HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


Chyť prase 3D – Honička s prasetem … Chyť prase 3D – Honička s prasetem …
(freeware / simultory / 1256  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra obsahuje pouze jeden mód pro dva hráče, přičemž jeden je „prase“ a druhý člověk, který musí prase chytit. Je zde nutno podotknout, že cíl je opravdu jednoduchý a do hry by mohlo být zapleteno více věcí. Když se člověk dotkne prasete, vyhrává a hra se restartuje. Prase může vyhrát pouze v případě, že ho člověk do daného časového limitu nestihne chytit.

Air Blast - skvělé vzdušné bitvy. Air Blast - skvělé vzdušné bitvy.
(freeware / simultory / 7307  zobrazen / oblbenost 64%)

Mám vcelku rád různé hry, ve kterých létáte a tak mi nemohla uniknout ani hra AirBlast, jež vypadala opravdu slibně. AirBlast je letecký bojový simulátor, budete se snažit za každou cenu zlikvidovat nepřítele, ale on se bude snažit o to samé. Na začátku hry je dobré spustit Tutorial, který vám objasní základní principy hry, poté již můžete jít do skutečného boje na život a na smrt.

Rybář 2 – komu se nelení, tomu se zelení Rybář 2 – komu se nelení, tomu se zelení
(freeware / simultory / 6272  zobrazen / oblbenost 64%)

Již naši staří moudří předkové velice rozumně a prozíravě říkávali, že „chceš-li chleba jíst, musíš nejdřív zrno sít“. Totéž ovšem platí i v dnešní hře, ve které sice nejde o chléb, ale o naprosto jiný druh jídla, jistě jste už uhádli, že o ryby. Proč jsem sáhla k této staré moudrosti? Vžijete se sice do role rybáře, ale abyste si mohli nachytat chutná rybí sousta a pochutnat si na nich, musíte si nejdříve ryby odchovat, což není ovšem vůbec nic jednoduchého. Tak mi napadá ještě jedno moudré přísloví, totiž že „bez práce nejsou koláče, i toto platí v této dnešní hře v plném rozsahu. Zkrátka a dobře, sami zjistíte, že je nutné rybičky nejdříve řádně krmit, tedy pečovat o ně, teprve potom je můžete lovit a až v poslední etapě je sníst, což v této hře ale nejde, takže je raději za pěkný peníz prodávejte, tak zajistíte stálý koloběh chovu a i zbohatnete.

Pakoon - hladové obyvatelstvo Pakoon - hladové obyvatelstvo
(freeware / simultory / 4693  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra, kterou vám dnes nabízíme, je opravdu atypická a zvláštní, finský autor Mikko Oksalahti projevil vskutku velkou fantazii a zaujal ho i opravdu neobvyklý námět, který vybral pro tuto hru. Je vidět, že pokud se autoři nesnaží jen prostoduše kopírovat hry, které měly už u čtenářů úspěch a tak si chtějí zajistit i sledovanost jimi vytvořených podobných her a vezmou raději rozum do hrsti a vytvoří dílko zcela nové a originální, lze i touto sice trnitější a pracnější cestou stvořit hru poutavou a přitažlivou. Tento autor svoji hru dokonce okořenil i neobvyklým příběhem a jen tímto vlastně dokazuje, že to, co o něm tvrdím, není pouhým blábolem a výmyslem, ale že se jedná skutečně o objektivní tvrzení a hodnocení této vám předkládané hry. V dnešním světě není o katastrofy nouze, takže příběh hry se začíná jednou takovou odvíjet hned po spuštění hry.

