HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Braindead – princ, jemuž to nemyslí    Braindead – princ, jemuž to nemyslí
(freeware / arkdy / 3127  zobrazen / oblbenost 64%)

Za devatero horami a za devatero řekami, v daleké neznámé zemi, se v královské rodině narodilo princátko, prostě kluk, jako buk. Radost královských rodičů však netrvala dlouho, postupně jak vyrůstal, brzy zjistili, že je hloupý až běda, skoro se zdálo, že vůbec nemá mozek. Tak jakmile tento nebožák dorostl do dospělého věku, rozhodl se, že se vydá do světa, čekala ovšem na něj strastiplná pouť a jelikož stále nedokázal rozumně přemýšlet, bude tedy na vás samotných, abyste mu na jeho vskutku nebezpečné cestě, plné nástrah, pastí a pastiček, pomáhali vy samotní, což se samozřejmě od vás očekává. Pokud se tohoto úkolu s vervou neujmete, čeká ho už na samém začátku nemilosrdná smrt. Jistě nechcete, aby tento prostomyslný princ přišel o život, takže mu určitě a rádi jeho cestování umožníte.

Prototype 03 – nebezpečná pouť Prototype 03 – nebezpečná pouť
(freeware / arkdy / 3075  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor této dnešní hry, pro vás ještě neznámý tvůrce freeware, píšící pod pseudonymem Manuel777, pro vás připravil hopsačku, která se zcela vymyká podobným hrám z této kategorie. Hned předem vám musím říci, že ji vytvořil a přihlásil do šesté soutěže, vyhlášeném zahraniční portálem „YoYoGames“ a byl vskutku docela úspěšný, i když na „zlato“ nedosáhl. Jedná se na první pohled o zcela jednoduchou plošinovou hříčku, ve které budete muset probíhat v jednotlivých lokacích stále vpřed, likvidovat na vás číhající nepřátele a co navíc, na zdolávání dlouhých překážek používat i hák, na který zavěsíte lano a na něm se přenesete na druhou stranu i přes případné prohlubně a propasti. Hra od vás požaduje velkou přesnost a správné načasování, před každým dalším tahem vždy prozkoumejte okolí, či někde nečíhá skrytý nepřítel.

Way – dva jsou více než jeden Way – dva jsou více než jeden
(freeware / arkdy / 2899  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra se vyznačuje velice zajímavým pojetím a vcelku i originálním zpracováním. Na své si přijdou milovníci rébusů, které jsou vskutku zcela nové a dají se považovat za zcela originální, s jakými jste se ještě nikdy nesetkali. Zajímavě je řešen i experiment v komunikaci obou postaviček, jejichž tolik nutná kooperace, bez níž se ve hře neobejdete, je rovněž jen tak nevídaná. Jistě oceníte i zrcadlový design, který je zpracován s velkou emocí a vysokou originalitou, zkrátka a dobře lze o hře říci, že ji autoři zpracovali v novém, nevídaném až revolučním pojetí, takže nudit při hraní se rozhodně nebudete. Při hraní se sami dokonale přesvědčíte, že na lidské barvě kůže, či jakémkoliv náboženství, vůbec nezáleží, neboť spolupracovat je třeba za každou cenu a to bez jakýchkoliv předsudků a averzí. Na hře je taktéž velice sympatické její snadné ovládání a poučení, že ve vzájemné spolupráci je ta pravá síla lidstva, už si to lidstvo uvědomí?

IsoClinous – přeskakujte stále vpřed IsoClinous – přeskakujte stále vpřed
(freeware / arkdy / 2693  zobrazen / oblbenost 64%)

Španělština je pro mne to stejné, jak se u nás říká, když něčemu nerozumíte, ta ona příslovečná „španělská vesnice“. Říkám to proto, že vám skutečně do češtiny název této hry nepřeložím, ani kdybych si jazyk zlámala. Taktéž nemám ani pojetí o tom, jak se vlastně jmenují hlavní postavy této jinak vskutku vynikající hry, což ovšem nic neubírá na její originalitě, kráse skvělém nápadu španělských autorů freeware. Jen mne tak napadlo, jestli tito autoři nevložili do názvu hry část svého názvu, nepomohl mi totiž ani španělsko-český slovník. No, nebudu dále plakat nad rozlitým mlékem, nikam to nevede, důležité je, že ději porozumí každý, včetně ovládání této hry. Hra je vskutku skvělá zábava, vaším úkolem je dostat se vždy nějak na konec každé lokace, na což musíte přijíti již sami, a vyhráti souboj s chobotnicí.

Zan-Zan – zachraňte váš klobouk Zan-Zan – zachraňte váš klobouk
(freeware / arkdy / 2975  zobrazen / oblbenost 64%)

Vydařená hříčka se záhadným názvem „Zan-Zan“ je prvním kouskem z velice zábavné herní trilogie. Sdělím vám tedy nejdříve, co všechno na vás, kteří se ztotožníte s hlavním hrdinou hry, čeká. Především se ocitnete ve velice podivném světě, plném nebezpečných pastí, kuřecích stehýnek a později i dolarových bankovek. Pokud se podivujete, proč kuřecí stehýnka, anebo dolarové bankovky, pak vězte, že hra sice obsahuje pouze dvě, nepříliš dlouhá kola, tedy má jen dvě lokace, ve kterých právě tyto oba jmenované předměty, budete muset sbírat, abyste našli ván již na samém začátku, váš ztracený klobouk. Takže je to naprosto jasné, v prvním levelu je vaší povinností sesbírat celkem deset kuřecích stehýnek, ve druhém potom deset jednodolarových bankovek. Cílem je splnit zmíněné úkoly, tak najdete váš ztracený klobouk.

