HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Machine World – strojový svět Machine World – strojový svět
(freeware / arkdy / 3259  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní skvěle zpracovaná dvojrozměrná akční arkáda, viděná z bočního pohledu, s přiléhavým a výstižným názvem „Machine World“, je zcela dokonalou ukázkou remake herních principů, které jste si mohli vyzkoušet již v mnoha jí podobných hrách. Stejně tak, jako v podobných akčních mutací, i tady budete mít co dočinění se střeleckou, hopsací akcí. Pozoruhodné vznášedlo letí několik metrů nad zemí, vy skoro nikdy nesmíte sundávat prst z pouště vašich zbraní, a na horizontu se zcela překvapivě a nečekaně objevuje jeden houfec nebezpečných nepřátel za druhým, které mnohdy ani nestačíte likvidovat, ostatně to vždy ani není bezpodmínečně nutné, od některých lze totiž velice šikovně utéci a zanechat je za sebou. Časem seberete bonusy, vesměs pouze nové zbraně, dorazíte do cíle a postoupíte do další lokace.

Momodora II – loupež ve svatyni Momodora II – loupež ve svatyni
(freeware / arkdy / 3414  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže se někdo rozhodne vloupat se do Svatyně, neježe je to svatokrádež a těžký zločin, ale navíc z toho nekouká rozhodně nic dobrého, zvláště když se jedná o úmysl zmocnit se principů a základů černé magie. Bude tedy na vás, abyste tento nerozumný a zištný úmysl jeho aktérům překazili a dostali je před spravedlivý a nelítostný soud. Tato hra je další z „akčních hopsaček“, v japonském, tolik u hráčů oblíbeném stylu skákaček japonského typu, který kombinuje sbírání předmětů, likvidování nepřátel a někdy i nutnost popovídat si s postavami, na které na vaší pouti narazíte. Hlavní hrdinkou je této dobrodružné hry je mladá dívka jménem Momo, která s postupem času získává nové dovednosti a schopnosti, které jí pod vaším správným vedením postačí na to, aby porazila zlou, nemilosrdnou královnu.

Bee Adventure - příběh pilných včel     Bee Adventure - příběh pilných včel
(freeware / arkdy / 3945  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě vám nemusím připomínat, že včeličky jsou velice užitečnými, pilnými a pracovitými hmyzími stvořeními, která přinášejí lidstvu prospěch a užitek. Jejich produktem je nejen přírodní vosk, ale hlavně med, léčící mnohé lidské neduhy a to nemluvím o jeho sladké a libé chuti, na němž si smlsne nejeden milovník tohoto včelího produktu. Aby však včelky dokázaly tuto tolik oblíbenou pochutinu vyrobit, musejí nasbírat velká množství květního pylu, který odnášejí do svých úlů a tam teprve z něj dokážou vyrobit chutný slaďounký med. Při této bohulibé práci se však setkávají s mnoha překážkami a hmyzími nepřáteli, takže jim jde o život a to nemůžete, alespoň v této hře, dopustit. Pomozte vašim pilným včeličkám sbírat květní pyl a zbavujte je nepřátel, kteří si na nich chtějí smlsnout, jen tak se budou moci vrátit do jejich úlů.

Super Methane Brothers -metanoví bratři Super Methane Brothers -metanoví bratři
(freeware / arkdy / 2806  zobrazen / oblbenost 64%)

Existuje rozhodně spousta her, které zrovna moc nevynikají jejich grafickým zpracováním, ale přesto jsou u hráčské veřejnosti v poměrně veliké oblibě. Jsou i hry, které nemají žádný herní příběh, na první pohled ani nevíte, z jakého důvodu byste je měli hrát, ale přesto se i tyto hra stále dokola hrají. Dnešní hra s názvem „Super Methane Brothers“ patří přesně do této sorty her, které vám poskytují kouzlo výborné hratelnosti a to je veliká devize této akční hopsačky. Hra totiž skutečně disponuje dvěma základními atributy a těmi jsou totiž výborná zábava a skvělá hratelnost. Ovládáte tedy velice legrační postavičku, a to klasicky kurzorovými klávesami pro její pohyb, střílet ze zbraně budete levým Ctrl. Nevyletí ale střela, nýbrž růžový mráček uspávacího plynu, potom soka klávesou Ctrl vsajete do zbraně, a vystřelíte ho do zdi.

Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter
(freeware / arkdy / 3147  zobrazen / oblbenost 64%)

Budete tedy opět sbírat prstýnky, skákat jako o život, ničíte nepřátele tak, že na ně skočíte schoulení do klubíčka, prostě nádherná podívaná. Pozor ale na jakýkoliv, byť sebemenší dotyk s nepřátelskými bestiemi. Kromě toho, že vám ubude energie, totiž navíc přijdete o všechny vámi již nasbírané prstýnky. Ale kdo již někdy hrál některého „Sonica“, rozhodně tato fakta má již v malíčku. Pakliže se nacházíte pod vodou, hudba umlkne a po chvíli začne počítač hrát nervující melodii. Ta pak hraje rychleji a rychleji, poté, pokud nereagujete, se Sonic utopí a je konec, prostě jste se pod vodou utopili. Aby se to nestalo, stačí jenom včas nalézt vzduchovou bublinu, nebo větrný štít, který lze na rozdíl od ohnivého štítu použít i pod vodou a dýchat pod vodou. Tak přežijete pod vodou, opět se objevíte na souši a pokračujte stále dopředu.

