HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Super Mario Bros X – Mario opět na scéně Super Mario Bros X – Mario opět na scéně
(freeware / arkdy / 4033  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice rozsáhlý, ale přesto tradiční remake legendárního instalatéra Maria, nabízí dnes všem jeho fanouškům vše, po čem jenom touží. Máte možnost hrát za pět různých postaviček, dokonce lze hrát i ve dvou hráčích. Získal si již srdce takového okruhu hráčů, jakého snad jiná postavička doposud nedosáhla. Takže hlavně pro vás je připravena dnešní hra, jistě si ji rádi stáhnete a hlavně zahrajete, Mario už čeká jen na vás. Opět je tedy zde ten který si získal přízeň nejen u jednoho hráče. Italský instalatér Mario je tady znova a jen pánbůh ví, po kolikáté již. Dá se totiž říci, že her na toto téma je opravdu spousta a každý ten čas je tu stále nová, hezká, či horší remake. Tshle je však naprosto podařená a neměla bych proti ní žádné námitky. Grafika, zvuk, hratelnost jsou perfektně sladěné, i když ne vše je zcela autentické.

Around the World in 33 Days – pouť Ninje Around the World in 33 Days – pouť Ninje
(freeware / arkdy / 3172  zobrazen / oblbenost 64%)

Cesta kolem Světa za osmdesát dní je, to už je dneska skutečně hodně dlouhá doba, nemyslíte? Ale zvládnout tuto cestu během třiatřiceti dnů, to už je ale větší výzva, kterou nám nabízí právě dnešní hra, která byla vytvořená v programu Game Maker pro aktuální letní soutěž serveru YoYo Games. Je tedy naprosto evidentní, že vás očekává celkem třiatřicet výjimečných a zcela jedinečných úrovní, tedy levelů, či lokací, navíc se opravdu jedná o mimořádný herní skvost. Prožijete dlouhé chvíle skvělé zábavy, což vám zaručují velmi dobré herní parametry a atributy. Hra vás rozhodně zaujme excelentním technickým zpracováním, v ní se ocitá v hlavní roli hrdina jménem Ninja Fuzzlian, což je ve skutečnosti pouze obrovská černá hlava, bez trupu a končetin, s nímž se, ostatně jako s celými herními principy, seznámíte v tutoriálu.

Výtahy - sbírejte klíče a postupujte dál Výtahy - sbírejte klíče a postupujte dál
(freeware / arkdy / 3864  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě vám nemusím představovat našeho českého nestora freewarové scény, jednoho z nejstarších, ale zároveň i nejplodnějších autorů této herní kategorie. Jistě jste se již dovtípili sami, že mám na mysli autora, skrývajícího se pod pseudonymem „Tatko“, jehož téměř všechny hry najdete na našich stránkách „Herní Svět“. Jako vždycky mne na tuto, samozřejmě jako vždy vydařenou hru, tentokráte však arkádu, neboli „skákačku“, opět upozornil sám zmíněný autor, který nejenže umí, ale je navíc i skromným a dobrým člověkem, který netrpí žádným slavomamem a pýcha je mu pojmem neznámým. Jeho hry sice nepatří zrovna k těm nejlehčím, ale vždy jsou na našich stánkách vítaným zpestřením, což samozřejmě platí i pro toto jeho dnešní dílko. Tvrdí o této hře, že je vcelku jednoduchá, z čímž se však já neztotožňuji.

Beacon – strážné světlo Beacon – strážné světlo
(freeware / arkdy / 3162  zobrazen / oblbenost 64%)

Nabízíme vám dnes skutečně jednak zcela netradiční a originální arkádu, tedy „skákačku“, která doslova hýří novými a vskutku neotřelými nevídanými nápady. Její zajímavý nápad totiž spočívá v tom, že jde o jakési hrátky se světlem, které se stává nepostradatelným průvodcem pro postavičku vašeho hlavního hrdiny, kterého povedete podzemními chodbami plných nástrah a nebezpečných překážek. Vydejte se tudíž s ním na výlet do tmavých jeskynních bludišť a pokuste se ho ve zdraví vyvést z tohoto nehostinného prostředí, ve kterém se nechtěně ocitl, na denní světlo. Není to skutečně vůbec jednoduché a lehké, světélko postupuje velice rychle a vy s ním musíte udržet krok, jinak skončíte. Problém nastane vždy, když se světlo vydá cestou, kam se váš hrdina nedostane, pak zvolte jinou cestu, ale rychle světlo zas dohoňte.

Plasma Pig – vepř ochráncem Vesmíru Plasma Pig – vepř ochráncem Vesmíru
(freeware / arkdy / 3606  zobrazen / oblbenost 64%)

„PlasmaPig“ je zajímavá hra o praseti ve Vesmíru, které si létává v kosmické lodi na plazmový pohon. Jakkoli to může znít velice rozporuplně, jedná se překvapivě o výtvor originální, skvěle zpracovaný a především potom nadmíru zábavný. Je založena přitom na velice jednoduchém principu, kterému každý porozumí během několika sekund. Váš vepřový kosmonaut má pod vaším vedením za úkol ochránit všechny zde přítomné mateřské lodi, a to tím způsobem, že vždy kolem jedné z nich obíhá a nárazem do nich tak způsobem likviduje nalétávající vlny nepřátel. V označených místech se totiž může dostat z oběžné dráhy jedné stanice dostat na jinou. Přechody mezi orbitami získává také energii, kterou potom využije ke zrychlení kosmické lodi. Jakmile přijde o jedinou stanici, level skončí a posouváte se do dalšího.

