HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Spyman – sabotér v akci Spyman – sabotér v akci
(freeware / arkdy / 3336  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou hry je špión v převleku Ninjy, který je na přísně tajnou misi proti blíže neurčené, avšak již na první pohled nikterak mírumilovné organizaci, vybaven pouze kapesním nožíkem, kterým se však dokáže poměrně slušně ohánět, ani tak by proti armádě bodyguardů s večerními obleky a se samopaly v ruce zřejmě moc nesvedl. Díky hi-tech přenosné liáně se jim však zpravidla dokáže velmi chytře vyhnout. Hra tak má spíše než ke střílečce mnohem blíže ke stealth akci, ačkoliv tohle označení musíte u arkády brát tak trošku s rezervou. Víc než na čemkoliv jiném zde úspěch závisí na správném načasování a přesnosti, což může být někdy až příliš nečekaně náročná překážka. Délku skoku totiž ovlivňujete délkou stisknutí klávesy, postava se navíc nepohybuje vždy tak, jak byste chtěli, ovládání je mnohdy až frustrující.

Robbin Hook – rafinovaný zloděj Robbin Hook – rafinovaný zloděj
(freeware / arkdy / 4351  zobrazen / oblbenost 64%)

Zlodějina rozhodně patří k nejstarším „řemeslům“ lidstva, které vzniklo ihned poté, co se člověk odlišil od zvířat tím, že se postavil na „zadní“ končetiny a tak se vyčlenil ze zvířecí říše. Přijít zcela bezpracně k dobrému soustu, později i k majetku, se pro tuto kategorii lidí stalo profesionální obživou, mnohdy tak získávali věci i za cenu toho, že okradenou oběť i zavraždili. Dnešní hra je velice zajímavou a vydařenou akční arkádou, kterou pokud si spustíte, rozhodně neprohloupíte. Hra obsahuje několik herních lokalit a skutečně jedno herní prostředí je napínavější, než druhé. Způsob jejího vytvoření je taktéž velice originální, jako by vám autor chtěl dokázat, že i dlouhé čekání může být k něčemu užitečné. Jak totiž tvrdí sami autoři, námět hry vznikl při čekání na přílet letadla a je prý dokonce taktéž inspirována skutečnou událostí.

Mousetrap - past na myši Mousetrap - past na myši
(freeware / arkdy / 3496  zobrazen / oblbenost 65%)

Mouse Trap je skutečně vydařená a nápaditá arkádová hra, připomínající klasického Pac Mana. Je vlastně již „babičou“, neboť vznikla v roce 1981 a to původně pro videohry „ColecoVision“ od americké společnosti „Coleco“. Neztratila však nic na svém půvabu a je přitažlivá a velice chytlavá i dnes, stejně jako toto její remake. Budete v ní ovládat myšku, která musí posbírat všechny sýry v zapeklitém bludišti a nesmí se nechat v žádném případě chytit některou z koček, které po bludišti rovněž pobíhají. Rozdíly mezi zmíněným „Pac Manem“ a touto hrou „Mouse Trap“ je však skutečně velice málo, místo Pac Mana ovládáte myšku, místo teček žere myška v bludišti kousky sýru, duchy nahrazují kočky a pokud sežere myška "bone" změní se v psa a může honit kočky. Máte-li rádi arkády, pak vás jistě potěší i toto remake.

Warped Times 2 - magické kameny Warped Times 2 - magické kameny
(freeware / arkdy / 4270  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o klasickou arkádu, tedy „skákačkou“, neboli „hopsačku“ s notnou dávkou příměsi logické hry, což v praxi znamená, že nebudete jen hopsat a skákat, ale budete muset při hraní a to velice často, zapojit do řešení i vlastní mozkové závity, jinak se do dalších lokací nedostanete. Každý level má svoje dvě vlastní verze, taktéž i dva světy, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Cílem každého levelu je pokaždé spojit části každého magického kamene, obvykle se tyto nacházejí každá v jiném světě, přičemž k přenášení do opačného světa vám poslouží teleporty. Samozřejmostí je hromada zajímavých a velice nebezpečných nepřátel, mnoho překážek, čeká na vás velice různorodé, mnohdy až hororové prostředí. Hra je pokračováním prvního dílu, na který navazuje a dostanete se k závěrečnému vyřešení celé záhady.

NeonPlat 2 – neonová kreace NeonPlat 2 – neonová kreace
(freeware / arkdy / 3549  zobrazen / oblbenost 65%)

Ihned po spuštění hry nejednoho hráče napadne, co zřejmě inspirovalo autora této hry k jejímu vytvoření. Osobně se domnívám, že při její tvorbě si pochutnával na opiu, nebo přinejmenším se posiloval kouřením marihuany, neboť tak bizardní hru s takovými oči beroucími prvky, by jen tak bez tohoto dopinku nestvořil. Přesto musím, i když nechtěně přiznat, že se jedná skutečně o neobvyklý a originální nápad, který rozhodně za zahrání stojí. Pohybovat se budete jako podivný tvor, kterého se mi při nejlepší vůli nepodařilo identifikovat, budete hopsat a skákat mezi spoustami různorodých nepřátel, které ovšem naštěstí můžete likvidovat sbíráním modrých koulí, které po nich vrháte. Znovu tudíž máte velikou příležitost zahrát si hru s nevídaným a zcela originálním námětem, jejíž princip je až naprosto jednoduchý.

