HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


De Toren - probuzení v bizardním světě. De Toren - probuzení v bizardním světě.
(freeware / logick / 4504  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice tajemným způsobem vás do herního příběhu zavede pomocí textové části sám autor, bohužel v anglickém jazyce. Přededně vám musím sdělit, že se jedná o arkádu, ale hodně „šmrncnutou“ logickými prvky, která však není nikterak jednoduchá a budete muset hodně a hlavně rychle přemýšlet o tom, jak se dostat dál, což s postupem do vyšších kol se stává frustrující záležitostí, řekla bych, že až téměř hororovou. Pokud se týká příběhu samotného, musím konstatovat, že i ten je přinejmenším prapodivný. Představte si, že večer ve svém domově ulehnete ke spaní do vlastní, vám dobře známé postele a jak se asi budete tvářit, když se probudíte u jakési vysoké věže, která na první pohled vypadá tak, jakoby její výška nikde nekončila. To skutečně vypadá dost neuvěřitelně, ale autorům freeware je dovoleno fakt vše.

Escape From Minos – útěk z bludiště před Minotaurem. Escape From Minos – útěk z bludiště před Minotaurem.
(freeware / logick / 3390  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitnete se v labyrintu chodeb, kde na vás již nedočkavě čeká Minotaurus. Nevíte vlastně, kdo je to Minotaurus? Je to známá bizardní postavička ze „Starořeckých bájí a pověstí“, proslavená jejími krvelačnými sklony, která hodlá každého, na koho narazí, poslat na onen svět. Dnešní hlavní hrdinka jménem Ariána má však pro strach uděláno, záleží však jen na vás, aby se dočkala šťastného konce. Pohyb po bludišti provádíte pomocí všech kurzorových kláves, přičemž je nezbytně nutné utíkat tak, abyste se nesetkali s Minotaurem. Pokud vás totiž tato obluda zatlačí někam do koutu, odkud není pro vás úniku, pak stačí, aby se vás jen slabě dotknula a končíte. Musíte tedy se Minotaurovi vyhýbat, hledat potřebné mapy, ale především zlaté klíče, jedině tyto vám otevírají dveře do dalších a následujících levelů.

Jigsaw Puzzle Mania – oživte jednorožce. Jigsaw Puzzle Mania – oživte jednorožce.
(freeware / logick / 4828  zobrazen / oblbenost 64%)

V jednom bájném světě kdysi existovali velice vzácní jednorožci. Byla jich celá stáda, avšak nakonec postupně všichni vymřeli. Jedinou možnou nadějí pro znovuoživení této zdánlivě vyhynulé rasy je magická brána, kterou ovšem musíte otevřít. Jste ochotni chopit se tohoto úkolu? Potom vězte, že puzzle je jednou z nejstarších her na světě, která se hrála již v dávných dobách, kdy o počítačích a podobné technice nemělo lidstvo ani zdání. S příchodem počítačů však se toto téma stalo přitažlivým i pro autory freeware a dovolím si tvrdit, že počítačových her na toto dobře známé téma existují stovky, ne-li dokonce tisíce. Přesto vám dnes nabízíme ke stažení toto puzzle s názvem „Jigsaw Puzzle Mania“, neboť se jedná o dílo dokonalé a i když velikost stahování je poměrně dost veliká, věřte že rozhodně za stažení a zahrání stojí.

Pharaoh Puzzle – sbírejte drahokamy. Pharaoh Puzzle – sbírejte drahokamy.
(freeware / logick / 5684  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokonale propracovaná a do konce dotáhnutá představa a myšlenka autorů „GameTop“, je charakteristickým znakem této skutečně velkolepé hry. Jako recenzentka nemívám vždy tolik času, abych hru dohrála až do jejího konce, ale tentokrát jsem nad touto hrou dosti času, tedy v tomto případě do posledního přístupného kola a nemohla jsem se od ní odtrhnout, neboť jsem přímo doslova hořela zvědavostí, jaká další překvapení na mne čekají v dalších následujících kolech. Jedná se totiž vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon logické hry, kterou vám rozhodně doporučuji vyzkoušet, neboť se v něm nacházejí spousty originálních herních a mnohdy taktéž překvapujících prvků, i když ve skutečnosti jde o jednoduchou hříčku, kterou hodně z vás již dokonale zná.

Pearl Diversion – perleťový zlodějíček. Pearl Diversion – perleťový zlodějíček.
(freeware / logick / 4139  zobrazen / oblbenost 65%)

V dnešní hře se ocitnete pod mořskou hladinou, ovládat budete malou, velice sympatickou robotničku, která chce pomocí vás získat co nejvíce perlivých lasturek. Samozřejmě, že naše stránky musejí myslet i na tu naši nejmenší drobotinu, která ještě neumí číst, ani psát a které i složité ovládání počítače dělá zatím problémy. Je samozřejmé, že i tito prckové jednou dorostou, neúprosně utíkající čas z nich vykouzlí kmety přesně tak, jak se to zpívá v jedné písni: „Z malinkého chlapečka, čas udělá dědečka…“. Zatím však našim nejmenším nabízíme hru, která je virtuálním klonem jejich oblíbených skládaček, ať už se jim říká Puzzle, Pexeso, nebo Piškvorky. Jde o jednoduchý souboj mezi hráčem a lehkou hratelností hry, která spadá do kategorie „casual“ titulů, čeká na vás chytlavá hratelnost, vynikající zpracování a skvělá zábava.

