HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Leaps – hop a skok, stále vpřed Leaps – hop a skok, stále vpřed
(freeware / arkdy / 3481  zobrazen / oblbenost 64%)

O co lepší měli autoři této hry nápad, hlavně pokud se týká herního ovládání, o to horší je samotné grafické zpracování hry, kterému její autor už tolik pozornosti nevěnoval, skoro to vypadá tak, že grafika byla pro něj pouze okrajovou záležitostí. Poměrně nízké grafické rozlišení, dokonce i detaily hry, včetně postavičky hlavního hrdiny, tomuto mému tvrzení nasvědčují. Přes tyto moje výhrady ke grafice hry musím ale přiznat, že na druhé straně i grafika hry je svým unikátním, až nedbalým zpracováním, svým způsobem originalitou. Navíc musím přiznat, že autorem zvolená doprovodná hudba, zní velice libě a ke hře se skutečně hodí. Na první pohled by se mohlo zdát, že tato hra je zcela jednoduchou, až primitivní arkádou, jejíž dohrání není otázkou několika minut, navíc se pěkně naběháte a také do sytosti naskáčete.

Xochitl- staňte se zahradníkem     Xochitl- staňte se zahradníkem
(freeware / arkdy / 3664  zobrazen / oblbenost 64%)

Nápad je to vynikající a je neuvěřitelně chytlavý. Samotné zpracování už ale tak bezchybné není. Je dost velká škoda, že postupem času se hra stane lineární a nepřináší žádné nové prvky. Grafika a hudba se někde mezi podprůměrem až průměrem, pokud rozeznáte květák od kedlubny, je to v pohodě. Pokud se ale rozhodnete změnit si ji za svou vlastní, stačí se podívat do manuálu kře hře, tam je postup dost podrobně vysvětlen. Dokážete a hlavně chcete zalít všechny květiny bez toho, aby se vás dotklo nějaké jiné zvíře? Je-li alespoň jedna vaše odpověď kladná, pak by dnešní hříčka tedy měla uspokojit všechny vaše zahradnická přání. Hlavního hrdinu ovládáte pomocí kurzorových kláves, mezerníkem kladete bomby, zaléváte tak, že se postavíte ke květině a stisknete kurzorovou klávesu směrwm, kterým hodláte zalévat.

The Manipulator – nenechte se ovládnout The Manipulator – nenechte se ovládnout
(freeware / arkdy / 3475  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste již někdy navštívil cirkus, nebo varieté, kde se vám předváděl hypnotizér, nebo také manipulátor, který všem předváděl, jak dovede manipulovat s lidskou myslí, tedy ovládat člověka, který potom dělal různé úkony, podle příkazů, dostávajících od hypnotizéra. Určitě byste chtěli zkusit něco podobného také sami, ale nemáte k tomu příležitost, ani to prakticky není možné. Jestliže se však pustíte do dnešní hry, kterou vám zde nabízíme,zjistíte, že to možné je a dokonce to je i velmi vzrušující. S vámi ovládanou postavičkou si ve hře budete muset dávat pozor na lidi, kteří sami sebe nazývají Manipulátory a jejich vlastností je, že dokážou ovládat mysl druhých. Jak budete postupovat hrou dál, zjistíte, že se pomalu a jistě stáváte také jedním z nich a vaším úkolem bude využívat této schopnosti k vašemu dobru.

The Iconoclasts – dívenka na útěku	The Iconoclasts – dívenka na útěku
(freeware / arkdy / 3795  zobrazen / oblbenost 64%)

Po spuštění dnešní freeware hry The Iconoclasts na hráče dýchne úžasná atmosféra, kterou tvoří nejen pěkná, do posledního detailu vytvořená grafika, ale také příjemná hudba a zvuky. Hráč se ocitá v roli dívky Robin, jíž zemřel otec. Po něm převzala řemeslo mechanika, které je v tamním světě tak trošku zakázané. A tak se střetává s agenty, kteří po takovýchto lidech pátrají. Prostředí, do nichž se vydáte, překypují nejrůznějšími nepřáteli, zátarasy a přepínacími tlačítky. Čeká vás tak pořádné dobrodružství v úžasném imaginárním světě, z něhož se nebudete chtít odtrhnout. Hra se spouští hned na samém začátku kliknutím na Enter, nebo klávesami 1 až 6 pro nahrání dané, již jednou uložené pozice. Variabilita herního prostředí je skutečně pestrá, takže se vůbec nějakéhoto stereotypu nemusíte ani zdaleka obávat.

Dream Ball 64 – žonglující míček Dream Ball 64 – žonglující míček
(freeware / arkdy / 4281  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o zajímavou a postřehovou arkáda s kuličkou, ve které musíte projít krkolomnými, a velice nebezpečnými cestami podivného světa, a aktivovat všechny brány. Vaším úkolem v této hře je tudíž provést kuličku všemi bránami, které se po aktivaci změní v barevnou duhu. Nejsou samozřejmě umístěny jenom v úrovni plochy, ale budete muset i skákat na plošinky, využívat výtahů, nebo teleportů. To všechno je navíc propojeno pouze úzkými cestičkami, kam se ale můžete zpětně navrátit. Některé z nich se propadají, jiné chrání rotující válce s bodci. Nepřátel není mnoho, ale někdy se vám postaví do cesty, nebo donutí k načasování pro další postup. Hlavním znakem hry je až krkolomné uspořádání levelů, nutnost postupovat opatrně podél okrajů, kde vám ovšem hrozí pád i mimo lávku do bezedných propastí.

