HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Hattu Warrior Turbo – létající klobouk Hattu Warrior Turbo – létající klobouk
(freeware / arkdy / 3311  zobrazen / oblbenost 64%)

„Vítr vane pouští, po písku žene klobouk, zahnal ho do houští, starý a černý klobouk. Kdepak je ta hlava, která klobouk nosila, byla černá či plavá, komu asi patřila. Kdo to v poušti zmizel, odkud šel a kam, jaký to měl svízel, že byl v poušti sám? Jen zaváté stopy, starý klobouk ve křoví, nikdo nic nepochopí, nikdo se nic nedoví. “ Ano, tato píseň od Jaroslava Ježka mi skutečně ihned vytanula na mysli, když jsem si spustila tuto, vskutku vydařenou freeware arkádu, neboť jsem ihned spatřila poletující klobouk bez jemu příslušející hlavy. Ale o hlavu v této hře nejde, o co tedy jde? Vaším úkolem je zhostit se cylindru poháněného vlastními plyny a ten dostat k latríně dříve, než exploduje a svůj obsah rozmetá. Je nutné dát plynu průchod stálým držením kurzorové klávesy nahoru, když se totiž klobouk nepohybuje, poté praskne.

The Cat that Got Milk – kočky rády mléko The Cat that Got Milk – kočky rády mléko
(freeware / arkdy / 4861  zobrazen / oblbenost 64%)

Kampak se poděly ty staré dobré časy, ve kterých jsme ještě na archaických počítačích „vybavených“ systémem DOSS, hrávali známou hru „Had“? Dnešní hra je tedy mimo jiné i důkazem, jak také počítačová technika utekla mílovými kroky vpřed. I když se prakticky jedná v základu o stejný herní princip, známý právě ze zmíněného „Hada“, nelze ji ani v tom nejmenším s jejím původním „Hadem“ srovnávat. V tomto případě tedy nemluvím o nápadu, i když i tento zde svoji roli rozhodně sehrává, ale o vskutku a doslova „vypiplaném“ technickém zpracování. Navíc svým pestrobarevným grafickým zpracováním potom dává „na frak“ nijak kromobyčejnému a známému pouhému vyhýbání se překážek, a to ve dvou směrech, tedy nahoru a dolů, přičemž směr doprava, chcete-li dopředu, je prováděn zcela automaticky, nelze jej ovlivnit.

Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi
(freeware / arkdy / 3186  zobrazen / oblbenost 64%)

Přestože jsou „Milky Bear Riches Rider 2“téměř klasickou plošinovkou, hlavnímu hrdinovi nebyla do vínku dána schopnost skákání. Do vyšších pater se pak přemisťuje pouze za pomoci žebříků, výtahů či ručkováním po lanech. Naopak dolů může seskočit, nebo se za pomoci krumpáčem prokopat, právě toto kopání je medvídkovou zásadní fintou a dovedností. Hlavní, přičemž to je navíc nejrychlejší způsob, jak se alespoň na chvíli zbavit jeho nepřátel tak, že je uvězní ve vykopané jámě. Samozřejmě, že jeho cesta nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pouť trnitá, svízelná, plná pastí a pastiček, jakož i všemožných nepřátel, kteří budou, jak už tomu v podobných hrách bývá naprostým zvykem, usilovat o to nejcennější, co má, o život. Je tedy zřejmé, že Méďa zažije po cestě též téměř neuvěřitelná dobrodružství.

Punkáči - bojujte jako Mario Punkáči - bojujte jako Mario
(freeware / arkdy / 3258  zobrazen / oblbenost 64%)

Hop sem, skok tam, připomíná vám to hry se známým hrdinným instalatérem, jménem Mario? Potom jste trefili hřebík kladívkem přímo na hlavičku, pokud totiž ano, máte rozhodně pravdu a tato hra Mária skutečně jakoby kopírovala hry s postavičkou Maria, jenže v roli hlavního hrdiny nevystupuje Mario, ale ústřední postavou je Punkáč. Budete bojovat za tohoto hrdinu proti Skinům, Policajtům a jiným nepřátelům. Grafika je z velké části ručně kreslená, jakoby dětskou rukou, ostatní předměty jsou „vypůjčené“ z tutoriálu programovacího jazyku Game Maker. No moc těch kladů se ve hře sice nenachází, ale říká se, že „co je české, to je hezké“, takže přivřete alespoň jedno oko, neboť to zase až taková bída není. Jedná se o první projekt mladého, začínajícího týmu Wishes Interactive, tak buďte trošičku tolerantní.

Zetanoid - moderní trojrozměrný Arkanoid Zetanoid - moderní trojrozměrný Arkanoid
(freeware / arkdy / 2918  zobrazen / oblbenost 64%)

Arkanoid je sice opět tady tu, ale ve zcela novém kabátku. Přináší vám totiž zcela novou trojrozměrnou grafiku, jinak princip hry zůstává zcela stejný. Tentokrát ale budete sestřelovat krychličky, tvořící různé obrazce, ale právě díky trojdimenzionální grafice budou i vytlačovat ty sousední do prostoru. Takže, pokud nějakou krychli rozbijete, věž nebo strom se pěkně rozsype všude dokola. Také bonusy, kladné, ale i záporné, nechybějí, ale jejich rozsah je omezený. Samotná zábavnost u prvních levelů je, ale prudce padá, jak se prokousáváte levely. Ono totiž nejde nic jiného dělat, než pohybovat plošinkou. Určitě si už říkáte, že je to jen Arkanoid, ale nějakou specialitu, třeba Bosse, byste uvítali. Většina hráčů by uvítala i možnost ukládání, ale ta zde chybí, takže po skončení hry musíte začínat hrát od začátku, což může být i frustrující.

