto téma hry se svlékajícími se krasotinkami, různé druhy Antitetrisů a podobných her, jedno je však jisté, samotný princip hry se nikdy nezměnil, neboť Tetris je Tetris a jeho základní prvky tedy po celá léta zůstávaly stále stejné a neměnné a zřejmě tomu tak bude i nadále. Jak se autoři těchto her předháněli v nových nápadech, vznikla i tato hra.

Tropical Fish Shop – poklady na dně moře Tropical Fish Shop – poklady na dně moře
(freeware / logick / 5003  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě neznáte nikoho, kdo by neměl svůj vlastní veliký sen, samozřejmě by také chtěl, aby se mu vyplnil, což se ovšem každému v životě nesplní. Ne tak dnešní hlavní hrdinka hra jménem Annabela, což je jinak docela normální holka, ale v její práci ji pořád něco štvalo. Tak se jednoho dne rozhodla splnit si svůj veliký dětský sen. Odcestovala na nejmenovaný zapadlý tropický ostrov, kde se hodlá věnovat lovu mořských potvor. Majitel obchodu, který od ní zboží vykupuje, je sice zprvu hodně opatrný a nerozhodný, moc se mu do obchodování nechce, ale naštěstí o tom, jak to vše s Annabelou dopadne nerozhoduje on, ale dívčin osud byl svěřen do rukou vám, kteří se do hry s vervou pustíte. Jestli máte rádi podmořský svět a hlavně jeho živočichy, patom si nenechejte ujít tuto hříčku, kde se Annabela setká s mořskými živočichy.

Connect More – pohrajte si s tenisáky Connect More – pohrajte si s tenisáky
(freeware / logick / 4063  zobrazen / oblbenost 64%)

„Connect More“ je jednou z her z produkce Walabera, vývojáře, který „má na svědomí“ mimo jiné i vynikající závody „Stunt Playground“. Zároveň je to příspěvek do soutěže Puzzle Game Competition v Dark Basicu, což předznamenává i její žánrové zařazení. Logický rychlík „Connect More“ čerpá vlastní inspiraci z Bust-a-move, přepracovává ho ale velmi inovativním způsobem. V zásadě platí, že se hráč snaží spojovat kulečníkovými odrazy barevné kuličky, které padají z rourek v horní části obrazovky, přičemž jejich pohyb je zpracován s poměrně dobrou reálnou fyzikou, což může zpočátku překvapit, později je to ale hodně příjemná změna. Cílem je tvořit skupinky stejnobarevných kuliček, které potom mizí, když se obrazovka zaplní, naopak dojde k potupnému „Game overu“. Hra má velice dobré a reálné audiovizuální zpracování.

Exit Finder 2 – Hopíkovo dobrodružství Exit Finder 2 – Hopíkovo dobrodružství
(freeware / logick / 5053  zobrazen / oblbenost 64%)

Byl krásný slunečný den, Slunce hřálo jako rozžhavená kamna a náš hlavní hrdina jménem Hopík, se vydal na výlet po dědině, nazývané Hopov. Dlouho ho ale tato prohlídka nebavila, takže se raději vydal dál, do neznámých končin, kde ještě nikdy nebyl, což se mu mělo stát osudným. Obdivoval krásy doposud pro něj neznámé krajiny, až docela zabloudil. Bloudil tak dlouho, až se nakonec ocitnul u zdi s nápisem „Hop Labyrint“. Hopík nabyl přesvědčení, že se jedná o zkratku do jeho vesnice Hopova a že když se tudy vydá, ještě do oběda bude nazpět doma. Brzy však zjistil, že se pekelně zmýlil a tak vlastně začalo obrovské dobrodružné bloudění Hopíka v jemu neznámé světě. Bude tedy jen na vás, abyste tomuto nešťastníkovi pomohli a dostali ho z tohoto zapeklitého bludiště, bude přešťastný a rozhodně nadosmrti vám zavázaný.