They Need to be Fed – sbírej diamanty   They Need to be Fed – sbírej diamanty
(freeware / arkdy / 3330  zobrazen / oblbenost 64%)

Předem vám musím říci, že v žádném případě není „skákačka“, jako „skákačka“, jedna se od druhé odlišuje jak svým námětem, tak i provedením a zpracováním. Autor freeware jménem Jesse Venbrux pro naše pravidelné a věrné návštěvníky našich webových stránek rozhodně není neznámým pojmem, ale ba právě naopak oblíbeným a hodně navštěvovaným autorem jeho her. Vyniká totiž svým osobitým stylem tvorby, hýří zcela originálními nápady a jeho tvorba je skutečnou lahůdkou pro všechny milovníky arkád, tedy „skákaček“, neboli „hopsaček“. Jeho hry jsou vždycky okořeněny zcela novými a nevídanými, o to více potom překvapivými prvky, jimiž vylepšuje zejména tuto kategorii freeware. Tentokrát Jesse Vernbrux rozpracoval výtečný mix logické hry s neobvyklou arkádou a že se mu to zas povedlo, přesvědčte se sami.

Maru – přeskoky mezi planetkami Maru – přeskoky mezi planetkami
(freeware / arkdy / 3013  zobrazen / oblbenost 64%)

Gravitace, tedy přitažlivost a to nejen zemská, je jednou ze základních sil, která na nás každodenně působí. Hlavní hrdina dnešní freeware hry „Maru“ k ní však má skutečně prazvláštní vztah, jeho vlastní svět s ní totiž vypadá poněkud jinak. A tak proč se občas pro změnu neprojít hlavou vzhůru nohama? Vaším úkolem ve hře nebude nic jiného, než se v každém levelu, kterých na vás čeká celkem sedm, proskákat se po planetkách pokaždé až do označeného cíle. Ve vašem hraní vám budou toto ztěžovat různé nástrahy, jako ostré smrtící ostny, nebo pohybující se a rotující další planetky, s přechodem do vyšších levelů hra tudíž nabírá soustavně na obtížnosti. Ačkoliv to na první pohled nevypadá, je dnešní hra „Maru“ opravdu zábavnou a oddychovou logickou arkádou, při jejímž hraní se na delší dobu určitě dobře pobavíte.

Soccormom – vynervovaná řidička Soccormom – vynervovaná řidička
(freeware / arkdy / 3204  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud si tedy spustíte dnešní hru, potom sami rychle zjistíte, že rozčilovat a znepokojovat vlastní maminku, se skutečně nevyplácí. Taková, dětmi zcela rozhozená máma pak se totiž stává, pokud v tomto stavu zasedne za volant svého auta, pravým a nefalšovaným pirátem silnic. V podstatě jde o velmi jednoduchou záležitost, kterou s přehledem zvládnou i úplní začátečníci. Vaším úkolem je dojet z jednoho bodu dálnice až na její konec. Problémy ale spočívají v tom, že řidička, tedy zcela vynervovaná maminka, má už plné zuby vás, tedy otravných dětí, soustavných nákupů a uklízení domácnosti a nepořádku po vás, takže její nervy jsou již napnuté, jako špagáty a jsou na prasknutí. V takovém stavu bych nikoho za volant nepustila, ale vaše máma to nerespektuje, jak to dopadá, to zjistíte, pokud se tedy pustíte do dnešní hry.

Deepica – podmořské poklady Deepica – podmořské poklady
(freeware / arkdy / 4909  zobrazen / oblbenost 65%)

Lidská touha zbohatnout rychle a snadno je určitě tak stará, jako lidstvo samo. Kdo by nechtěl bez práce rychle zbohatnout, ten musí hrát buďto v loterii, co ovšem na velkou výhru naději nedává, nebo se musí vydat na těžší cestu a začít hledat poklady. Poklady si uschovávali bohatí lidé ze strachu před lupiči a zloději, takže je zakopávali do země, spousta pokladů se ale nalézá na dnech moří a oceánů, kde zůstaly ve vracích ať už bouřkami, či piráty potopených lodí. Právě tak je tomu i v dnešní, vcelku vydařené hře, vaším úkolem tedy bude tyto poklady získat, což ovšem zdaleka nebude jen tak jednoduché. Každý poklad totiž jako oko ve vlastní hlavě střeží houfy různobarevných korálů, které si na vás dělají zálusk a abyste tedy poklad získali, musíte je odstranit, tak se stane střežený poklad vaším vysněným majetkem.

Ninjammin Beat-Jitsu – putování v čase Ninjammin Beat-Jitsu – putování v čase
(freeware / arkdy / 3001  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra v sobě nezapře skutečnost, že je naladěna do popového zpracování, navíc se o to nesnaží a tato skutečnost jí činí originální a velice nápaditou. Zkombinavat totiž arkádu s popem, tak to jsme tady opravdu ještě neměli. Ze samotný vypravěče a praděda hlavního hrdiny hry, se linou rapové sloky doslova jedna za druhou, grafické zpracování potom nabízí herní pozadí, inspirované komiksy s malůvkami sprejerů. Ozvučení hry tedy nelze nazvat jinak, než zcela stylové, kde znějí akordy, vycházející z elektrických kytar, prolínající se souladně v sound tracku s katanou. Jedná se tedy skutečně o originální hit, který si získá vaše srdce a uši, pokud ovšem dokážete postavičku správně vést a směrovat. Vtělíte se do role postavy, které v roku 2045 přijde balík s fleškou, která mu nahraje do hlavy stero bojových umění.

<<  [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)