HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Lost in Reefs – ztracení v útesech Lost in Reefs – ztracení v útesech
(freeware / arkdy / 4672  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes tedy můžete navštívit podmořský svět, aniž byste museli odejít od vašeho vlastního počítače. Vaším úkolem není totiž nic jiného, než postavit tajně podmořské město, což samozřejmě není nic jednoduchého. K postavení každé budově budete totiž potřebovat dostatek surovin, jako jsou například zlato, jiné suroviny a dokonce i ryby. Po každém zdárně odehraném kole si tak můžete dokoupit novou budovu, pakliže na ni ovšem máte dostatek získaných finančních prostředků. Hned na samém začátku si můžete zvolit mezi hrou relaxační, kdy hrát budete bez časového limitu, ale nabízí se vám i hra s časovým limitem. Díky těmto možnostem pak můžete hrát jak na čas, tak jen tak pro vlastní potěšení. V dalším menu vás čekají volby, které můžete v průběhu hry měnit a to volba tvarů a symbolů a také způsob hraní.

Katapeltis – s katapultem na nepřátele Katapeltis – s katapultem na nepřátele
(freeware / arkdy / 3639  zobrazen / oblbenost 64%)

V oblasti freeware vzniká velmi mnoho dobrých nápadů, i když nutno přiznat, že některá témata těchto her nejsou zcela originální a opakují se v různých lepších, či horších variantách. Toto se rozhodně nedá říci o této hře, která se řadí do kategorie výše jmenovaných s originálními nápady. Sympatické na hře je i to, že zde napomůže jenom střílet za každou cenu, ale je nutno uplatňovat i logické myšlení. Přímo obrovskou roli zde hrají i vaše taktické znalosti a dovednosti. Z názvu hry je již zcela evidentní, že „hlavní housle“ tentokrát ve hře hraje katapult. Ten obsluhuje postavička v antické říze, abyste se v jejím zastoupení pokusili projít hnedle celou třicítkou výjimečných herních lokací. Po spuštění hry tedy spatříte tento stroj, podobný velkému praku, s podobným totiž ve středověku ničila útočící vojska nepřátelské hradby a tvrze.

Core - hop a skok, stále dokola Core - hop a skok, stále dokola
(freeware / arkdy / 3378  zobrazen / oblbenost 64%)

Arkády a jejich tvorba, jsou bezesporu herní kategorií, která přitahuje autory freeware jako ono příslovečné světlo noční můry. Ne všechny jsou však vydařené, je na nich vidět již na první letmý pohled, že byly doslova „ušity horkou jehlou“, chybí jim vtip, originalita a herní pointa. Toto tvrzení se však vůbec netýká této dnešní skákací arkády, která se autorovi skutečně povedla. Je vskutku neotřelá, tedy originální, i když grafika nehýří barvami, je téměř dokonalá. Autor dnešní freeware hry „Core“ si pro vás vytvořil téměř bez mála padesát levelů, které se ale liší svojí obtížností. V každém z nich je nutné ukořistit diamant a probít se s ním až do nejnižší části každého kola, což ale ztěžuje mnoho různých druhů nástrah a pastiček, jako jsou střílny, samonaváděcí rakety, bodáky a hrotce, nebo plamenomety, či pohyblivé lasery.

Peetos revenge – bratrovražedný souboj Peetos revenge – bratrovražedný souboj
(freeware / arkdy / 3089  zobrazen / oblbenost 64%)

Že roztržky a rozepře mohou nastat nejenom mezi zcela cizími lidmi, ale dokonce i mezi sourozenci, to lehce zjistíte sami, pokud si stáhnete a zahrajete tuto vám námi nabízenou dnešní hru. Příběh hry se jeví jako neskutečný, ale i to se nejen ve hrách, ale i v samotném životě, často stává. Příčinou rozepře dnešních bratrů je na první pohled zcela malicherná, jeden z nich totiž tomu druhému ukradl jeho oblíbenou hračku, což okradeného bratra velice rozlítilo a rychle se sám rozhodl, že to takto nenechá. Jakmile zjistil krádež jeho hračky, se kterou jeho bratr vzal do zaječí, opustil od sledování televize a rozběhl se za bratrem. Hračka je sice jenom hračka, ale krást se přece nemá, takže pomozte okradenému bratrovi dohnat proradného bratra a vzít mu věc, která mu nepatří, každý zloděj musí dostat za vyučenou.

Shensetta Swirly – likvidujte padouchy Shensetta Swirly – likvidujte padouchy
(freeware / arkdy / 3509  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je klasickou plošinovkou, tedy vlastně i skákačkou, zkombinovanou ale jen k jejímu velikému prospěchu s akční hrou, tedy střílečkou. Od ostatních her se liší zejména tím, že do hry autoři přidali hodně tak zvaných RPG prvků, takže postavička, za kterou budete hrát, v jejím charakteru nestagnuje, ale stále se vyvíjí a to zejména v oblasti, která je pro postup ve hře nejdůležitější, tedy ve vlastnictví zbraní. Grafika hry znalcům připomene určitě známou sérii her o skvělém instalatérovi jménem Mario, on i děj samotný jakoby z oka vypadl tomuto dobře známému seriálu. Oproti tomuto zmíněnému seriálu však autoři do hry vložili přemíru nových herních prvků a to nemám na mysli pouze již zmíněné RPG prvky. Pokud jste dobří znalci anglického jazyka, překvapí vás formou textu celá řada vtipných vložených dialogů.

