HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Awary - pohrajte si s kalíšky a kaménky.   Awary - pohrajte si s kalíšky a kaménky.
(freeware / logick / 3300  zobrazen / oblbenost 64%)

Pro vás, kteří rádi hrajete deskové, hry tu jsou dvě deskové hry v jednom programu. Hra Othello, též známá jako Reversi a Awary. Můžete si volit obtížnost protivníka. Hra si pamatuje, jaké obtížnosti je vám podařilo vyhrát a zobrazuje to. Samozřejmostí je i měření času jednotlivých hráčů. Navíc je u hry i velice povedená a grafika, navíc změny na hrací ploše jsou animované.Této hře prakticky nelze nic vytknout. V Čechách byla hra známa pod názvem Kalaha. Toto duo má skvělé grafické zpracování. Hratelnost je na opravdu velké úrovni, odtrhnout se od těchto her je velice těžké. Pokud si rádi zapřemýšlíte ve skvělých logických hrách, prosím, je řada na vás. Oproti o mnoho starším hrám ale může nabídnout o několik tříd lepší grafiku a i hratelnost byla dosti vylepšena. Pokud rádi u her přemýšlíte, jsou Awary správnou volbou.

Čtyři krávy - krása není všechno. Čtyři krávy - krása není všechno.
(freeware / logick / 4436  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky mne velice potěší, pokud se mi ozve některý z českých, či slovenských autorů freeware a nabídne mi jeho hru k umístění na našich stránkách. To se právě týká i českého autora freeware Jakuba Muřína, který mi poslal mailem odkaz na jeho hru „Čtyři krávy“, z čehož jsem měla opravdu radost. Byla jsem však poněkud překvapena, když jsem jeho hru stáhla a spustila, neboť jsem podle názvu hry čekala příběh o kravičkách, ale místo toho se mi na hrací ploše objevily čtyři pohledné dívenky. Podle autorova popisu ke hře jsem jistila, že sdílí názor, že krása ještě neznamená chytrost, no ne nadarmo se říká, že „kdo nepobral shůry, v apatice nenakoupí“. Takže promiňte Jakubovi poněkud pejorativní název jeho hry a pusťte se do stahování a též do hraní, rozhodně neprohloupíte, neboť se jedná skutečně o hru vydařenou.

Engineering: Mystery of  the Ancient Clock - záhada starověkých hodin. Engineering: Mystery of the Ancient Clock - záhada starověkých hodin.
(freeware / logick / 3313  zobrazen / oblbenost 64%)

Engineering: Mystery of the Ancient Clock je nová, skutečně fascinující a uklidňující oddechová hra, pocházející z tvůrčích dílen světově známého a svojí kvalitou her proslulého tvůrčího kolektivu „My Play City“, jehož hry jsme vám již na našich stránkách nabídli skutečně už bezpočet. Jistě uznáte, jak ohromné by bylo strávit noc někde v džungli, či na horách, nebo také v blízkosti exotických gejzírů. Vydejte se tedy pomáhat profesorovi Richardsonovi hledat a najít součástky kouzelného chronometru, aby tento získal univerzální znalosti. Tuto noc se hvězdy seřadily do zvláštního ojedinělého seskupení a tak vám umožnily aktivovat starověký artefakt. Je tedy právě nyní vhodná chvíle pustit se do hledání součástek kouzelného chronometru pomocí aktivace starověkého artefaktu, které jsou roztroušeny v džungli, v horách a v poušti.

Electro Master – bez elektřiny dnes nelze žít. Electro Master – bez elektřiny dnes nelze žít.
(freeware / logick / 3700  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní době si nikdo z nás nedokáže představit život bez elektřiny, je alfou i omegou veškeré lidské činnosti, o tom nemůže být ani těch nejmenších pochyb. Používáme ji doma i v práci, je nepostradatelným pomocníkem v našem každodenním životě. Nahrazuje lidskou práci v těch nejtěžších, či nejnáročnějších profesích, existuje však sousta rozvodných elektrických sítí, které je nutné soustavně revidovat, udržovat a opravovat. Je tedy nejen nutná prevence, ale je nutné počítat s všemožnými haváriemi, způsobené opotřebováním rozvodného materiálu, mnohdy však i sabotážemi. Právě dnešní elektrárnu a její rozvody napadli cizozemští vetřelci a silně ji poškodili, vaším úkolem tedy bude v co nekratší době v roli elektro-údržbáře způsobené škody odstranit a tak uvést vše do pořádku, lidé přece dlouho bez elektřiny nevydrží.

AlieNs GardenFurys: Mashroomfurys AlieNs GardenFurys: Mashroomfurys
(freeware / logick / 4965  zobrazen / oblbenost 63%)

Uplynulo jen několik dní od doby, kdy jsme vám nabídli ke stažení, hlavně však k zahrání, hru od slovenského autora Michala Gajdoše „AlieNs GardenFurys“, kterou jsme nazvali Originální karetní souboj, a už jsem se od něj dozvěděla, že připravil data disk k této hře, která měla na poměry našich stránek velice dobrý ohlas a přímo skvělé hodnocení od hráčů, kteří si tuto hru spustili a vyzkoušeli. Tento datadisk sice zachovává původní charakter hry i její principy, je však mnohem dokonalejší a nabízí vám větší počet hracích kol, takže vás určitě čeká větší spousta dobré zábavy. Tentokrát si k tvorbě přizval jeho kolegu z věhlasného a proslulého tvůrčího týmu „Darkmoon Soft“ Woozieho, který mu do této hry složil hudební doprovod. Také jsem se dozvěděla, že připravuje tuto hru v online provedení, tak se máte tudíž nač těšit.