Milky Bear Rescue Rocket – chraňte Ufony Milky Bear Rescue Rocket – chraňte Ufony
(freeware / arkdy / 3419  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se vskutku o překrásnou akční arkádu, tedy „hopsačku, od světoznámě proslulého a zkušeného týmu, tvořící své hry pro názvem GameTop. Navíc tato hra je z rovněž známé jejich série “Milky Bear“ a věřte mi, že se jedná o hru na toto téma, v překladu do našeho mateřského jazyka, o nejpovedenější s nejchytlavější. Jistě jste i na našich stránkách jste již nešli spousty her, kdy naši „Modrou planetu“ napadli mimozemšťané, Ufoni, nebo mimozemští Vetřelci a museli jste tak naši rodnou planetu zachraňovat před její totální zkázou, nebo před vyhubením celého lidského rodu. Dnes se tedy setkáváte v této hře s Ufony již po několikráte, tentokrát však nebudete vystupovat v roli jejich likvidátora, ale právě naopak, budete je muset zachraňovat a odesílat je co nejrychleji zpět na jejich rodnou planetu, jen takhle jim uděláte radost.

Lumber Jack - pracovitý dřevař Lumber Jack - pracovitý dřevař
(freeware / arkdy / 3316  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře se tedy zhostíte role dřevorubce, nebo chcete-li drvoštěpa, který se vydává vstříc dobrodružství pouze s vlastní svojí sekyrkou. Přestože se tento podivín téměř nikdy neobával použít nějaký ten hrubý výraz, nebo dokonce i sprostou nadávku, proti bobrům, kteří jsou ve hře jeho úhlavními nepřáteli, sekeru na jejich likvidaci v žádném případě nepoužívá. Na ty malé a drzé potvůrky musí vyzrát s dokonalou „Mariovskou“ metodou, tedy přesným skokana jejich kebule. Najdou se však i takoví „vyčůraní“ bobříci, kteří o této jeho vlastnosti a schopnosti velice dobře vědí a preventivně se chrání vlastní přilbou na hlavě, pak je nutné skok zopakovat, neboť teprve druhý skok jim zatne tipec. Pokud máte dobrý postřeh, pak jejich odchycením získáte i velice dobrý a účinný ochranný štít, což se vám tedy může rozhodně vždy hodit.

Timeslip - samoklonující se šnek Timeslip - samoklonující se šnek
(freeware / arkdy / 3261  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, s přiléhavým názvem „Timeslip“, je nezávislou hrou, uvolněnou pro Xbox, kterou lze nalézt v nezávislých hrách části Xbox Live trhu, nebo i zdarma na něm webu Herní Svět. Tato hra byla původně „Playstation Yaroze“ hra, která byla uvolněná na oficiálním Playstation časopisovém „cédéčku“, ale poté aktualizovaná s HD grafikou a novým zvukovým doprovodem pro její nové volné vydání. Již samotný název hry prozrazuje, že hra má něco společného s „klouzáním“ se v čase, navíc vám již předem prozradím, že hlavním hrdinou této hry je šnek, i když s velice nezvyklými a podivuhodnými vlastnostmi. Sice se na šneka pohybuje až poměrně čile, každých třicet sekund je v čase hozený zpět, přičemž se v tomto novém čase setkává s jeho předešlými klony, které mu tak pomáhají otevřít dveře pro další postup.

Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle
(freeware / arkdy / 3153  zobrazen / oblbenost 64%)

„Marble Arena 2“ není v žádném případě hrou, kterou byste, pokud ji chcete dohrát celou, odehráli za několik málo minut. S počtem narůstajících kol totiž herní obtížnost prudce narůstá a navíc, což je téměř neuvěřitelné, hra obsahuje celkem třicet několik desítek levelů, takže dohrát tuto hru do úplného konce je pro průměrného hráče výzva na několik hodin. Vše tedy začíná výběrem barevné kouličky, což provedete klikem na levé tlačítko myši. Poté posunete kurzor do strany, na kterou chcete kuličku poslat a ona už tam pádí sama, pokud ale nenarazí na nějakou pevnou překážku, sama se nezastaví. Jedna věc je na hře příjemná, pokud se vám v některém levelu nebude dařit, není nic jednoduššího, než se přepnout na jiný, který vám lépe vyhovuje. Bude se koulet a koulet, ono se taky nic jiného nedá čekat, když ovládáte kouli.

Frostbite – pozor, ať nezmrznete   Frostbite – pozor, ať nezmrznete
(freeware / arkdy / 2933  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra působí pod vlivem prvního dojmu velice zdrcujícím dojmem, její hratelnost je založená na přežití obrovsky drsného podnebí, je tedy náročná na vaši pozornost, rychlost rozhodování a v neposlední řadě na hbitosti vašich prstů. Hra se přesto stala absolutním vítězem 22. kola soutěže webu LUDUMDARE, téma soutěže bylo stanoveno jako „samota“, nebo „osamělost“, což už samo o sobě svědčí o vskutku velice pochmurné herní atmosféře. Hra je poněkud obtížná, i když na druhé straně její hratelnost je dokonalá, jednoduché ovládání hru taktéž rozhodně šlechtí. Postavičkou pohybujete pomocí všech kurzorových kláves, klávesou C pak střílíte a klávesou X skáčete do výšky. Jen si dávejte pozor na to, kam doskakujete, stačí totiž doskočit na ledovou plochu, setrvat na ní a po chvílce zmrznete na rampouch.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)