The Hive – americký novinář v akci The Hive – americký novinář v akci
(freeware / arkdy / 3355  zobrazen / oblbenost 64%)

I obyčejný a řadový novinář má svoje velké ambice, takže s jedním takovým se v dnešní hře seznámíte a vaším úkolem nebude nic jiného, než mu dopomoci k úspěchu a ke slávě. Hra vám nabídne velice zajímavou herní alternativu, autoři v ní vsadili na nostalgii a na likvidaci nepřátel, takže si ve hře skutečně zastřílíte do sytosti. Hrát budete z takzvaného bočního pohledu, v grafickém dvourozměrném provedení, váš hlavní hrdiny umí kromě střílení provádět i jiné, podivuhodné kousky, tedy plížit se, vykopávat dveře, nebo si dobíjet zdraví a energii, stačí vždy jenom najít ta správná místa. Velice dobrodružná atmosféra, navozená téměř dokonale zpracovanou grafikou, vás zajisté uchvátí stejně tak, jako podivný herní příběh. Pokud máte v oblibě hry plné napětí a střílení, pusťte se do ní, budete muset zapojit i své mozkové závity.

Sandy Evolution - písečný vývoj Sandy Evolution - písečný vývoj
(freeware / arkdy / 2987  zobrazen / oblbenost 64%)

„Sandy Evolution“ se vám může na první letmý pohled jevit jako obyčejná horizontální „střílečka“, ale ve skutečnosti tomu tak opravdu není. Hrací plocha se totiž sama a to zcela automaticky pohybuje zleva doprava a to poměrně rychle, nepřátelé se objevují nečekaně a zcela znenadání, takže je bezpodmínečně nutné být soustředění a neustále ve střehu, neboť jinak můžete přijít o kejhák dříve, než se pořádně rozkoukáte. Doslova nevídanou a zcela unikátní možností je skutečnost, že po zabití nepřítele se tento rozpadne na několik střepů a pokud se vám je podaří rychle sesbírat, získáte nejen nepřítelovu podobu, ale i jeho veškeré vlastnosti, ale to vše jenom na krátký čas, poté se opět vracíte do vaší původní podoby. Můžete tak často měnit vlastní podobu a tím i vlastnosti, čemuž je nutno též přizpůsobit váš způsob hraní.

Under the Garden – přežít za každou cenu Under the Garden – přežít za každou cenu
(freeware / arkdy / 2979  zobrazen / oblbenost 64%)

„Under The Garden“ je skutečně poněkud zvláštní hra, je to ale jedna z těch, u kterých za to můžeme být upřímně rádi. Mimo to je také navzdory své na první pohled zdánlivé jednoduchosti i kromobyčejně promyšlená a propracovaná. V roli osamělého poustevníka se budete muset snažit přežít v krutém, v dvourozměrně zpracovaném nehostinném světě. Můžete lovit zvěř, kácet stromy, vyhrabávat zapomenuté předměty, kterými si pak například můžete vyzdobit svoji skromně zařízenou chatrč, kde se poté v případě zuřící vichřice, můžete ukrýt. Jakékoli nepříznivé počasí vám dokáže velice rychle ničit vaše zdraví, naštěstí však možností, jak si je doplňovat, máte poměrně velký výběr. Hra vám také mnohé chyby sama odpouští, takže se i po smrti vrátíte zpět domů, ač třeba s následky zranění, které o sobě dá často vědět.

Orange Runner – s kuličkou na cestu Orange Runner – s kuličkou na cestu
(freeware / arkdy / 3260  zobrazen / oblbenost 64%)

Ovládat budete malou kuličku, se kterou, jak je vaším úkolem, musíte urazit co nejdelší trasu. To by ale bylo pro vás velice jednoduché, takže to budete mít poněkud ztíženo. Do cesty se vám budou stavět různé druhy překážek, které samozřejmě musíte překonat, a to už mnohdy jednoduché vůbec není. Rychlost kuličky, kterou nikterak nelze ovlivnit, se během cesty soustavně zvyšuje, což klade velké nároky na vaše rychlé rozhodování a na postřeh, neboť jakmile kuličku přes některou z překážek včas nedostanete, hra pro vás končí. Jedná se tudíž o velice jednoduchou hříčkou, která nesází totiž na to, aby vás totálně pohltila, ale naopak vám nabídla vše, co chce, dříve ještě, než si to dokážete vůbec uvědomit, neboť hlavním požadavkem je zde rychlost a reflexy. Ve hře nejde o nic jiného, nežli kuličku dopravit co nejdále.

To Hell With Johnny – s Johnnym do pekla To Hell With Johnny – s Johnnym do pekla
(freeware / arkdy / 3093  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám zde nabízíme freeware, tedy titul, který je schopný konkurovat všem podobným arkádám, neboť laťka návykové hratelnosti je v něm nastavena až přímo pekelně hodně vysoko a o zábavu tak tudíž mít nouzi rozhodně nebudete. Tentokráte je hlavním hrdinou hry fotbalový nadšenec jménem Johnny, jehož rande s Brianne však neprovázelo štěstí a nepříznivé počasí je oba nakonec vyhnalo až na vrcholek kostela, kde dívenku zničehonic přepadli démoni, kteří otevřeli bránu do pekelného světa, do kterého se Johnny, jakožto zachránce okamžitě vrhá a začíná tak dlouhou a nebezpečnou pouť neustálého seskakování až do pekla. Jedná se o obrácený princip hry „Icy Tower“, kterou rovněž naleznete na našich stránkách, avšak v této hře najdete spousty příjemných změn, které vytvářejí skutečně přímo skvělou akci.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)