HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


BRUNO 2 - únos rodiny BRUNO 2 - únos rodiny
(freeware / adventury / 7691  zobrazen / oblbenost 64%)

Bruno 2 je další díl česky namluvené adventury, která má hezčí grafiku, jedinou nevýhodou hry je dlouhé načítání. Ovládání hry je jako u Bruna 1 jen prostřední tlačítko myši (kolečko) má tu funkci, že Bruno promluví k předmětu a dokonce i k věcem v inventáři. Takže když například nemůžete poznat nějakou věc v inventáři, stačí na ni najet kurzorem a zmáčknout kolečko. To jde i u některých věcí ve hře třeba u budky, větráku atd. Ale Bruno vám vždy odpoví jen nějakou vtipnou hloupost, takže jak ve hře pokračovat, na to musíte přijít sami. Dole na liště máte uložit hru a konec hry, pozice se uloží tam, kde se zrovna nacházíte. Ale po zmáčknutí ukončit hru, se hra přímo vypne, tím chci říct, že nejde do žádného menu, takže se nemůžete vrátit a už ji neuložíte. Příběh hry začíná tím, že Brunovi byla unesena celá jeho rodina.

Neandrtálec Bruno - potrestaný ožrala Neandrtálec Bruno - potrestaný ožrala
(freeware / adventury / 8324  zobrazen / oblbenost 64%)

Je to jen pár dní, co jsme pro vás připravili hru od českého autora freeware Pawla Straky, tvořící své hry pod pseudonymem Pawlis, nazvanou „Vejce - přepravujte vajíčka do hnízd“. Tato hra měla na poměry našich stránek slušnou návštěvnost a dobré hodnocení, z čehož usuzuji, že se vám líbila a proto vám dnes přinášíme další jeho hru, tentokráte adventuru „Neandrtálec Bruno“. Hned na samém začátku vám musím říci, že hra je jako každá adventura postavena na příběhu, ve kterém hraje hlavní roli rozmlouvání se všemi postavami, které jsou vedeny foneticky, tedy mluvou a samozřejmě v našem rodném českém jazyce, takže všemu budete dokonale rozumět, což jistě ocení velká většina hráčů a především všechny příznivce z kategorie her adventur. Hra je opatřena ironickým příběhem, tak neváhejte a pusťte se do hry.

Tulák – shánějte si obživu Tulák – shánějte si obživu
(freeware / adventury / 5508  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o klasickou adventuru, ve které je vaším úkolem, jak už vyplývá ze samotného názvu této hry, ovládat tuláka, dalo by se říci i bezdomovce, kterého jeho spoluobčané doslova „vykousali“ z jeho rodného města a který se tudíž rozhodl, město opustit a najít si nějaký ten kus žvance v sousedním městě. Hra je velice vtipně řešena, i příběh hry je zcela originální, pro všechny adventuristy se jedná skutečně o lahůdku. Hra není příliš dlouhá, rozhodně by nemělo být problémem ji dohrát až do kance, což rozhodně stojí za to. Celá hra pak začíná v hlubokém lese, ve kterém jste se ocitli po opuštěné rodného města Starého Městce, v kapse nemáte ani groš, vaším jediným majetkem je hůl a děravá deka. Namířili jste si to tedy do Jeřetína s přesvědčením, že v něm budou na tuláky bezdomovce hodnější, no však uvidíte, je-li tomu tak.

Stromoví lidé – zkouška dospělosti Stromoví lidé – zkouška dospělosti
(freeware / adventury / 6561  zobrazen / oblbenost 64%)

Dávno jsou pryč doby, kdy tvorba freeware a online českých a slovenských autorů se nacházela tak říkajíc „v plenkách“ a jejich hry neměly u českých hráčů velký ohlas a raději tedy vyhledávali freeware od zahraničních autorů. Nyní již lze s určitým pocitem hrdosti plně konstatovat, že čeští a slovenští autoři freeware nejenže se dotáhli kvalitou a originalitou svých na úroveň nejlepším zahraničním autorům, ale dokonce je v mnohé daleko předčí kvalitou svých her. Navíc zahrát si přece kvalitní freeware v rodném, nebo slovenském jazyce, to je pro velký okruh českých hráčů velikou přitažlivostí, neboť i ještě dnes neumí všichni hráči cizí jazyky, angličtinu nevyjímaje. Tato hra je jednou z těch vydařených her od známého českého kolektivu, nazývajícího se PERDOL, jejichž hry natrvalo na našich stránkách zdomácněly.

Featherweight – Pérová váha Featherweight – Pérová váha
(freeware / adventury / 4173  zobrazen / oblbenost 64%)

Klasická „click and point“ adventura ze staré školy ze světa, kde vládnou roboti? Na úvod recenze bych měla opět připomenout, že adventury jsou doslova „můj šálek kávy“, takže vám hru mohu jen doporučit. Ve hře „Featherweight“ je každá scenérie skutečně prokreslena do těch nejmenších detailů. Bez animací by ovšem grafika byla pouze poloviční. Po každém sebrání předmětu, nebo splnění úkolů se na ně budete nadále těšit, jako myška na ementál. Scénkám nechybí humor, žádné hluché místo ve hře nenajdete a to ani v hudebním doprovodu, pokud se vám zdá, že tu chválu hry přeháním, je to tím, že „Featherweight“ je skutečně jednou z nejlepších adventurních her roku tohoto roku. Věřte mi, že se budete muset často zamyslet a popřemýšlet, abyste vyřešili všechny dané úkoly, nutné pro další postup vašeho robotka vpřed.