Reflexion 2– nezbedná kulička znovu na scéně. Reflexion 2– nezbedná kulička znovu na scéně.
(freeware / logick / 3101  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže patříte do okruhu hráčů, které nebaví jen pouhopouhé a neustálé střílení, ale raději u hry přemýšlíte a namáháte si rádi vlastní mozkové závity, potom vězte, že tato hra je pro vás doslova „ušitá jako na míru“ a rozhodně se u ní velice dobře pobavíte. Autoři pro vás připravili tentokrát celkem šedesát levelů, takže o zábavu na delší dobu budete mít skutečně postaráno. Navíc si vše můžete vyzkoušet, nacvičit a natrénovat ve vám nabídnutém tutoriálu, což vám ale opravdu doporučuji, neboť v něm mnohem rychleji celý herní princip pochopíte. Hra se může jevit na první letmý pohled jako velice jednoduchá, tento dojem můžete nabýt po projití tutoriálu a prvních kol, později však bude hůř a bez správné logické úvahy následující levely těžko zvládnete. Pokud se vám tedy předchozí Reflexion 1 zalíbil, zkuste si tuto inovaci.

Reflexion 1 – nevyzpytatelná kulička.  Reflexion 1 – nevyzpytatelná kulička.
(freeware / logick / 3289  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže patříte do okruhu hráčů, které nebaví jen pouhopouhé a neustálé střílení, kde tečou potoky krve a létají ustřelené hlavy a údy vašich nepřátel, ale raději u hry přemýšlíte a namáháte si rádi vlastní mozkové závity, potom vězte, že tato hra je pro vás doslova „ušitá jako na míru“ a rozhodně se u ní velice dobře pobavíte. Autoři pro vás připravili celkem třicet šest levelů, takže o zábavu na delší dobu budete mít skutečně postaráno. Navíc si vše můžete vyzkoušet, nacvičit a natrénovat ve vám nabídnutém tutoriálu, což vám ale opravdu doporučuji, neboť v něm mnohem rychleji celý herní princip pochopíte. Hra se může jevit na první letmý pohled jako velice jednoduchá, tento dojem můžete nabýt po projití tutoriálu a prvních kol, později však začne přituhovat a bez správného logického uvažování následující levely těžko zvládnete.

Boxes - pohrajte si s krabicemi. Boxes - pohrajte si s krabicemi.
(freeware / logick / 3810  zobrazen / oblbenost 64%)

Pozor!, tři, dva, jedna, Start!, tak začíná tato nevšední logická arkáda, která i mne, která jsem už odehrála několik tisícovek freeware a online her a samozřejmě je i recenzovala a tak vám je nabízela ke stažení, či ke spuštění, tak trochu překvapila. Není to jen originálním a přece jen jednoduchým námětem, ale i její originalitou, jednoduchostí a dobrou hratelností. No, ono se nadarmo neříká, že „v jednoduchosti je síla“ a že „kdo umí, ten umí a kdo neumí, jen čumí“. No vy „čumět“ nemusíte, ba naopak vaším úkolem je hrát a vyhrávat, docilovat co největšího počtu bodů, což samozřejmě zase tak docela jednoduché není. Bedny, či kostky padají dolů jako najaté a vy tedy musíte s jedinou kostkou, kterou můžete ovládat, tedy skákat a přeskakovat do výšky a do stran a tak se těmto druhým vyhýbat, jinak velmi rychle hru skončíte.

AlieNs GardenFurys - karetní hra AlieNs GardenFurys - karetní hra
(freeware / logick / 4463  zobrazen / oblbenost 64%)

Karty a zase karty, mnoho hráčů se bez nich neobejde, jejich odpůrci je pak nazývají čertovými, nebo dokonce pekelnými obrázky. Ať už je tomu tedy jakkoliv, v každém případě existují již tisíce let, i když závislost na nich, pokud se hraje o peníze, může vést skutečně až k tragickým koncům, kdy na hazardních hrách přišli o všechen svůj majetek a skončili sebevraždou. Musím však dodat, že s příchodem počítačů se karty objevily i v počítačových hrách, některé z nich jsou přímo součástí všech druhů počítačového systému Windows, jiné a časti i hazardní, naleznete na mnoha webových stránkách. Jedná se o mariáš, nebo i o poker a mnoho různých karetních her, jejichž výčet však pro dnešní hru není podstatný a tudíž ani důležitý. Dnes vám ale nenabízíme žádný poker, nebo variaci mariáše, tady budete s kartami nemilosrdně bojovat.

Save The Princess – Zachránit princeznu? Ne! Save The Princess – Zachránit princeznu? Ne!
(freeware / logick / 3428  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra s názvem „(Don´t) Save The Princess“ se sice tváří na první letmý pohled jako zcela obyčejná „hopsačka“, ale již po chvíli hraní sami rychle zjistíte, jak hluboce jste se mýlili. Na rozdíl od pohádek, v nichž princové zachraňují krásné princezny, aby poté za odměnu obdrželi od královského otce půl království a princeznu jako jejich spanilou nevěstu, v této logické hře se bohužel nic takového nekoná. Zde totiž princové, které ovšem ale budete muset správně vést, dělají vše pro to, aby si zachráněnou princeznu vzít za manželku nemusel. Zmíněná princezna je totiž šeredná jako peklo samo, takže princové o sňatek s ní nepomýšlejí. Říkám-li, že budete muset prince řádně a správně vést, není to tak docela přesné, neboť vaším úkolem bude přestavovat kvádry tak, abyste prince vždy správně dovedli do jeho cíle.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)