Xmas Special – pomozte Santovi s dárky Xmas Special – pomozte Santovi s dárky
(freeware / arkdy / 3948  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak máme zde opět Vánoce a s nimi i nadílku her s jejich tematikou. Hlavní postavou je korpulentní mužíček v červeném kabátě Santa Claus. „Xmas Special“ je ideální pro tyto svátky a hledáte-li odreagování jen na pár desítek minut, neboť má totiž pouze tři levely. Navíc je hra tak jednoduchá, že ji ocení přece jenom především nejmenší děti. Věnujte se sbírání krabic s dárky, které se vám po celé hrací ploše zatoulaly a vy je musíte najít. Ještě větší problémy vám dá hledání různých vánočních propriet jako ozdobné koule, hvězdy nebo cukroví, neboť to bývá často velice rafinovaně ukryto na výstupcích nebo v tunelech. V každém levelu musíte sesbírat všechny dárky a ozdoby, jinak do dalšího levelu nepostoupíte. Hra je zjednodušena na největší možnou míru, takže vyskakování na ty nejvyšší plošinky, není limitováno.

Cave of No Return – jeskyně bez návratu Cave of No Return – jeskyně bez návratu
(freeware / arkdy / 3762  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor hry se vůbec neobtěžoval s tím, aby vás do hry uvedl alespoň náznakem krátkého příběhu, nýbrž vás doslova po spuštění hry hodil přímo do hry samotné, aniž byste se stačili tak trošičku rozkoukat. Jak tvrdí sám autor této vskutku podivné hry, není tato jeho první tvorbou, ale je první hrou, kterou nabídl veřejnosti. Co stačíte ale zjistit, než budete muset s hlavní hrdinkou utíkat s větrem o závod, je úvodní výstražná tabule s nápisem „Jeskyně, z níž není návratu“. Dosti výmluvné a výstražné varování, takže mi okamžitě napadlo, proč po takovém varování dívenka vůbec do jeskyně vleze, že by ji omrzel život, nebo má sebevražedné sklony, či miluje adrenalinovou zábavu? Odpovědět na tyto otázky vám nedovedu, to byste se museli zeptat autora hry, ostatně na svých domovských stránkách vás k tomuto činu sám vybízí.

Streemerz 2 - drsný vesmírný hrdina   Streemerz 2 - drsný vesmírný hrdina
(freeware / arkdy / 4020  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže je hra remakem starší klasikou a sází na parodické ražení, má již předem zaručeno půl úspěchu v kapse. Jak si však hra se skutečně svérázným humorem vedla pod naším sledováním? Pojďme si tudíž v rychlosti přiblížit její zápletku. Hlavním hrdinou se tak podobně jako v prvním dílu stává vesmírem ostřílený hrdina, jenž se vydává poslat do věčných lovišť nepřátelské seskupení již poraženého protivníka „Mastera Y“. Původní však zůstaly i již dobře osvědčené herní mechanismy. Hlavní náplní hry je tedy pobíhání po ve vesmíru levitujících plošinách, po nichž budete skákat pomocí vašeho magnetického háku. Ale pozor, zavěsit se dokážete pouze za modré kvádříky, nikoliv za růžové, a proto čas od času vznikají situace, v nichž je nutné pouze improvizovat, zejména, když se pak na obrazovce objeví velice nepříjemní nepřátelé.

Mediécross – středověký překážkový běh  Mediécross – středověký překážkový běh
(freeware / arkdy / 3313  zobrazen / oblbenost 64%)

Lehká atletika, to je sportovní disciplina, která je u atletů velice oblíbená. Patří se skok do dálky, skok do výšky, skok o tyči, běžecké discipliny, z nichž nás právě zajímá běh přes překážky. Na tento běh jsou dnes sportovci vybavení speciálními tretrami, je to disciplína náročná a mnohdy při jejím absolvování dochází i k různým zraněním. Této skutečnosti si byl možná vědom i hlavní hrdina dnešní hry, neboť jak zjistíte sami, pokud se do hry pustíte, oblékl si na tento překážkový běh rytířské brnění. Zkusili jste si již někdy běžet překážkový běh? Pak si představte, že náš hrdiny ho poběží navíc v rytířském brnění. Možná ale, že se mýlím, hlavní hrdina nepatří do současné epochy, ale jedná se o středověkého rytíře, který si chce tuto sportovní disciplínu vyzkoušet, kdo ví, jak tomu je opravdu, autor hry mlčí a já sama mu do hlavy nevidím.

Warp – nekonečná hrací plocha   Warp – nekonečná hrací plocha
(freeware / arkdy / 3315  zobrazen / oblbenost 64%)

Bylo by skutečně velice neseriózní, označovat každou freeware hru přívlastky jako „zcela originální“, „vynikající nápad“, či „doposud něco nevídaného“. To však nic nemění na skutečnosti, že tato dnešní hra si všechny mnou výše citované přívlastky zaslouží a to navíc v plném znění a rozsahu. Statečným hlavním hrdinou této logické arkády je malý, černý panáček. Poté, co si vyberete, jestli chcete hrou pronikat na celé obrazovce a za doprovodu zvuků, nebo bez zvuků a hrát pouze „v okně“, doporučuji první variantu, se již vydáváte do zcela tmavých lokací, protkaných nebezpečnými a různorodými překážkami. Abyste se dostali ke kýženým bílým dveřím, nemůžete se totiž spoléhat na pouhé skákání a přeskakování z plošinky na plošinku, ale také hledat, které strany lokace jsou přístupné, neboť lze přes ně proběhnout do jiné lokace.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)