HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Blob Story – příběh jedné kapičky  Blob Story – příběh jedné kapičky
(freeware / arkdy / 3029  zobrazen / oblbenost 64%)

"Prší, prší, jen se lije, kam koníčci, pojedeme.." zpívá se v jedné lidové české písničce, kterou všichni dobře znáte. Co však určitě nevíte je to, že mezi kapkami, jichž dopadají na zem při dešti milióny, ne-li miliardy, se může najít jedna jediná, která se nerozpleskne na zemi, jako všechny ostatní, ale někam se zakoulí a jenom čeká na tu správnou chvíli, aby dokázala, co všechno dovede. Zní to neuvěřitelně, ale je tomu tak. Jedna taková, zcela výjimečná kapka, nebo chcete-li kapička, se nám zatoulala právě do této zcela originální arkády, bude tedy jen a jen na vás samotných, jak dokonale její ovládání zvládnete, jen tak se totiž můžete dopídit toho, co tento nezbedný uličník umí překonat a jaké má k tomu prostředky. Tak pokud máte zájem, podívejte se do jakéhosi bludiště, do kterého se jedna takováto kapka zatoulala.

Purple – průzkum rozmanitého světa Purple – průzkum rozmanitého světa
(freeware / arkdy / 2940  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zajímavá a dobrodružná hra je založena na principu „skákaček“ s neobyčejně velikým obsahem co do počtu herních levelů. Levely jsou pak zpracovány velice pečlivě, propracovány do těch nejmenších detailů a co je rozhodně navíc přitažlivé, neboť se od sebe odlišují a jsou tak vskutku rozmanité, takže stereotyp vám při hraní rozhodně nehrozí, tudíž nudit se u hry nebudete. Hra rozhodně pobaví ty z vás, kteří jste příznivci světoznámého instalatéra Mária, který dokáže zabíjet své nepřátele známým trikem, skokem na jejich hlavy. Zdá se však, že Máriovi začíná „zvonit hrana“, hráči jsou již jeho příběhy přesyceni, ne nadarmo se říká, že „všeho moc škodí“. V dnešní hře tedy Mária nahrazuje nová postavička Purple, která nejenže oplývá stejnými vlastnosti, které má Mário, ale v mnohých dovednostech jej o mnoho předčí.

SnowDay Legends – parádní koulovačka    SnowDay Legends – parádní koulovačka
(freeware / arkdy / 2877  zobrazen / oblbenost 64%)

Především o Vánocích by neměla chybět pořádná koulovačka. Ale co dělat, jestliže tentokráte nenapadl sníh? Na to je velice jednoduchá odpověď v podobě virtuální koulovačky v dnešní hře „SnowDay Legends“. Vžijte se tudíž do role hošíka, který se postavil proti obrovské přesile ostatních, většinou silnějších, hochů. Ti se ho snaží buď kompletně zaházet sněhem, nebo mu dobýt jeho sněhovou základnu, oboje ničí jeho zdraví. Tutoriál vás naučí jednoduchému ovládání a pak už je vše pouze na vás, jakou taktiku ve sněhovém souboji zvolíte. Můžete se ukrývat za uměle vytvořené bariéry nebo se vydat na zteč. Rozhodně potěší možnost vylepšovat vašeho hrdinu sbíráním během hraní různých bonusů. Pro skutečné a náročnější hráče je i survival mód. Sic se nejedná o nijak dlouhou hříčku, ale rozhodně si rádi zakoulujete.

Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd
(freeware / arkdy / 4337  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě dobře sami víte, že Kašpárek je velice známá loutková postavička. Jedná se o veselé a vždy vtipné pohádkové stvoření, které vás určitě pokaždé hodně pobavilo a rozesmálo svými vtipnými, mnohdy však i vrtajícími připomínkami a průpovídkami. Však, nenechejte se zmást tímto tvrzením, jak tvrdí jedno české přísloví, „výjimka potvrzuje pravidlo“. I samotní Kašpárci totiž dokážou být mnohdy záludní, ba konce zákeřní. O tom se v dnešní hře přesvědčil i velice milý medvídek, jménem Milky Bear a přesvědčit se o tom můžete i vy, pokud si hru spustíte. Za tímto medvídkovým jménem se totiž zeširoka se usmívající míšánek, který se vybaven krumpáčem vůbec nebojí se postavit jeho nepřátelům. Vydal se totiž na nebezpečnou cestu do starodávného a strašidelného hradu, plného těch nejrozličnějších vzácných pokladů.

Alex Gordon – záchraňte jeho sestřičku Alex Gordon – záchraňte jeho sestřičku
(freeware / arkdy / 4134  zobrazen / oblbenost 64%)

Alex Gordon, pod tímto jménem se skrývá úžasný lasiččí sameček, jinak hlavní postava táhle vydařené „hopsačky“, jehož jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, je zachránit jeho sestřičku ze spárů zlého a velice krutého Krále opic. Hra vám skutečně nabízí přímo skvěle a nádherně vypracovanou grafiku, navíc s velice jednoduchým ovládáním skvělým ovládáním a vynikajícím hudebním doprovodem. Pokud je vám tedy tento malý zvířecí hrdiny sympatický, Pomožte proto Alexovi dokončit jeho úkol stůj co stůj, aby bylo zase vše napraveno a ve starých kolejích. Alex se tedy vydává na nebezpečnou cestu plnou nebezpečí a nástrah, ale jeho touha, zachránit sestřičku, brzy jakoby ustoupila do pozadí. Záchrana čarodějem vězněné sesestry se záhy zvrhává ve chtivost nacpat si kapsy vlastní kapsy co největším množstvím zlata.

Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení
(freeware / arkdy / 3203  zobrazen / oblbenost 64%)

Blíží se nezadržitelně Štědrý den a s ním samozřejmě i štědrovečerní nadílka s mnoha dárečky. Pokud u vás přináší dárky pod stromeček Jeříšek, pak můžete zůstat naprosto klidní, nic se neděje. Jestliže všk k vám nosí dárečky americký symbol Vánoc Santa Claus, potom si spusťte dnešní hru, ze které zjistíte, že se tento starý dobrák dostal do problémů, z nichýž ho budete moci dostat ven jen vy samotní. Santa Claus totiž zjistil, že jeho sobí spřežení, se kterým každoročně rozváží vánoční dárky, je hodně unavené, možná taky, že jde s dobou achtěl jeho sáňky zmodernizovat. Proto sáňky nechal předělat na raketový pohon, ale sotva jen trošičku vzlétl, sáňky s ním i s naloženými dárky se poroučely k zemi. Je to tedy průšvih, neboť Vánoce bez dárků si nikdo nedokáže představit, budete mu tedy muset pomoci roznést dárky ručně.

Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith
(freeware / arkdy / 3278  zobrazen / oblbenost 64%)

O čem pojednává známá série her „Matrix“, to jistě sami dobře znáte, takže jen ve stručnosti. Ve hře ovládáte hadrového panáka, který se musí vyhýbat střelám, které na něj přilétají ze všech možných stran. Každý zásah projektilem mu potom ubere určitou část jeho života a po tom, co mu dojde celý život, hra končí. Všechny části těla hadráka jsou plně pohyblivé, krásně rozanimované, takže se dá docílit skutečně efektních skoků a jiných jeho výkonů. Původní dílko mělo hadráka šedivého, bez jakéhokoliv nápadu a pozadí bylo rovněž sama šeď, „vypůjčeno“ z „GM Ressource Packu“. O čem tedy je dnešní hra, to se snad ani nemusím dlouze rozepisovat. Jistě sami dobře znáte série her „Ragdoll V RM: R“, tady se autoři rozhodli z bývalého hadráka udělat agenta Smithe a pozadí změnit na chodbu známou z původního filmu.

Psycho Waluigi – zlý opak Maria Psycho Waluigi – zlý opak Maria
(demo / arkdy / 6711  zobrazen / oblbenost 64%)

Maria už dávno přece všichni velice dobře znáte, ale jeho konkurenta, dalo by se říci, že i přímo nesmiřitelného soka a nepřítele, jménem Waluigi, o něm jste zřejmě ještě neslyšeli. Dnes vám ho tedy v této hře představíme, i když na rozsíl od milého a roztomilého Maria se skutečně jedná o „záporáka“ ve velikém stylu, no sned i jemu přes všechny jeho ošklivé vlastnosti, rovněž přijdete tak říkajíc „na chuť“. Samotný herní styl i hrací prostředí jsou vcelku totožné s „Mariovkami“, ale herní koncept nám hodně povyrostl, Waluigiovy schopnosti jsou totiž daleko větší a rozmanitějšá, v tomto Maria skutečně předčí. Dokáže totiž též likvidovat své napřátele skoky na jejich hlavy, má však i psychické možnosti. Dokáže uchopit své nepřátele vnitční psychickou silou, mrštit jimi o zem, nebo o stěnu, či zneužít i jejich vlastnosti.

Ocean Quest - v podmořském světě    Ocean Quest - v podmořském světě
(freeware / arkdy / 3639  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je velice vydařenou hříčkou, spadající svým námětem do her typu „ZUMA“. Autoři si zřejmě byli velice dobře vědomi skutečnosti, že na toto téma bylo již vytvořeno obrovské množství různě vydařených variant a proto nelenili a do hry vložili spousty hru zkrášlujících změn a inovací a tak se jim podařilo skutečně připravit dílo nevšední, zajímavé, poutavé, náročné a pro hráče nesmírně přitažlivé, až chytlavé. Celý život pod mořskou hladinou, tak jak jej znáte pouze z filmů, fotografií, či z televize, se vám zde objeví skutečně jako na dlani, a že je na co koukat, na to můžete klidně předem vzít jed, hra totiž dostala nový, neotřelý grafický kabátek, navíc v překrásně barevně zpracované grafice. To ale nejsou veškeré změny, které hra prodělala, objevil se též nový, mnohem zábavnější styl hraní, navýšila se i obtížnost hry.

Stealth Bastard – útěk z pastí Stealth Bastard – útěk z pastí
(freeware / arkdy / 3176  zobrazen / oblbenost 64%)

Na dnešní hru si sice budete muset na její nahrání nějakou tu chvíli počkat, ale jakmile se do ní pustíte, rázem zjistíte, že vaše trpělivost se vám mnohokrát vyplatila. Čeká vás tudíž zábavná, tak trochu i humorná, v každém případě však velice pěkně zpracovaná a vyhlížející hra, kterou by rozhodně bylo škoda nechat bez povšimnutí. „Stealth Bastard“ je totiž hra ve velice svižném herním tempu, ve které budete co chvíli umírat, neboť tolik různých nepřátel, pastí a pastiček, tak hned v jiné hře nenaleznete. Budete nuceni se vyhýbat promenádujícím se nepřátelům i špionážním sledovacím zařízením, zvlášť pozor si dávejte na téměř všudypřítomné smrtící laserové paprsky, přesto že se budete schovávat ve tmavých stínech a za různými sloupy, stejně budete velice často umírat různými, mnohdy až prapodivnými způsoby.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)