HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Lost Treasures of Eldorado - za antickými poklady. Lost Treasures of Eldorado - za antickými poklady.
(freeware / logick / 5026  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímáte se o tajuplné a dnes již zapomenuté kultury, jejich rituály a obyčeje? Potom tedy si můžete v této hříčce vyzkoušet svůj úsudek a postřeh a přitom putovat po zašlé říši Indiánů. Budete nacházet jejich poklady, jako jsou zlato, drahé kameny a ještě se přitom dobře pobavíte a zároveň i potěšíte nádherným herním prostředím. Hlavní úlohu v této vskutku nádherné hře pak hrají kameny s nejrůznějšími obrázky. Vaším úkolem je tudíž nalézt všechna zlatá políčka na hrací ploše, a to tím způsobem, že označíte táhnutím vaší myší nejdelší možný řetězec stejných druhů kamenů. Ty se poté rozbijí a s nimi i všechno zlato pod nimi, které potom přejde na sochu při levém okraji hracího pole. S postupem do vyšších levelů to však nebude tak zcela jednoduché, levely jsou stále obtížnější a vytvořit řetězec je proto více nesnadné.

Chic Puzzles – poskládejte všechna puzzle. Chic Puzzles – poskládejte všechna puzzle.
(freeware / logick / 3256  zobrazen / oblbenost 64%)

Puzzle a jejich řešení rozhodně patří do kategorie logických her, které mají veliký počet svých příznivců a to nejen pokud se jedná o počítačové hry, ale i klasická, též dobře známá a oblíbená puzzle. Obrázky, které je nutné skládat, pocházejí z různých oborů lidské činnosti, nevyjímaje ani žánr umělecký, také hodně často se vyskytují proslavené stavby, stranou nezůstává ani příroda, velikému zájmu tvůrců puzzlů se těší i zámky a květiny. Na pořad se dostává řada vydařených fotografií, zkrátka a dobře pro výčet všech námětů by mi nestačil zde vymezený prostor. Dnešní puzzle je tedy jakousi snůškou, či výběrem všech možných námětů, musím ale konstatovat, že výběr skládacích obrázků je skutečně výjimečný a rozmanitý. Autoři přidali do hry možnosti, které jinde než ve freehrách nalézt nemůžete, však si hru radši vyzkoušejte sami.

Chains – jednoduché, originální, zábavné. Chains – jednoduché, originální, zábavné.
(freeware / logick / 3253  zobrazen / oblbenost 64%)

Říká se, že v jednoduchosti je síla, že kdo umí, ten umí a kdo neumí, jen čumí. Jistě také znáte úsloví, že chytrost nejsou žádné čáry, či že žádný učený z nebe nespadl. Proč se tady o tom vůbec zmiňuji? Tato dnešní hra totiž vznikla na základě autorova zcela jednoduchého, zato však rozhodně originálního konceptu, navíc však ve skvělém a neotřelém grafickém zpracování. Autor hry vám zde nabídl celkem dvacet různých herních prostředí, hned mohu prozradit, že jedno hezčí a nápaditější než druhé. Jen si nemyslete, že si je budete moci ihned všechna prohlédnout, nebo dokonce zahrát. Trpělivost přináší růže a to platí i v této vskutku vydařené hře. Musíte totiž začít na začátku hezky od prvního levelu a teprve po jeho úspěšném dokončení vás hra pustí do druhého levelu, což ovšem platí i dále pro všechna přecházení.

Kvadragon – česká logická hříčka. Kvadragon – česká logická hříčka.
(freeware / logick / 3545  zobrazen / oblbenost 64%)

Kvadragon je logická hra pro Windows ve stylu remake legendární hry Hexxagon,je určena pro jednu až dvě osoby. Hraje se na obdélníkovém hracím poli, na obdélníkových políčkách. Hráči mají na začátku hry minimálně jednu figurku. Jakmile si hráč, jenž je na tahu, kliknutím vybere figurku, kterou chce hrát, okamžitě se mu barevně označí okolní políčka, kam s ní může táhnout. Může jít na bližší políčka, kam se figurka rozmnoží, kde se zkopíruj, nebo na vzdálenější políčka, kam figurka skočí, tedy přesune se. Pokud se tak dostane nějaká figurka k soupeřově figurce, "přebarví ji", tím tah končí a hraje druhý hráč. Hra končí po zaplnění všech volných políček figurkami. Pakliže už některý z hráčů nemůže hrát, zbytek hracího pole se zaplní figurkami soupeřů, vyhrává pak ten z hráčů, který má na konci hry nejvíc uložených figurek.

Pharaohs Mystery – za egyptskými poklady. Pharaohs Mystery – za egyptskými poklady.
(freeware / logick / 4103  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokonalé provedení hry v 3D grafice není však vše, čím budete ve hře překvapeni, autoři hry totiž pro vás připravili celých neuvěřitelných sto kol, nebo chcete-li levelů, přičemž každé kolo je grafickou perlou s nádhernými, až neuvěřitelnými světelnými a zvukovými efekty, navíc vás po celou dobu hraní bude provázet originální hudba. Před spuštěním hry si můžete dokonce vybrat jednu ze tří nabízených obtížností, doporučuji vám ale začít tou nejlehčí, neboť i tak budete mít zpočátku „plné ruce“ práce. Nejen na Herním Světě můžete najít spoustu Arkanoidů, ať už povedené a originálně zpracované, až po naprostá fiaska, či dokonce již hodně okoukané plagiáty nepovedených klonů. Tentokrát vám představujeme hru toho nejkvalitnějšího charakteru, jejíž autory je vám již dobře známý tvůrčí japonský kolektiv „MyPlayCity“.

