HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit free hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Free hry - arkády (754)


WhizZ – zachraňte vaši milovanou WhizZ – zachraňte vaši milovanou
(freeware / arkády / 2625  zobrazení / oblíbenost 63%)

Pálení čarodějnic proběhlo nedávno, pokud se ve vašem okolí neobjevila žádná vhodná kandidátka na upálení, nezoufejte si. Zlá a ukrutná čarodějnice z dnešní české arkády „WhizZ“ se pro tento účel vám bude hodit přímo dokonale. Zlá čarodějnice vytáhla ze své skříně zaprášené staré koště a rozhodla se škodit světu. Prázdná krajina zrovna nenaskýtala možnosti ke škodolibému jednání, až dokud nezahlédla dvě tetelící se koule. Nevinná láska dvou malých kuliček v ní vyvolávala závrať a nezkrotnou touhu ublížit. Možná taky jen dostala hlad a zbožňuje večeře ve tvaru fotbalového míče. Ať je to jak chce, život jedné z nich visí na vlásku a je na vás, abyste tomu zabránili! „WhizZ“ je totiž jednoduchá casual hra s cílem získat co nejvyší skóre. V roli kouličky musíte vyskákat na samý vrcholek věže, abyste zachránili svou milovanou.

Open Sonic – nostalgická vzpomínka Open Sonic – nostalgická vzpomínka
(freeware / arkády / 2691  zobrazení / oblíbenost 65%)

Takže dnes všichni příznivci modrého ježečka Sonica dostali od autorů malý dáreček v podobě snad nejhezčího zpracování celé série a to v dnešní, velice hezky propracované a graficky, ostatně jako vždycky v celém seriálu, velice hezky promyšlené a vypiplané hry. K tomu modrému miláčkovi již zcela s naprostou samozřejmostí patří i řada jiných, rovněž milých a hezky provedených zvířátek, ne sice tak populárních a věhlasných, jako ježeček sám, přesto ale z pohledu hráčů velice žádoucích. S jedním z celé řady různých zvířátek se dnes seznámíte a to s červenou lištičkou jménem Tails a K.T.E a věřte mi, že i ona, tak jako v jiných ostatních hrách všechna další zvířátka, je vždy připravena malému, ale statečnému a čipernému ježkovi Sonicovi vždy pomoci překonávat překážky a postupovat stále vpřed přes všechny takové zábrany.

Fidget - kočičí hopsání Fidget - kočičí hopsání
(freeware / arkády / 2197  zobrazení / oblíbenost 65%)

Ve hře „Fidget“ tedy budete ovládat malou, velice milou a sympatickou kočičku, jejímž úkolem je posbírat, jak už sám název hry předem napovídá, všechny krystaly rozmístěné v příslušné herní lokaci. Nebude to však vždy úkol snadný, neboť se všude nachází celá řada nepřátel, kterých se nesmíte, byť jen letmo, vůbec dotknout a kteří se navíc velice často pohybují v blízkosti krystalů, které je nutno posbírat, neboť se opravdu chovají, jako obezřetní strážci pokladů. Že totéž platí i o různých druzích hrotů a bodců, to snad ani není zapotřebí zdůrazňovat. Jakmile se vám podaří v každé lokaci všechny krystalky posbírat, kolo končí, obdržíte určitý počet bodů, který je vylepšován i tím, za jak dlouho se vám podařilo vám zadaný úkol splnit. Hra obsahuje množství různých světů, z nichž každý má i více levelů, jeden je hezčí, než druhý.

Fish Face – rybí akrobacie Fish Face – rybí akrobacie
(freeware / arkády / 2360  zobrazení / oblíbenost 63%)

Malá roztomilá hříčka, i když na to co vám nabízí k zábavě je objemově neúměrně veliká, vás zavede pod vodní hladinu, kde budete ovládat malou rybičku. Vaším jediným úkolem je pohybovat se vpřed co nejrychleji, obcházet, či přeskakovat na cestě vyskytující se překážky a být tak rychlí a obratní, abyste vašemu soupeři, tedy vlastnímu počítači, nedali ani tu nejmenší šanci zvítězit. Že to nebude tak snadné, jak by se to mohlo zdát na první pohled, na to přijdete záhy sami, váš počítač je nejen soupeřem zdatným, ale též nevypočitatelným. Pozorujte jeho způsob závodění, určitě se nejen mnohému přiučíte, ale porazíte ho pak nakonec jeho vlastními zbraněmi. Krátká, ale zdařile vytvořená arkáda „Fish Face“ sama o sobě vám dokáže, že s dobrým autorovým nápadem se lze byť jen na pár minutek dobře pobavit.

GEAR – pomocí lana a soukolí stále výš GEAR – pomocí lana a soukolí stále výš
(freeware / arkády / 2007  zobrazení / oblíbenost 66%)

Jak již sám název hry napovídá, budete ovládat postavu malé sympatické holčičky, jejíž touhou je dostávat se do stále vyšších poloh až k místu, odkud může přejít do dalšího levelu. Není to tak jednoduché, jak by se to mohlo jevit na první pohled, však si to vyzkoušejte sami. Vámi vedená postavička totiž mnohdy doslova „zjančí“ a potom nevíte, kam ji rychle a správně usadit, přičemž jakmile dívenka následující plošinku mine, nebo prudce narazí do některé z mnohých překážek, ztrácí jeden z na počátku jí přidělených životů, taktéž ale, pokud nestačíte včas přeskakovat a skokanka se dotkne spodního okraje obrazovky. Naštěstí vždy po nějaké době se hra automaticky ukládá, takže není nutno v případě nezdaru začínat hrát znovu od samého začátku. Tato hra je skutečně svým nápadem originálem.

