HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Venator – bojácný lovec duchů Venator – bojácný lovec duchů
(freeware / adventury / 4075  zobrazen / oblbenost 64%)

Budete asi velice překvapeni, hlavní hrdinou této „duchařské“hry je veliký strašpytel. Je tedy naprosto nepředstavitelné, jak se vůbec do role krotitele duchů vůbec dostal, ale nedivte se mu a nemějte mu to za zlé, že se této, pro něj tak obtížné situace dostal, je to totiž pouze učedník. Není se tudíž naprosto čemu divit, vždyť kdo by neměl tváří v tvář všem těm zhmotnělým nočním strašidlům a jiným duchům tváří v tvář srdce až v kalhotách? Zvláště pak potom, když je Gilbert jako učedník zcela prostoduchý, naivní a navíc i bohužel neschopný. Tak o co vlastně v této strašidelné hře vůbec půjde? Jeho Velmistr hovořil sice v náznacích, ale přece jenom o úkolu, který má mnoho společného s místním hřbitovem a zcela nepokojným duchem, poté padlo jméno Gilbert a nakonec i výhrůžka, takže je čas vydat se hned na cestu.

Echoes of Terra – konec života na zemi  Echoes of Terra – konec života na zemi
(freeware / adventury / 3173  zobrazen / oblbenost 64%)

Po dlouhá staletí „Pozemské Impérium“ ovládalo velkou část doposud mu známého Vesmíru. Expandovalo však soustavně a cílevědomě na další planety a rozšiřovalo tak svůj mocenský a civilizační vliv. Díky „Institutu“, což byla organizace, která ovlivňovala všechny myslitelné prvky lidského života, se tak lidé dostali do zlaté éry svého rozvoje, což vak však netrvalo dlouho. Při objevování dalších, mnohem vzdálenějších planet ve vesmíru, lidští kosmonauti narazili na vesmírnou hrozbu, agresivní mimozemskou civilizaci. Tito mimozemšťané udeřili rychle, brzy po prvním střetu byly pozemské síly nuceny bránit svá teritoria, své světy, začala válka o samotné přežití druhu, trvající čtvrt tisíciletí. Během ní se vítězství přesouvalo na tu, nebo druhou stranu, po tak dlouhé době válek a porážek, zůstala ale Země bez zdrojů.

Process Train Yard - jízda smrti vlakem Process Train Yard - jízda smrti vlakem
(freeware / adventury / 3981  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsme už v redakci zvyklí na to, že mně čeští a slovenští autoři freeware a online zasílají své nově vytvořené hry s žádostí, abychom je uveřejnili na našich webových stránkách. Samozřejmě, že jim rádi vyhovujeme, neboť jejich výtvory doshují dnes už vysoké kvality a jsou z tohoto hlediska srovnatelné s tvorbou zahraničních autorů. Velice mne ale překvapil ruský autor freeware Dmitrii Prihodko, který tvoří své hry pod pseudonymem „bojlahg“, od nějž jsem obdržela prosbu o zveřejnění hry od ruského kolektivu autorů freeware tvůrců, jehož je členem. I jeho žídost byla stejná, upozornil mně na jejich webové stránky a požádal mne, abych jejich novou hru, zveřejnila na našich stránkách, a tak ji nabídla českým hráčům freeware k zahrání, což samozřejmě a s potěšením tímto činím, tak si hru vyzkoušejte, vskutku stojí zato.

Kablooey - ochraňte prezidenta USA   Kablooey - ochraňte prezidenta USA
(freeware / adventury / 3397  zobrazen / oblbenost 64%)

Nespokojenost našich občanů s činností našich politiků soustavně roste se čtvrcem času, ve kterém působí. Pokud se domníváte, že tomu je tak pouze u nás, potom si spusťte tuto hru a rychle zjistíte, že podobné mínění o svých politických, mají i v jiných částech světa, například v Americe. Zatím co u nás se tato nespokojenost projevuje pouze nadáváním, brbláním a remcáním, právě v Ameice, tedy v USA řeší tyto nepokojenosti různí anarchisté, připravující na politiky, jejichž činnost se jim zajídá, pomocí atentátů a to i na nejvyššího přestavitele státu, na prezidenta USA. O co tedy ve hře jde? V okamžiku, když na radnici v jednom nejmenovaném americkém městě zazvoní v kanceláři jeho starosty telefon, nastává frmol, neboť šéf ochranky prezidenta z Washingtonu vám totiž oznámí, že prezident USA zítra přijede do vašeho města.

Byte of The Draculator 2 – upíří příběh Byte of The Draculator 2 – upíří příběh
(freeware / adventury / 9045  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte v oblibě sdventury s tak trochu tajemným až hrůzostrašným příběhem? Pokud tedy zní vaše odpověď „ano“, poté neváhejte ani chviličku a ujměte se v této hře role hlavního hrdiny, kterým není nikdo jiný, než upír s kybernetickými implantáty, zajatý v místnosti uvnitř výzkumného ústavu. Vaším úkolem bude především dostat se ven ze zmíněné místnosti, v níž se ocitáte uvázaný na ordinační židli a ze zmutovaného psa jste pomocí infuze krmeni jeho krví, zaváděné do vaší krevní oběhové soustavy. Budete tedy muset vylyslet plán, jak se tohoto připojení zbavit a dostat se ven z této pokusné místnosti, dříve, nežli zcela ztratíte vládu nad vaším vědomím a svobodnou vůlí, čímž ovšem ani zdaleka váš úkol nekončí. Dostat se pryč je věc jedna, zabránit aby vás bylo zneužito k nekalým cílům a záměrům, je ale věc druhá.