Sammy Suricate - ještěrka v bludišti Sammy Suricate - ještěrka v bludišti
(freeware / arkdy / 6736  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak už sám vám dnešní název hry napovídá, hlavní postavou této dobrodružné a vydařené trojrozměrné akční skákačky, je ještěrka jménem Sammy, která se nějakým nepochopitelným způsobem dostala do velikých potíží. Jistě tušíte již sami, že vaším úkolem tudíž bude, tuto nebožačku zbavit jejich problémů a dostat ji na svobodu. Už předem vás ale upozorňuji na to, že to nebude žádná procházka růžovým sadem, ale tvrdý a neúprosný boj o váš vlastní život, kteří se s hlaví hrdinkou v této vypiplané hře ztotožníte. Podobných her, provedených v trojrozměrném zpracování v kategorii akčních hopsaček, skutečně mnoho není, tato hra je tedy jakousi výjimkou, která, jak se říká, potvrzuje mnou zmíněné pravidlo, jen vám vysvětlím, že Suricate je název pro Surikatu, africkou cibetkovitou šelmu, která člověkovi není nebezpečná.

Zaz - Zuma poněkud jinak Zaz - Zuma poněkud jinak
(freeware / arkdy / 4242  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě sami dobře víte, že variací na legendární a oblíbenou hru „Zuma“ bylo již nespočet, ale žádná z nich nikdy nepřinesla takovou revoluci, jako tato dnešní freeware hra „Zaz“. Ponořte se tudíž do velikého dobrodružství, které je plné různobarevných kuliček a zašmodrchaných tratí. Tentokráte nestřílíte kuličky na pomalu jedoucího hada, tak jak to znáte z jiných podobných her, nýbrž je z něj odebíráte a přemísťujete na jiné místo, vždy pokud sebranou barvu kuličky pak vystřelte na nejméně dvě stejné barvy kuliček u sebe, jak jednoduché a přitom přímo geniální. Autor vám navíc připravil velké množství různých druhů spletitých tratí, takže stereotypu se rozhodně obávat nemusíte. Hra je i vyvedena v skutečně líbivé grafice, snad jen ta doprovodná hudba zní jaksi nelibě, jinak autorovi se povedlo vskutku husarské dílko.

Sqrxz – odvážný králíček Sqrxz – odvážný králíček
(freeware / arkdy / 3697  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, skutečně vydařené hře, bude vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, pomoci statečnému a odvážnému králíkovi překonat veškeré překážky a dostat jej co nejrychleji do bezpečí. Jeho krokům a přeskokům se však staví do cesty nejen velice obtížný terén, ale i velice vychytralí nepřátelé, kteří jsou mu neustále v patách. Sesbíráte tedy v roli sympatického králíčka nakonec všechny hvězdičky a dokážete navíc i překonat neúprosně ubíhající časový limit, který vám nedovolí ani na chvíli vydechnout? Freeware hra „Sqrxz“ je tudíž zábavou logickou hrou, která dokonale prověří nejen vaše logické uvažování, ale také v neposlední řadě i vaši rychlost a dobrý postřeh. Hra je zpracována v dvojrozměrné grafice a zajímavě i ozvučena. Vaším úkolem tudíž bude sbírat předměty a vyhýbat se těm nejrůznějším nástrahám.

Eggman Hates Furries –  Sonic je zpět   Eggman Hates Furries – Sonic je zpět
(freeware / arkdy / 3510  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnes vám tedy nabízíme známou postavičku ježka jménem Sonic v ještě mnohem akčnějším vydání, než je pro tohoto sympatického neposedu skutečně obvyklé. I přes míru grafické zastaralosti máte ale stále co do činění s velice kvalitním, herním titulem. Pro milovníky Sonica není samozřejmě nad čím váhat, nicméně ani ostatní hráči u dnešní hry neprohloupí a rozgodně as Sonicovými novými kousky dobře pobaví. Je ale ovšem třeba omluvit poměrně zastaralé grafické zpracování a také již nesčetně krát viděné herní principy, včetně průměrné hratelností, ale naopak s větší obtížností. „Eggman Hates Furries“ je tudíž bez nejmenších pochyb stvořen Sonicu věrnými autory hry, zároveň však i pro všechny fandy Sonica, samotná hra pak doslova září velikou láskou k předchozím dílům, a to navíc se všemi klady, ale i zápory.

Dědin a jeho nová dobrodružství         Dědin a jeho nová dobrodružství
(freeware / arkdy / 3179  zobrazen / oblbenost 64%)

Dědin si jednoho krásného dne vyšel jen tak na jeden nejmenovaný ostrov, aby si zde odpočinul. Ale jak se snažil odplout domů zpátky lodí, loď mu ujela. Tak se Dědin hodlal dostat se domů, samozřejmě, že po svých, tedy pěšky. Ale je to vskutku strastiplná pouť, na které ho čekají samé překážky, pasti a nástrahy a navíc i spousty různorodých překážek. „Dědin a jeho nová dobrodružství“, je velmi jednoduchá arkáda vodná i pro děti. Hra má celkem třináct lokací a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, je dovést hlavního protagonisty hry, jménem Dědin, bezpečně dovést do bezpečí jeho domova. Projděte tedy všech třináct různých lokací s vaším hlavním hrdinou Dědinem, sbírejte body k dobru, bojujte s mnoha různými druhy nepřátelů, překonávejte všechny nástrahy, které jsou na vás po cestě nachystané.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)