Ball Crazy – rozpustilý míček Ball Crazy – rozpustilý míček
(freeware / arkády / 2143  zobrazení / oblíbenost 65%)

„Ball Crazy“ je velice zajímavá arkáda, která vás rozhodně zaujme a potěší, neboť v ní nejde o pouhé skákání, ale budete muset i trošku přemýšlet a dávat si opravdu veliký pozor. Ovládat totiž budete velice sympatický míček a dostávat ho pomocí hopsání stále výš a výš a to až do samého konečného cíle. Ono to však nebude tak docela jednoduché, jak byse mohlo jevit na první letmý pohled. Zmíněný míček má pod sebou několik původně různobarevných odrazových plošinek, poskakováním po nich se mění jejich barvy. Vy musíte tímto způsobem, tedy poskakováním po těchto plošinkách měnit barva na stejnou, která je určena barvou horní plošinky a tak postupovat stále výše. Pokud se vám to podaří, potom postupujete do dalšího levelu a vše začíná opakovaně znovu. Problém je ale v tom, že na míč spadají různé předměty.

Gem Ball – staroegyptský arkanoid Gem Ball – staroegyptský arkanoid
(freeware / arkády / 2578  zobrazení / oblíbenost 64%)

Egypt má, jak jistě víte i sami beze mne, velice bohatou historii a historickou kulturu, která je dominantní obdobím, kdy na pouštích vznikly obrovské pyramidy. Tyto a další mnohé kulturní památky této země budete tudíž ničit a likvidovat v dnešním Arkanoidu. Celé menu je bohatě a nádherně naladěné na tuto tématiku a samozřejmě také i všechny levely, kde to všemi možnými historickými památkami z této starobylé doby skutečně jenom hýří. Ovládat tedy budete i starobyle ztvárněnou páku, ostatní již je zpracováno v tradičním způsobu hraní Arkanoidu, jehož herní princip je natolik notoricky známý, že nepovažuji za nutné ho zde znovu rozebírat. Autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný, rychlý spád.

Mario Forever Galaxy – Mario v Galaxii Mario Forever Galaxy – Mario v Galaxii
(freeware / arkády / 3161  zobrazení / oblíbenost 70%)

Snad jen naprostým ignorantům tohoto herního žánru, nebo pouhým začátečníkům v oblasti online, či freeware bych musela představovat notoricky známou postavičku instalatéra Maria, která je schopna provádět až téměř neuvěřitelné kousky. Tento čiperný chlapík pod vaším vedením bude skákat, přeskakovat, jezdit po plošinách a to vše proto, aby posbíral co nejvíce zlatých penízků, na konci každého kola potom proskočil velkou zlatou hvězdičkou a tak postoupil do dalšího levelu. Tento velice sympatický nebojsa se stal námětem tolika zahraničním i naším autorům freeware, jak jste se již mohli mnohokráte přesvědčit na našich stránkách. Jsou hry, kterým předělání do nových hábitů neprospěje, jedno je ale jisté, hrdina Mario je věčný a nesmrtelný. Slavného instalatéra už omrzelo chodit pěšky a přesedlal na stíhačku.

Super Roby and Lary 2 - drama pokračuje Super Roby and Lary 2 - drama pokračuje
(freeware / arkády / 2734  zobrazení / oblíbenost 63%)

Tak se nám k mé veliké lítosti nadobro rozpadl vynikající a plodný smíšený česko-slovenský autorský kolektiv „CS Software“ a zároveň tak zanikla i nová webová stránka cssoftmerkan.sk. Jeden z autorů, Slovák Maroš Buchel, píšící pod pseudonymem „Burel“ však nehodil flintu do žita, ale vytvořil vlastní nové stránky TechArt Games, kam pomalu přesouvá svoje hry. Dovolím si tedy citovat sdělení z jeho nových stránek TechArt Games: „Vitajte na nových stránkach TechArt Games. TechArt Games vznikol po rozpade CS Software a po páde stránky cssoft.merkan.sk. Pomaly sa snažím pridávať všetok obsah z nášho predošlého webu, zatiaľ buďte trpělivý. Takže držte tomuto skutečně vytrvalému autorovi palce a věřme a navíc se společně těšme, že se od něj dočkáme dalších skvělých her, jak jsme tomu byli doposavad zvyklí.

Erryl Spew – zvracející lidožrout Erryl Spew – zvracející lidožrout
(freeware / arkády / 2049  zobrazení / oblíbenost 62%)

Kanibalizmus je snad již v dnešní době skutečně přežitkem, což ovšem v této dnešní hře vůbec neplatí. Ztotožníte se tudíž s hlavním hrdinou hry, který je kanibalem a musí se proto živit pojídáním houmlesáků, kteří ovšem naopak mají spadeno na něj. Jedinou jeho zbraní je divoké zvracení, kterým na dálku tyto bezdomovce na chvíli svými zvratky omráčí a potom je s chutí musí sežrat. Je tedy nutno sbírat červená sousta a balíčky a tak si naplnit břicho, abyste měli stále co zvracet, pokud se setkáte s nepřítelem a neomráčíte ho včas, pak vás sežere on. Musíte ale jednat rychle, neboť omráčený nepřítel se po chvíli zbráborá a slupne vás, jako malinu. Takže se vydejte na nebezpečnou cestu a nenechejte se sežrat, tlačí vás také časový limit a nepřátel, chtivých vás sežrat, je všude jako much na hnoji, takže si dávejte pozor !!

<<  [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)