Snoogles – bratři, jak se patří  Snoogles – bratři, jak se patří
(freeware / arkdy / 3716  zobrazen / oblbenost 64%)

Nejedná se tudíž o žádnou arkádu, či akční hru, jak by se vám to mohlo zdát přímo po zahájení hry, ale o skutečnou logickou hru, v níž budete muset řešit vpravdě logické problémy, jen jejich úspěšné splnění vám otevře cestu do dalších lokací, kam ovšem musíte projít společně i se svým kamarádem. Je tedy zřejmé, že budete muset střídavě ovládat hned dvě podivné postavy a takto tedy pomocí přepínání se z jedné postavy na druhou a při jejich vzájemné spolupráci budete schopni překonávat spousty překážek, včas se vyhýbat po vás střílejících monstrům, usilujících o vaše zdraví a konec konců tedy i o život a poté ruku v ruce vám bude umožněno přejít po cestě do vámi již otevřeného východu a tak projít do následující lokace, kde se vše počne opakovat, ale se zvýšenou obtížností, a s vyššími nároky na správné logické uvažovaní.

DROP – kontrolovaný pád do hloubky      DROP – kontrolovaný pád do hloubky
(freeware / arkdy / 3985  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se ve svém jádru o velice jednoduchý herní koncept, zabalený v nesmírně chytlavém a návykovém balení. Takové hry se vám určitě líbí, i když dnešní hra je mírně „uhozená“. Jedno je ale stoprocentně jisté, něco podobně morbidního, při tom však z pohledu hry dokonale zábavného, to jsem ještě doposud nikdy nehrála. Koho by také jen tak mohlo napadnout vhazovat malé vajíčko z vysoka do hluboké strže. No autory dnešní hry to napadlo a musím říci, že po prvním téměř šokujícím zážitku jsem nemohla učinit jinak, než přiznat autorovi originalitu a dovolím si tvrdit, že i velký díl odvahy. Zřejmě budete i vy velice překvapeni, když vám prozradím, že tato hra byla původně příspěvkem do soutěže, která byla ale limitována krátkým časovým limitem, tak autorům mnoho času na přemýšlení na vytvoření hry nezbývalo.

Sugar Cube – udatná kostka cukru Sugar Cube – udatná kostka cukru
(freeware / arkdy / 3886  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o originální platformovou hru, kde bude v každé úrovni vaším úkolem dostat se k východu z dané lokace, poté jím projít a tak přejít do další lokace, tedy levelu. Při této činnosti potom musíte používat a hlavně využívat možnosti proměnlivého pozadí. Místa, přes která totiž už jednou přejdete, jsou pak nahrazena jiným pozadím a tímto způsobem se vám soustavně otevírá a odkrývá schůdná cesta pro splnění výše popsaného úkolu. Jde o slušně vyhlížející i o dobře ozvučenou dvourozměrnou plošinovku, kdy s hlavní postavičkou, kterou je cukrová kostka, potom procházíte celkových patnáct velice rozdílných a rozmanitých lokací, které vám nedají skutečně vůbec nic zadarmo. Hra vás určitě po chvilce hraní zaujme, až dokážete co nejrychleji vychytat všechny fígle a některé mouchy.

Ottos Ottifanten Seenot – pomozte slonům Ottos Ottifanten Seenot – pomozte slonům
(freeware / arkdy / 3365  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, sice ne tak docela originální hře, budete muset zachraňovat slony, shazované z vrtulníku a to před utopením. Jako miniaturní chlapík zachránce na lodičce budete muset v této jednoduché hříčce zabránit tomu, aby se byť jen jediný slon utopil. Chcete hrát praštěnou hru? Tak tady ji vám dnes nabízíme. „Ottos Ottifanten Seenot“ rozhodně za zahrání stojí a věřím pevně, že se u hry docela dobře pobavíte a dokáže hráče mnohdy zabavit v nudný chvílích. Na druhé straně je však docela možné, že mnohé zkušené hráče zřejmě tak docela nezaujme, neboť tu již poměrně dlouhá řada her s podobným tématem již byla. „Ottos Ottifanten Seenot" je jednoduchá hra, ve které budete muset pochytat všechny slony házené z vrtulníku, o nic jiného ve hře nejde. Jestli se vám nepodaří chytnout ve hře tři, prohráli jste.

Music Racer – raketový let v rytmu hudby Music Racer – raketový let v rytmu hudby
(freeware / arkdy / 4480  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra se nejvíce podobá závodnímu žánru, kdy s malou raketkou poletujete po zakřivené dráze ve Vesmíru, vše potom doprovází hudba, kterou si můžete libovolně vybrat z vaší osobní zásoby ve vašem počítači. Právě podle vámi navolené hudby se potom zmíněná dráha vytváří a nabízí se zde celkem tři různé módy, jejichž cílem je vždy vytvořit něco trochu jiného. Tím prvním m´dem je standardní sbírání předmětů na dráze s následným bodovým ohodnocením, na něj pak navazuje druhý mód, v němž se do cesty staví i nebezpečné prvky, kterým se musíte naopak vyhýbat. Ten třetí mód pak si pak vytváří skutečnost, ve které se vám při malém množství sesbíraných bodů, automaticky zpomaluje hudba. Příjemné odreagování a poslouchání zvolené hudby je motivací pro hráče, zvláštěpak pro milovníky hudby.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)