Fuel Reaction - nebezpečný průlet Fuel Reaction - nebezpečný průlet
(freeware / simultory / 3898  zobrazen / oblbenost 64%)

Chtěli byste se alespoň na chvíli stát pilotem vojenské tryskové stíhačky a proletět se sice nebezpečnou, ale jinak nádhernou, zelení oplývající okolní krajinou? Potom vám nic nebrání v tom, abyste si spustili tento simulátor a odstartovali k letu. Herní simulátory nejsou příliš často předmětem zájmu autorů freeware, je určitě lehčí a snadnější stvořit nějakou tu „střílečku“, než se doslova piplat s nějakým simulátorem. Navíc ne všechny simulátory svádí hráče ke hraní, některé jsou jakoby napůl nedodělané a schází jim zcela originální autorský námět a záměr a jen málo které z nich se vyšvihnou nad průměrnost. Dnešní letecký simulátor patří ovšem mezi ty druhé mnou jmenované a dovolím si tvrdit, že náleží k těm nejlepším ve své herní kategorii, rozhodně tedy k nadprůměru ve srovnání s těmi, které jsem hrála a recenzovala.

Alliens pinball Alliens pinball
(freeware / simultory / 5105  zobrazen / oblbenost 64%)

Určitě se vám stalo ze jste se v práci/doma nebo nedej bože ve škole nudili. Potom nastává situace kdy člověk vleze na net a začne surfovat a nebo sáhne po příjemnější variante a to jsou hry. Dovolím si říct že snad není člověka který nehrál klasické hry které nabízejí naše dokonale okna neboli Windows. Je tu nějaká logická hra, dále něco pro karbaníky ale hlavně „nepřekonatelný“ Pinball. Nebo se snad pletu a nekorunovaný král všech králů našel přemožitele ? Pohodlně se usaďte, doneste si pop-corn a korunovaní může začít.

RC racing RC racing
(freeware / simultory / 4796  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře se budete projíždět po maličkem závodním okruhu, plném překážek, které pro nás nachystali autoři. Řídit samozřejmě nebudete auta jako taková, ale pouze dálkově řízená, ale i tak si užijete spousty zábavy s touto hrou. Na výběr je několik okruhů a módů, ve kterých se můžete projet se svým kamarádem, popřípadě si dát Arénu, kde do sebe navzájem vrážíte. Pěkná hra, která stojí za vyzkoušení.

Sky Knights Sky Knights
(freeware / simultory / 5392  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor Ikkju, který předčasem vytvořil hru Sail Duel, kde jste veleli bitevní lodičce a bojovali proti počítači řízenému nepříteli. Dneska tomu nebude jinak, z moře se přesunete do nebeských oblak, kde budete svádět kruté boje o nadvládu vzdušného prostoru.

Vertibird Assault Vertibird Assault
(freeware / simultory / 4841  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci hry Fallout určitě věďí, co to je za stroj, pro ty neznalé vysvětlení. Jde tudíž o vrtulník z postapokalyptické hry Fallout. V roli pilota tohoto vrtulníku se budete snažit zabíjet hordy Super Mutantů, kteří se snaží přeměnit zbylé obvatelstvo na mutanty.

Trabant Derby – splašený Trabant Trabant Derby – splašený Trabant
(freeware / simultory / 6553  zobrazen / oblbenost 64%)

Český autorský tým „Nightmare Studios“ vám určitě není neznámý, před pár dny jsme vám totiž nabídli k zahrání jejich hru „Sadorint“, která slavila na podmínky našich stránek docela slušný úspěch. Pokud se jedná o zmíněnou hru „Sadorint“, na četné dotazy a připomínky čtenářů vám všem sděluji, že tento tým vytvořil i freeware „Zabloudiště“, takže připomínky čtenářů, že jsem hru jinak pojmenovala, nejsou na místě. Obě hry jsou si hodně podobné, ale přesto se jedná o dvě různé hry, takže název mnou již předložené hry „Sadorint“ je naprosto správný. Dnešní hra od tohoto plodného českého autorské týmu je však úplně z jiného herního soudku, takže k záměně titulů zde rozhodně nemůže dojít :-). Německá Demokratická Republika zanikla již před sedmnácti léty, ale jejich „lidový vůz“ Trabant jezdí po silnicích Evropy ještě dodnes a dokonce se stává středem zájmu i jeho mnoha nadšených příznivců.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)