Ideabox – úspory patřící do prasátka Ideabox – úspory patřící do prasátka
(freeware / logick / 3588  zobrazen / oblbenost 64%)

Pod tímto názvem hry „Ideabox“ se nachází další z logických her, ve které máte opět za úkol vhodně přemísťovat různobarevné kuličky. Tentokrát však pomáháte růžovému selátku sesbírat artefakty a tím dopomoci světu k významným objevům a vynálezům. Autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných her odehrála a také recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem toto moje hodnocení hry vůbec nepřeháněla.

Cuba Letra – postupující písmenka Cuba Letra – postupující písmenka
(freeware / logick / 3738  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice hezkou a nápaditou hříčku, ve které si můžete prověřit, popřípadě i rozšířit vaše dosavadní znalosti anglického jazyka. Pokud jste již hráli online hru „Zuma“ a také freeware hru „Scrable“, potom jistě zjistíte sami, že se ve skutečnosti jedná o jakousi skutečně vydařenou kombinaci těchto poměrně hodně známých her. Zatímco však u známé hry „Zuma“ se posunuje k otvoru znamenajícímu „Game Over“, tedy „konec hry“ had barevných kuliček, tak u dnešní hry „Cuba Letra“ to jsou však písmenka. Vaším úkolem však není spojování tří stejných písmenek, ale naopak tvoření anglických slovíček. Po každém takto úspěšně seskládaném slovu totiž klikněte na „Accept“, tak všechna písmenka zmizí, získáte určitý počet bodů podle délky vyhledaného slova a můžete začít skládat další jiné slovíčko.

Endless Mahjong 2 – podivné pokračování Endless Mahjong 2 – podivné pokračování
(freeware / logick / 4381  zobrazen / oblbenost 64%)

Vydání této dnešní hry, která je vlastně remake jejího prvního dílu, se kterým jsme vás seznámili na našich stránkách před necelým půlrokem, je od tak erudovaných a zkušených autorů, jakými bezesporu světoznámý tvůrčí kolektiv MyRealGames, je pro mne skutečně obrovskou záhadou. Nevím, co tito autoři tímto dnešním počinem skutečně sledovali, že by dokonce docela zapomněli, že jednu takovou hru již jednou vytvořili? U remake freeware bývá totiž absolutním zvykem a pravidlem, že přináší mnohé nové prvky, což se ovšem o dnešní hře říci skutečně nedá. V dnes nabízené hře totiž nic nového nenaleznete, spíš ji oproti původní hře lze označit za dosti okleštěnou verzi. Ze hry jsou totiž vypuštěny těžší prvky, takže i řešení hry je jednodušší. Či se v autorech pohnulo svědomí a zcela vědomě vám teď hraní ulehčili?

Dots And Boxes – myslete logicky Dots And Boxes – myslete logicky
(freeware / logick / 6426  zobrazen / oblbenost 64%)

Stará zábavná logická hra, toť Dots And Boxes. Určitě jí znáte, i když si to odmítáte přiznat. Hráči postupně obarvují hrany a za každou uzavřenou stěnu získávají bod. Na konci vyhrává hráč s nejvíce body. Protože různé klony téhle hry z internetu doslova kapou, rozhodl jsem se hratelnost trochu okořenit, můžou proti sobě hrát až čtyři hráči, mapy nejsou jen čtvercové, ale libovolné, hrany mohou být předbarvené, skóre lze počítat různými způsoby. Dokonce si můžete uplácat i vlastní mapky. Umělá inteligence funguje na třech úrovních, přičemž nejtěžší nedokážu porazit ani já, nejhorší hráč šachů ve vesmíru. Milovníci klasické verze nemusejí zoufat, ta je zde obsažena samozřejmě taky. Hra vznikla jako můj školní ročníkový projekt, proto jsem sem původně tuhle hříčku ani nechtěl dávat, ale pak jsem si řekl: „Ále co!“, a tak ji tady máte.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)