Duo – jeden bez druhého ani krok. Duo – jeden bez druhého ani krok.
(freeware / logick / 3044  zobrazen / oblbenost 64%)

Převážná většina herní plochy je ovládána různě zabarvenými tlačítky, přičemž jejich barvy odpovídají barevným kostičkám, které se buď zobrazují, nebo jsou zatím ukryta na hrací ploše. Po stisku příslušného tlačítka následuje objevení kostičky, která odpovídá její barvou barvě stisknutého tlačítka. Tímto způsobem a postupem si tudíž můžete vytvořit třeba schůdky a dostat se do míst, kam byste se jiným způsobem vůbec nedostali, neboť výška výskoku obou bratrů je poměrně nízká. Navíc, jestliže jednoho ze dvou bratrů postavíte na zem místo stupínku a druhého na něj necháte vyskočit, bratříček se od něj odrazí a vyskočí tak mnohem výše. Poté ale druhý bratr zůstane dole a nemá šanci se dostat nahoru, pokud toho, který po něm předtím vyskočil, necháte nahoře stát hned u kraje, dokáže tento jeho bratra zachytit.

Reversi – a ještě jednou desková hra. Reversi – a ještě jednou desková hra.
(freeware / logick / 3516  zobrazen / oblbenost 64%)

Deskové hry byly vynalezeny už ve starověku jako jedna z mnohých zábav pro chvíle odpočinku. Patří mezi ně „Šachy“, „GO“-japonská tradiční národní stolní hra čínského původu pro dva hráče se 181 bílými a černými kameny na desce o 361 bodech. „Halma“- desková hra, při níž se hráči kombinací tahů a přeskoků snaží přemístit figurky ze svého základního postavení do postavení protihráče. O tom, že sem bezesporu patří i u nás velice dobře známá a oblíbená hra „Člověče se nezlob se“, vás jistě nemusím přesvědčovat. Zdálo by se tedy, že s příchodem počítačů a vzniku počítačových her už deskovým hrám definitivně odzvonilo, což se ovšem ani zdaleka nezakládá na pravdě. Tyto hry totiž inspirují ke tvorbě i autory freeware a online i v dnešní době a jisté je, že ani v této počítačové podobě neztrácejí i dnes půvab.

Uklízení – staňte se uklizečkou. Uklízení – staňte se uklizečkou.
(freeware / logick / 6648  zobrazen / oblbenost 64%)

Znáte to, vrátíte se domů, utahaní a zpocení, v práci vás nakrknuli, silnice ucpané, sotva se doplazíte domů a nejraději byste si ihned lehli na gauč a dali si šlofíčka. Rychle se vysléci, zouti, šaty letí na koberec, boty letí do kouta a za nimi noviny, zkrátka a dobře v několika sekundách máte doma nepořádek. Ten se udělá lehce, je to hned a bez větší námahy a teď si uvědomte, že to takhle udělá každý člen rodiny a máte doma, odpusťte mi ten výraz, „bordel jako v tanku“. Komu by se to ale chtělo uklízet, v dnešní moderní době, pokud ovšem nepočítáte každou korunu, si můžete do bytu pozvat uklízečku z některé mnoha úklidových služeb. A jsme u jádra pudla, zkuste se tedy vžít do práce jedné takové uklízečky a ukliďte co nejdříve celý zaneřáděný byt, mimo uspokojení můžete obdržet i vysvědčení.

3D Reversi Deluxe – pokládání kamenů. 3D Reversi Deluxe – pokládání kamenů.
(freeware / logick / 3529  zobrazen / oblbenost 64%)

Deskové hry tedy vznikaly a hrály se v dobách, kdy lidstvo ještě o počítačích nemělo ani potuchy. Zdálo by se tedy, že s příchodem počítačů a vzniku počítačových her už deskovým hrám definitivně odzvonilo, což se ovšem ani zdaleka nezakládá na pravdě. Tyto stařičké hry totiž inspirují ke tvorbě i autory freeware a online i v dnešní době a jisté je, že ani v této počítačové podobě dnes neztrácejí svůj půvab a i nadále se těší hráčské pozornosti a oblibě. Především je třeba se zmínit o vynikajícím grafickém zpracování, jemuž velice sluší hábit, provedený v 3D grafice. Dále vás musím upozornit na řadu odlišností a herních možností, které tuto hru z jí podobných natlačili ve srovnání s nimi hodně ke špičce pomyslného herního žebříčku. Vytvořit si totiž dokonce můžete vlastní soubory, hrát poté až v devíti hráčích a v několika herních módech.

Numericon – pohrajte si s čísly. Numericon – pohrajte si s čísly.
(freeware / logick / 4147  zobrazen / oblbenost 65%)

Čísla, čísla a zase jen samá čísla, tak by se dal stručně popsat obsah této dnešní hry. Milovníci tajů a záhad při manipulaci s čísly si zde skutečně přijdou tak říkajíc „na své“ a rozhodně se navíc i velice dobře pobaví. Pokud tedy patříte ještě navíc mezi ty, kteří se rádi zabývají i záhadami, pak je tato hra jakoby právě pro vás doslova „ušitá na míru“. Vaším úkolem v této hře tedy bude postupně pomocí sčítání číslic odhalovat záhadné tajemství kouzelné knihy, které je rozloženo do třiceti stránek. Musíte tedy vytvářet takové řetězce čísel, aby to poslední číslo bylo vždy součtem všech předešlých, které jste postupně před tím označili. Pravidla hry jsou naprosto jasná a lehce srozumitelná, což se však již nedá říci o herní obtížnosti, která ještě navíc v průběhu hry téměř pekelně narůstá, ještě že se vám nabídnou též i bonusy.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)