HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Kuma Story – příběh medvídka Kumy Kuma Story – příběh medvídka Kumy
(freeware / adventury / 4428  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud si spustíte dnešní adventuru, tak zjistíte, že nejenom lidé, ale i zvířátka, v tomto případě medvídci, taktéž rádi oslavují některé, pro ně významné dny a dokážou pro zdárný průběh oslav, provádět téměř až neuvěřitelné skutky. Tak toto je právě případ hlavního hrdiny dnešní hry, tedy milého medvídky jménem Kuma, který nezapomněl na to, že právě dnešní den je pro něj dnem významným, neboť právě dnes slaví výročí svatby se svojí milovanou medvědicí, což samozřejmě, stejně tak jako je tomu u lidí, pádným důvodem k oslavě bezesporu je. Donést pouze své milované polovičce med, to se mu zrovna moc vhodné nezdá, takže se bude muset poohlédnout po jiném dárku, napadne ho přinést medvědici pořádný pukét. Peníze však nemá, takže si kytici bude muset nejdřív vypěstovat, teprve pak může kytici své milé darovat.

Cat Poke – šťouchejte si do koček Cat Poke – šťouchejte si do koček
(freeware / adventury / 4747  zobrazen / oblbenost 64%)

Předčasem proběhnuvší velice zajímavá a chytlavá soutěž „A Game By Its Cover“, v níž měli autoři za úkol vytvořit hru podle falešné krabice, přinesla opravdu množství zajímavých výtvorů. Dnešní, vskutku vydařená adventura s názvem „Cat Poke“ ve zmíněné soutěží obsadila čestné druhé místo, za což vděčí zejména originálnímu pojetí a pilným mozkovým závitům samotného autora. Pojďte se tedy blíže podívat na to, co tedy vyzdvihlo tuto hru mezi ty výjimečně zábavné. Hlavní hrdinka jménem Molly se jednoho deštivého dne rozhodla pro nevšední formu zábavy, kterou není nic jiného, nežli nalezení devíti koček v poměrně rozlehlém domě a jejich následném pošťouchnutí. Fantazie vaší mladé dívenky tudíž nezná hranic, ale kočky nejsou ty, které by si to nechaly líbit, ale naopak, budou se schovávat, utíkat a vyvádět.

Resident Evil Racoon Madness – buď zlý  Resident Evil Racoon Madness – buď zlý
(freeware / adventury / 3983  zobrazen / oblbenost 64%)

Freeware hry s názvem „Resident Evil“, těch rozhodně naleznete na různých webových stránkách bezpočet, mnohé z nich jsou velice vydařené, jiné jsou pouhými remake na témata jiných jim podobných her. Zabývají se různými tématy, najdete tak hry postavené na nežádoucím, striktním rasismu, velice oblíbenými tématy je i dění kolem nemrtvých, tedy známých a dnes už v řadě případů, „profláknutých“ Zombií. Hned po spuštění hry si vyberte ze dvou možností postavu, za kterou budete chtít hrát, poté seberte vaši první zbraň, tedy pistoli a projděte dveřmi, za nimiž už na vás čekají první krvežíznivé Zombie. „Resident Evil: Racoon Madness“ má všechno potřebné, hororovou zápletku, zbraně a hlavně Zombie. Postrádá ale atmosféru plynoucí z bezproblémového ovládání a potěšitelných detailů „neživých“.

The Strange – Alenka v říši divů The Strange – Alenka v říši divů
(freeware / adventury / 4352  zobrazen / oblbenost 65%)

Jedná se o velice a zábavnou adventuru, bohužel v anglickém jazyce, čekají na vás celkem tři lokace, po jejichž úspěšné Strange and m projití se opět navrátíte na samý počátek hry. Celý název tohoto dílky pak zní „The Somewhat Sinister Tale of The House at Desert Bridge“, což by přeloženo do našeho rodného jazyka znělo něco jako“ Cizí a poněkud zlověstný příběh ze sněmovního pouštního mostu“, což ovšem vzhledem k námětu této hry nedává téměř žádný smysl. Ne příliš jednoduchá a prostá zápletka se čím dál tím více zamotává, a to hned poté, co trošku proniknete do kresleného světa, v němž se příběh odehrává. Nenechte se ale zmást ručně kreslenou grafikou, nebo bizarním světem, do nějž se dostanete, zrcadlo, které si říká Harold, oslovuje zvířata a prosí je o pomoc, neboť jeho přítel, starý Bill, se prostě kdesi ztratil.

Funny Miners – žertovní horníci Funny Miners – žertovní horníci
(freeware / adventury / 4284  zobrazen / oblbenost 64%)

Vaším úkolem v této skutečně vydařené a roztomilé hře bude vysílat skupinky malých trpasličích horníků do míst, ve kterých jsou poschovány drahokamy, taktéž ale nejen ty řadové, ale vždy i ten nejcennější z nich. Jedná se o „casual hru“, kterou si rozhodně oblíbí i všichni hráči a to zejména i ti méně zkušení, domnívám se však, že především zaujme hráče něžného pohlaví a a taktéž i děti. Jako téma hry byl vybrán obor hornictví, který je jinak skutečně „špinavým řemeslem“, což ale v této veselé hříčce nepocítíte. Do děje samotného vás potom uvede krátká komiksová animace, z níž se dozvíte, z jakého důvodu budete v několika desítkách lokací hledat a dolovat drahokamy. Z Vesmíru dopadl na naši Modrou planetu obrovský drahokam a vaši skřítkové jej chtějí pro sebe získat, neváhejte proto a pomozte jim v jejich úsilí.