Blobs Skyscraber – stavařina, to je věda. Blobs Skyscraber – stavařina, to je věda.
(freeware / logick / 3368  zobrazen / oblbenost 64%)

Vžijete se tedy do nelehké role stavitele - jeřábníka mrakodrapu z panelových dílců, který musí postavit věž takové výšky, jak to jen půjde. Musím se přiznat, že zprvu jsem hrou „Blobs Skyscraber“ mnoho nadšená nebyla, připadala mi jaksi podivná a málo i podivně hratelná, ale po několika spuštěních, jakmile jsem ji přišla „na kloub“, přišla jsem jí zároveň i „na chuť“, takže nyní jsem musela změnit názor, je to hra vynikající, dobře hratelná, s přiměřenou obtížností a navíc i velice „chytlavá“. Hře vévodí velice chytře a s přehledem zpracovaná grafika, navíc máte i další motiv pro pokračování ve hře, totiž dosahovat stále lepšího konečného bodového ohodnocení. Na první pohled se jedná o prostý úkol, postavit co nejvyšší mrakodrap a snažit se, aby se celý vámi stavěný mrakodrap nesesunul, více toho ale již od hry nečekejte.

Typomagia – ovládáte dobře vaši klávesnici? Typomagia – ovládáte dobře vaši klávesnici?
(freeware / logick / 3277  zobrazen / oblbenost 64%)

„Typomagia“ není vlastně ani hrou v tom pravém slova smyslu, nýbrž dovolila bych si ji nazvat dokonalou prověrkou rychlosti a správnosti v psaní na klávesnici vašeho počítače. Pokud tedy na klávesnici vašeho počítače píšete takzvaným „datlováním“, tj. klikáním na jednotlivé klávesy pěkně s rozvahou pouze jedním prstem, potom tuto hru ani nespouštějte, v tom případě tato hra totiž není nic pro vás. Jestliže však umíte psát oběma rukama a navíc ještě všemi deseti prsty, potom je dnešní hra prověřením vašeho tvrzení, že to skutečně umíte. Nejde ale jen o rychlost psaní, ale i o přesnost, každý překlep vás totiž zpožďuje a brání vám dosáhnout konečného cíle. Zvýhodněni však nebudou jen hráči, kteří dokonale ovládají klávesnici vlastního počítače, ale i ti z vás, kteří zvládají anglický jazyk a navíc mají dobrý postřeh.

Golden Path – nesnadná cesta za pokladem. Golden Path – nesnadná cesta za pokladem.
(freeware / logick / 4536  zobrazen / oblbenost 64%)

Golden Path se již na první pohled jeví hodně záhadně a také tak tomu ve skutečnosti vskutku je. Jedná se o známý herní princip, kdy musíte v každém kole vystřelovat barevné kuličky tak, aby vámi vystřelená kulička zasáhla minimálně dvě stejnobarevné kuličky, nacházejícíc se nad tou vaší. Hra se vám může zdát po počátečním hraní tak trochu stereotypní, ale ve skutečnosti tomu tak opravdu není. Na rozdíl od podobných her na toto velice dobře známé téma je zpracována velice originálním a zajímavým způsobem, takže po chvilce hraní, pokud u hry vydržíte, zjistíte, že se jedná o hru zábavnou, která vyžaduje i hodně zkušeností a rozhodností, ukvapenost se ve hře nevyplácí. Později se objevují i jakási děla, která vám přidávají další kuličky a přetěžují pospolitost váhou celého trsu, což je jiná forma, nahrazující časové limity.

Rainbow Mystery – zbavte Duhovou zemi jejího prokletí. Rainbow Mystery – zbavte Duhovou zemi jejího prokletí.
(freeware / logick / 4414  zobrazen / oblbenost 64%)

„Rainbow Mystery“ je skutečně velice zábavná a veselá hra, která sice svým způsobem hraní není zrovna příliš originální, přesto ale v sobě skrývá spousty nových herních prvků, které ji mezi ostatními hrami podobného typu, činí bezesporu výjimečnou. Jednak je to dáno tím, že hra obsahuje velice jímavý pohádkový příběh a navíc je plná květinek všeho druhu, což vaším očím určitě zalahodí a potěší každého, který se po dlouhé, ne příliš vydařené zimě nemůže už dočkat příchodu jara. Jaro se nám už pomalu hlásí, první jarní den nám už takříkajíc klepe na dveře, pusťte se tedy do této hry a posuňte si tento jarní slunovrat o nějaký ten den dopředu. „Rainbow Mystery“ je tedy hrou, sice na známé téma, ve které bojuje zlo s dobrem, přičemž dobro je zde zastoupeno velice půvabnou květinovou vílou a zlo krutým čarodějem.

Kuroshiro – nerozlučné dueto, černý a bílý. Kuroshiro – nerozlučné dueto, černý a bílý.
(freeware / logick / 2933  zobrazen / oblbenost 64%)

„Ve dvou se to lépe táhne a lépe to utíká, sám nechce zůstat ani mrak,…“, zpívá se v jedné české velice populární písničce a věřte mi, že slova této písně jsou i základním krédem této dnešní rozporuplné hry. Název hry je potom sloučením jmen obou bratrů v jeden celek, ten černý se totiž nazývá Kuro a bílý Shiro, odtud tedy název hry. Oba tyto bratry spojuje jedno a ne pomyslné pouto, tedy lano, které je zřejmě gumové, neboť byť jsou s ním spojeni, mohou se od sebe oddalovat, či se k sobě přibližovat, tedy stáhnout si k sobě toho druhého. Hlavní zásada hry ale tkví v to, že vždy ovládáte pouze jediného z nich, přičemž ale přepínat se mezi touto nerozlučnou dvojicí bratrů, můžete pomocí mezerníků, což ovšem není samoúčelné. Pokud se rozběhnete, lano se natáhne a bratr za vámi dorazí sám, ale s malým zpožděním.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)