Barrier - láska je láska Barrier - láska je láska
(freeware / adventury / 3115  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventury, to je kategorie her, která má u hráčů freeware a online her veliký okruh příznivců. Není mnoho autorů, kteří se tímto žánrem zabývají, ono je totiž mnohem snadnější a jednodušší „spíchnout“ nějakou ti střílečku, než vytvořit příběh pro adventuru, která by měla nějakou tu hlavu a patu. Jsou Adventury dlouhé a obtížné, najdou se však i takové, které jsou krátké, ale přesto vtipné a originální. Právě o takovou adventuru tedy jde v dnešním případě, její název zní poněkud podivné, tedy „Barrier“, což je tedy „bariéra“, jenže asi velmi těžko byste podle názvu hry uhodli, o jaký příběh ve hře jde. Když se totiž zrodí zajímavý a neobvyklý nápad s hezkým a zcela originálním zpracováním, vzniknou tak potom velice přitažlivé a nevšední hry, navíc je hra okořeněna náznakem černého humoru, který jí dává ten správný říz.

Stratus – válka v oblacích Stratus – válka v oblacích
(freeware / adventury / 3765  zobrazen / oblbenost 65%)

Pokud hru spustíte, určitě vás hned na první pohled zamrazí v zádech, jste na palubě vesmírné lodi a na podlaze se nachází kaluž, zřejmě lidské krve. Jistě uznáte, že už tato skutečnost sama o sobě nevěstí již předem nic dobrého. Jedná se tedy o adventuru, no spíše by se hodilo říci o „adventurku“, neboť přesto že je skutečně originální a nápaditá, jednu vadu na kráse přece jenom má, je totiž skutečně velice krátká, přesto její zahrání vám mohu jen doporučit. Hra je zpracována na téma tak zvaných „únikových her“, což znamená, že se někde nacházíte, a musíte se odtud nějakým způsobem dostat. Podobných her jsou jistě stovky, ne-li tisíce, i na našich stránkách několik takových určitě naleznete. Hra je v mnoha směrech ojedinělá, neboť originalita vyvažuje krátkost, a tak vám dokáže, že dobrá adventura se obejde i bez řečí.

The Secret of Chunky Salsa - vousáči The Secret of Chunky Salsa - vousáči
(freeware / adventury / 3257  zobrazen / oblbenost 64%)

Dovedete si představit svět, ve kterém nežijí ženy? No je to tomu skutečně tak, i když vše se událo už před mnoha lety. Navíc muži, kteří bydleli ve dvou sousedních vesnicích, více než tyto dvě vesnice neznali, byl to totiž jejich jediný svět. Žili ve svých vesnicích klidným a spokojeným životem, na cesty se většinou nevydávali, takže jejich znalosti o světě byly prakticky nulové. Jeden háček to ale vše mělo, neboť obě dvě vesnice se spolu odnepaměti nesnášeli, neboť v jedné muži pěstovali na svých lících kníry, a ve druhé, to naopak považovali za nevhodné a pěstovali na svých tvářích plnovous. Aby věčná nevraživost mezi nimi na chvíli ustala, rozhodli se založit slavné hry, v jejichž průběhu se ale nezabíjelo. Všichni totiž táhli k farmaření, než k válkám, vyhlásili tedy soutěž v přípravě pokrmů, kde kuchaři připravovali chutné pokrmy.

The Unicated – siamská dvojčata The Unicated – siamská dvojčata
(freeware / adventury / 3380  zobrazen / oblbenost 64%)

Takže čekají na vás dva bratři, kterými jsou siamská dvojčata, přesto mají různé vlastnosti a charaktery, co je však pojí dohromady, je jejich společný stejný problém. Jedná se tudíž o vydařenou adventuru, s velice zábavnou a chytlavou hratelností, vskutku s dobrými nápady, a poměrně slušnou herní dobou. Jmenují se Bo a jeho bratr Mal, Bo je popleta a vždycky když něco poplete, Mal to musí napravovat, zná a dokáže mnohem více věcí, než zmatkař Bo. Dokážou se spolu i znesvářit, pohádat, ale jakmile jde do tuhého, pak spolupracují a doslova táhnou „za jeden provaz“. Tyto dva rozporuplné charaktery jsou ovšem ironií osudu připevněny svými těly k sobě, ale skutečně už ne nadlouho. Přípravy oddělení dvojčat jsou na spadnutí a naši hrdinové čekají v nemocnici, až od sebe budou operativně, definitivně navždycky odděleni.

Chance of the dead – šance pro mrtvou   Chance of the dead – šance pro mrtvou
(freeware / adventury / 3100  zobrazen / oblbenost 64%)

Rozhodně ne každému se vyplní za jeho života jeho veliká touha, nebo přání a zemře, aniž by svých plánů dosáhl. Po smrti je již potom pozdě, ale v dnešní hře tomu tak není. Hlavní hrdinka této opravdu vydařené adventury, jménem Janet Burdie, totiž dostala možnost si svůj životní cíl splnit, i když tento byl velice banální, chce totiž dokázat, že umí upéci dobrý koláč. Jistě uznáte, že je to přání podivné a tak trochu přízemní, ale touha je to veliká, takže bude záležet pouze na vás, zda svého cíle dosáhne, nebo jestli její snažení skončí naprostým fiaskem. Humor, který je naprosto očividně zřejmý již od samého počátku hraní, herní grafické zpracování a veselá hudba, která vám vyhrává do kroku, to vše dává dohromady příjemnou, odpočinkovou a chytlavou adventuru, která vás asi tak zhruba na hodinku, pobaví.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)