Judith – Jeff a Emily, tajní milenci Judith – Jeff a Emily, tajní milenci
(freeware / adventury / 3651  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o hru, v níž dominuje vlastní herní příběh před jejím grafickým a technickým zpracováním. Ačkoliv se hra na první letmý pohled tváří, že je zpracovaná v trojrozměrném provedení, ve skutečnosti tomu tak docela není, byť se o to snaží sebevíce. Trojrozměrné jsou totiž pouze stěny s uličkami, mezi nimiž budete procházet, vše ostatní je potom pouze ve dvourozměrném provedení. Grafika samotná a doprovodné texty potom připomínají staré „dossovské dungeony“ z počátku osmdesátých let minulého století, což jistě velice rádi uvítají pamětníci této počáteční éry prvních počítačových her u nás, vždyť zdravá nostalgie patří mezi ty dobré lidské vlastnosti. Při procházení se po domě a jeho okolí však grafika dokáže vyobrazit vše, co je pro vyprávění ústředního příběhu potřeba, i když se mnohým z vás bude jevit jako nadměrně strohá.

PacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa Luzir PacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa Luzir
(jin / adventury / 11213  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsem skutečně velikou fanynkou českých a slovenských autorů freeware, neboť dávno jsou ty tam doby, kdy se tito autoři řadili až na konec pomyslného hracího žebříčku ve kvalitách a nápaditosti jejich her ve srovnání se zahraničními autory. Dnes dosahují naši i slovenští autoři nejen na stejnou úroveň autorů zahraničních, ale dokonce je i předčí, ba co pravím, dostávají se až na samotný vrchol zmíněného žebříčku. Nejznámějším takovým českým autorským týmem je potom bezesporu i vám již velice dobře známý autorský kolektiv „Fiolasoft“, jejichž hru „PacIn: Nermessova Pomsta“ vám zde nabízíme. Navíc mne vždy velice potěší, pokud mne o umístění hry na našich stránkách požádá sám autor, tak jak v tomto případě Filip Kraucher, čemuž tímto takto vyhovuji. Jde opravdu o hru „vymakanou“, která za zahrání vskutku stojí.

Dr. Lutz and the Time Travel Machine Dr. Lutz and the Time Travel Machine
(freeware / adventury / 5374  zobrazen / oblbenost 64%)

Dr. Lutz je skutečně bezvadná a vymakaná adventura, kterou vám mohu jen vřele doporučit. Nabídne vám stylové kreslené lokace, ale také i velmi roztomile animované postavy. Bude vám vyprávět o podivném, až tragikomickém vědci doktoru Abrahamu Lutzovi, který se snaží vynalézt stroj času a přenést se tak do prehistorické doby, aby tam dokázal svou vlastní teorii, proč před 65 miliony lety vyhynuli velicí ještěři a navíc ještě udělal tím totálního hlupáka ze svého vědeckého oponenta. Hra skutečně oplývá cynickým humorem a poměrně dosti překvapivými až náročnými puzzly. Většinu svého času tráví doktor Lutz ve sklepě, kde pracuje na svém stroji času. Když už je před dokončením, přicházíte na řadu právě vy. Musíte mu obstarat několik velmi potřebných součástek a umožnit mu, aby mohl vystartovat za svými dinosaury.

A bit of Fujitsu – uvnitř počítače A bit of Fujitsu – uvnitř počítače
(freeware / adventury / 5625  zobrazen / oblbenost 64%)

Jste již doslova přesyceni různými „střílečkami“ a potoky krve, ustřelenými hlavami a údy? Baví vás raději hry, kde místo bezduchého střílení je nutné namáhat vlastní mozkové závity a hodně přemýšlet a navíc i experimentovat? Jednu takovou, skutečně vydařenou adventuru, pocházející dokonce z českých luhů a hájů, vám tedy dnes nabízíme ke stažení, potažmo k zahrání, buďte jisti, že příznivci adventur si rozhodně takříkajíc přijdou „na své“, což ovšem vůbec neznamená, že by se do hry nemohli pustit i ostatní hráči, tedy hlavně obdivovatelé logických her. Hra je typicky „point-and-click“ adventurou, ve které budete ovládat počítačový „bit“ který se zamyslí nad smyslem jeho života. Aby na ssvou úvahu získal odpověď, rozhodne se vydat dovnitř počítače, kde potká i jiné části počítače, které vyřeší jeho Hamletovský problém.

6 Days a Sacrifice – mezi okultisty 6 Days a Sacrifice – mezi okultisty
(freeware / adventury / 4221  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako hlavní hrdiny této okultistické adventury budete muset prožít celkem šest dní doslova ve velice nebezpečném prostředí, ba téměř v v pekelném prostoru, kde čekají na vaše řešení mnohé hádanky, taje a rébusy, navíc si užijete i tak trochu těch velice intimních hrátek. Jedná se tedy o adventuru, která je skutečně velice různorodá, svým stylem a provedením se hodně liší od klasických adventur, je tedy skutečným a nefalšovaným originálem. Samotný herní příběh je od samého zpočátku zahalený rouškou podivného tajemství a ani spřátelené postavičky vám vždy nepoví vše, co vědí. Jak se ale později ukáže, je sám hlavní hrdina jménem Theo do dění zapojený ve větší míře, než se sám zpočátku domníval, takže je z toho nakonec podivný galimatyáš. Všechny rozhovory se odehrávají formou textů, bohužel anglických.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)