The SAW Deluxe – zahrajte si o život The SAW Deluxe – zahrajte si o život
(freeware / adventury / 4434  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestli tedy hra „The SAW Deluxe“ vůbec v něčem vyniká, pak je to neuvěřitelné množství roztodivně bláznivých, až brutálních úkolů, jejichž úspěšné splnění bude především záviset na vaší toleranci k důvěrně známé metodě, nazývané „pokus omyl, pokus správně“. Každý úkol a každý nový problém budete řešit znovu a znovu a tak vlastně teprve zjišťovat, co jste dříve dělali špatně, ale i dobře. Ačkoliv je vám vždy dopředu vysvětleno formou dialogů, bohužel však vedených ve španělštině, jaký problém před vámi stojí a jak jej můžete překonat, tu správnou úspěšnou cestu pro postup vpřed si budete muset v potemnělých chodbách téměř opuštěného blázince pokaždé najít pouze vy samotni. Hra je vcelku solidní titul, u kterého se nebudete bát, ani bavit. Znechutí vás interface a neohrabaný boj, hra nabízí velice málo kompenzace.

Legie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďáblu Legie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďáblu
(freeware / adventury / 5022  zobrazen / oblbenost 64%)

„Pakliže ďábel člověku dal rozhodování, nechť on jest původcem zla v činech člověka, nechť on jest haněn, nikoliv hloupý člověk, který jedná jen dle nejnižších popudů a tužeb.“ Tímto prologem prezentuje dnešní vskutku výborně zpracovanou RPG adventuru český autorský kolektiv, tvořící své hry pod názvem SUDOKOP. Že tito autoři skutečně umějí, toho je dokladem i dnešní jejich hra „Legie“, opatřená velice zajímavým příběhem a technicky i graficky zpracovaná od začátku až do konce. Vstupte tedy do bájného prostředí této hry a nechejte se překvapit všemi nápaditými prvky hry a jistě budete překvapeni, co dokážou zlaté české ručičky, v tomto případě ovšem především vymyslet a zpracovat české mozky. Příběh hry se odehrává v dávném středověku, kdy malé městečko Jilemnici sužuje epidemie zlé morové nákazy.

Awakener – probuďte opilce Awakener – probuďte opilce
(freeware / adventury / 3823  zobrazen / oblbenost 64%)

Život opilce má své světlé i stinné stránky. Opíjení zabírá spoustu času (z počátku), takže opilci nezbývá než ukracovat čas strávený v práci, aby se mohl plně věnovat své zálibě, což zpravidla přináší ztrátu zaměstnání a tím pádem nedostatek financí na jeho nejoblíbenější činnost. Ke světlým stránkám pak patří snadnost s jakou opilec proplouvá životem, jeho mysl je lehká, zatížena pouze starostí, kde sehnat peníze na chlast. Jídlo je pro opilce podružnou, nedůležitou záležitostí, když je, je dobře, když není, tak co, hlavně že je chlast. Pravda, v nechápavé a pokrytecké lidské společnosti mnohdy opilec budí pohoršení a nelibost, ovšem jeho to pramálo zajímá a neláme si s tím hlavu. Přes tato kritická slova je vehře postava opilce hlavním hrdinou, od kterého se odvíjí velice zajímavý, i když na druhé straně až příliš krátký příběh.

Holdover- Marie v regenerační kapsli. Holdover- Marie v regenerační kapsli.
(freeware / adventury / 3929  zobrazen / oblbenost 64%)

Že jsou Japonci mistři všech řemesel a totéž tedy platí i pro tvorbu jejich her, o tom nemusím zkušené a pravidelné hráče freeware a online zřejmě přesvědčovat. O mém tvrzení svědčí i tato dnešní adventura, která je velice originálníma nevšedním příběhem opatřena. Nejde však jen o příběh samotný, ale i o to, že hra má velice působivou hratelnost, je opatřena vskutku zcela neobvyklými a originálními prvky, které jen tak hned u her podobného typu nespatříte. Vaše hlavní hrdinka, byť zřejmě se jedná o malou Japonku, nese jméno Marie a vaším úkolem nebude nic jiného, než ji vést takovým způsobem stále vpřed, abyste zachránili lidstvo před jeho totálním sebezničením. Zda se to naší hrdince podaří, nebo její bohulibá snaha naprosto zkrachuje, to bude záležet jen na vás, tedy na vaší představivosti a schopnosti správně uvažovat.

Krutá cesta životem – jak vykrást banku. Krutá cesta životem – jak vykrást banku.
(freeware / adventury / 7678  zobrazen / oblbenost 64%)

Vaším úkolem bude pomoci bývalému zástupci ředitele banky. Jeho jméno je Vladko Obřinoh a celý děj se odehrává v malebné vesničce Slivovice. Proč bývalému? "I k nám zavítala finanční krize. Promiň" Říkal nový ředitel s výpovědí v ruce. Po několika měsících marného hledání práce jeho zoufalství rostlo. A s ním i jeho zlost na šéfa. Začal kouřit, pít, dokonce i fetovat. Nakonec mu zabavily auto, pole i dům. Zůstal na mizině. Musíš mu pomoct oloupit jeho bývalého šéfa a odjet hodně daleko. Myslím, že se trefím do černého, když vám řeknu, že mnoho z vás vede zcela nudný a stereotypní život, který ho už ale moc nebaví. Staráte se sice o vaši dobrou pověst, dodržujete zásady morálky a ctíte zákony, snažíte se zakládat harmonickou rodinu a budovat přátelské vztahy. Co ale tak vyzkoušet si život z jiného pohledu?

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)