Underwater Ball – podvodní arkanoid Underwater Ball – podvodní arkanoid
(freeware / arkdy / 3336  zobrazen / oblbenost 65%)

Nabízíme vám tu tedy jednu z dalších variaci oblíbené hry, na pro mnohé z vás „profláknuté“ téma Arkanoid, která vás zajisté dokáže na nějaký ten čas zabavit a přináší pár novinek. Zaujme vás především svým grafickým zpracováním s pohyblivými "kostičkami“ a příslovečnou chytlavostí. Ještě s jednou novinkou se ale tady potkáte, po spuštění hry zjistíte, že tentokráte hrajete pod vodní hladinou. To je nápad, copak teď na to říkáte? Hra vám nabízí velké množství bonusů, které se sem tam uvolňují ze sestřelených cihliček. Narazit tak můžete na pomoc plošky, kterou místo vás ovládá sám počítač a která pomáhá vaší plošině zcela automaticky a nezávisle na vás, nebo na magnetické přichytávání kuličky, nebo například i řízené střely. Hra odehrává pod vodou, takže se objevují někdy se také i malé, mořské bestie.

Station 37 – hasiči v akci Station 37 – hasiči v akci
(freeware / arkdy / 6156  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vskutku dobrodružná a napínavá hra vděčí za svůj vznik vyhlášené zahraniční soutěži na téma „Útěky“ a nutno říci, že se skutečně jedná o hru navíc i vydařenou. Vše začíná tak, že hasičům je vyhlášený požární poplach a vy se vrháte neohroženě do vnitřku domu nejen hasit vše spalující plameny, ale hlavně, což je velice důležité, zachraňovat ohněm ohrožené životy všech uvnitř domu se nacházejících nešťastníků, které musíte nejen nalézt, ale donést je do bezpečí k náčelníkovi hasičů. Poté se musíte proskákat po několika schodištích zpět a znovu začít další ničivé plameny, které vám brání v pokračování ve vaší bohulibé práci. K dispozici máte ovšem vše potřebné, hasicí přístroj, jehož náplň však není nekonečná, musíte ji tedy doplňovat, disponujete také krumpáčem, kterým si můžete prokopat cestu dál.

It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny   It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny
(freeware / arkdy / 3761  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedním z velice z velice atraktivních, dobrodružných a mnohdy i nebezpečných zaměstnání, je bezesporu i archeologie. Pro mnohé archeology se tato práce stala dokonce i celoživotním koníčkem, přestože při ní na tyto zapálené odborníky mnohdy čeká i smrt. Při jejich práci, většinou v podzemí a starých chodbách v ruinách totiž na ně čekají různé, mnohdy i smrtelné nástrahy v podobě různých pastí a pastiček, hrozí zbourání klenby, přesto radost z každého jimi nalezeného starověkého střepu je pro ně adrenalinovou odměnou, takže neexistuje žádná překážka, která by je dokázala v jejich práci zastavit. Jsou to zkrátka ve své podstatě dobrodruhové, jejichž záměry a úmysly nejsou vždy jenom vědeckého zájmu, někteří, ti hodně vykutálení se stávají potom zloději zmíněných památek, aby se sami obohatili prodejem památek.

Warped Times – hledání magického kamene Warped Times – hledání magického kamene
(freeware / arkdy / 3609  zobrazen / oblbenost 65%)

Je tomu už něco přes jeden rok, kdy jsme vám nabídli druhý díl této vskutku jedinečné hry. Pokud tedy chcete vědět, jak to všechno začalo, stáhněte si a spusťte si první díl „Warped Time“, kde se ale na rozdíl od druhého dílu, jedná spíše o hru logickou, kombinovanou ale opět s arkádou. Znamená to tedy, že nebudete jen hopsat a skákat, ale budete muset při hraní a to velice často, zapojit do řešení i vlastní mozkové závity, jinak se do dalších lokací nedostanete. Každý level má svoje dvě vlastní verze, taktéž i dva světy, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Cílem každého levelu je pokaždé spojit části každého magického kamene, obvykle se tyto nacházejí každá v jiném světě, přičemž k přenášení do opačného světa vám poslouží teleporty. I zde dochází ke katastrofě, kdy zachránit svět můžete jenom vy.

Bike Flyter – moucha na silnici Bike Flyter – moucha na silnici
(freeware / arkdy / 4654  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitnete se v roli skutečně velice přerostlé mouchy a poletíte po silnici automaticky vpřed vskutku poměrně velikou rychlostí, přitom se proti vám řítí rovněž velice rychle, různí motocyklisté, kterými se nesmíte nechat srazit. To ale není všechno, krom toho vám občas z hlavy spadne přilba, zatočí se vám z té vaší rychlosti hlava, dokonce se vám sem tam i natrhnou vaše kaťata, budete se ohlížet zpět, zkrátka na vás čeká mnoho nepříjemností, se kterými je při letu nutno počítat a brát je v úvahu. „Freeware BikeFlyter“ je tedy trojrozměrnou hrou, která se autorům vydařila, je originální a nápaditá a rozhodně za zahrání stojí. Čím větší rychlostí okolo motorkářů prolétáte, tím více bodů získáváte. Pokud ovšem nestačíte motorkáři zavčas uhnout, přijdete poté o jeden ze sedmi, vám na počátku hry přidělených životů.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)