HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Guns and Spurs – na divokém západě Guns and Spurs – na divokém západě
(freeware / akn / 4988  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice vydařenou akční „střílečku“, jejíž příběh je zasazen do „Divokého západu“. Jde tedy o western, ve kterém se ujmete role pistolníka a vydáte se na pouť divokou krajinou, neboť důvod vašeho putování je zcela zřejmý, hodláte totiž pomstít smrt vaší ženy. Toulat se můžete jak se vám zachce, v duchu známého rčení, že „všechny cesty vedou do Říma“, můžete jezdit na koni, nebo chodit pěšky „po svých“, zúčastníte se mnoha přestřelek s podivnými a krutými desperáty, dokonce si budete moci v salónu zahrát i karty, zkrátka a dobře čeká na vás spousta úžasných dobrodružství. Hra dokazuje skutečnost, že téma o divokém západě je stále obdivované, zkrátka westerny, ať už ve hrách, či v knihách, jsou stále v oblibě. Osedlejte si tedy vašeho koně, připravte si kolty a vydejte se na dobrodružnou, nebezpečnou pouť.

Alien Blood Bath – Alieni v krvavé lázni Alien Blood Bath – Alieni v krvavé lázni
(freeware / akn / 3553  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se a zajímavou, docela originální akční arkádu, v níž je vaším úkolem zlikvidovat všechny vesmírné nepřátele, tedy spálit a vykoupat všudypřítomné Alieny v jejich vlastní krvi. Důležité v této hře je ale hlavně přežít, zbavit se v každém kole všech krvežíznivých nepřátel a dorazit až k červenému praporku, kde misi zakončíte a postupujete do další. Hra sice neobsahuje žádný příběh, ale to skutečně není na závadu, váš úkol je zcela jasný a přímočarý, likvidovat Alieny a postupovat stále vpřed. Vám svěřeného dobrodruha potom ovládáte pomocí šipek na numerické klávesnici, tedy klávesami 4, 6, 8 a 2, a také myší. Myší tedy zcela netradičně skáčete a střílíte (levé a pravé tlačítko myši), můžete si také vystřelit nahoru. Na likvidování nepřátel máte pouze jedinou zbraň, která má velice dobré parametry, plamenomet.

Mythology - pomstěte vaše rodiče Mythology - pomstěte vaše rodiče
(freeware / akn / 3960  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře se ocitnete v časech, kdy vrcholem civilizace bylo Řecko, tedy Atény, ale ve válčení si vedla nejlépe Sparta. „Mythology“ totiž snese srovnání s mnohými staršími RPG, přesto jede už v naprosto novém stylu. Přestože autorem této skutečně výborně ztvárněné a vypracované hry, je mladý řecký autor, tvořící svá dílka pod pseudonymem „sakisa“, už delší dobu vytváří své hry skutečně až na profesionální úrovni. Jak jsem již naznačila hnedle na samém začátku, příběh hry je zasazen do éry starého Řecka a mohu bez uzardění říci, že se jedná o vydařený a chytlavý herní hit. Už samotný příběh hry se vymyká z ustáleného herního klišé, přičemž hra obnáší nové, doposud zcela nevídané herní prvky, které zaručují nejen dobrou hratelnost, ale přinášejí, což je též velice důležité, delší čas příjemné a dobrodružné zábavy.

Transporter Warfare– námořní konflikt   Transporter Warfare– námořní konflikt
(freeware / akn / 3342  zobrazen / oblbenost 65%)

Probíhá druhá světová válka a vy zaujmete roli kapitána válečné a taktéž i zásobovací lodi, se kterou se musíte v každém kole, dostat až do přístavu, v čemž se vám ovšem snaží zabránit různí nepřátele a to ukrývající se pod hladinou moře, později budete muset čelit i útokům nepřátelských vzdušných sil. Hra „Warfare Transporter“ je bezpochyby docela přijatelnou s poutavou, i když zcela nenáročnou a spíše oddychovou hrou, nežli klasicky akční. Autoři se vám představili s velmi zajímavým pojetím grafického zpracování, dokonce i se zcela netradičním pojetím hry. Zajímavá je kombinace vaši lodi, jedná se o obchodní loď, nebo válečnou, či snad o obojí? Tuto úvahu ovšem nechám na rozhodnutí vás, tedy hráčů, abyste si vybrali sami tu správnou variantu. Neočekávejte však od hry zázraky, přesto si ji pokuste zahrát.

Mano Trooper – boj s výsadkáři Mano Trooper – boj s výsadkáři
(freeware / akn / 3812  zobrazen / oblbenost 64%)

Všichni příznivci akčních her, zaměřte vaši pozornost na tuto hru. Gnes vám nabízíme remake jedné z největších klasik dob již uplynulých. Mám samozřejmě na mysli stařičkou a původní hru „Paratrooper“, která je i ještě dnes trvalou legendární hrou. Jenom málokdo si nepamatuje, nebo nepozná tento zvučný název této hry. Pokud ji tedy znáte, potom hru stahujte, ale pokud ji neznáte, seznamte se. Mnozí z vás jistě znáte i hru „The Turret Game“. Když se mi naskytla možnost získat nyní i nizozemský kousek „Mano Trooper“, což je ve skutečnosti remake titulu z roku 1982, s prakticky totožným námětem a obě hry porovnat, nedalo mi to, abych hru nevyzkoušela a zároveň ji porovnala s předešlými hrami. Základní koncept je u totiž u obou her stejný, vydržet co nejdéle a dosáhnout co nejvyššího skóre, pouze o toto jde.

Shoot N Loot  - srdnatý zabiják Zombií Shoot N Loot - srdnatý zabiják Zombií
(freeware / akn / 3535  zobrazen / oblbenost 64%)

Když jsem začala hrát tuto hru, napadlo mne, že někteří autoři plných her hledají tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu, jak přivést jimi stvořené dílko na světlo boží a než přemýšlet o nějakých nových tématech, či námětech, volí raději remake již známé a oblíbené hry, neboť pevně věří tomu, že takto mají již předem bez větší námahy zaručený stoprocentní úspěch u hráčů. V dnešní moderní době snad ani pod mikroskopem nenajdete člověka, který by ještě věřil na duchy a strašidla. Pokud se s něčím takovým chcete potkat, potom jen pouze v knihách, bájích a pověstech, nebo v hororových televizních pořadech. Samozřejmě existuje i spousta počítačových her, kterým zmíněné téma není cizí a přitahuje autory těchto her jako světlo lampy noční můry. Dnes vám nabízíme opět jednu hru, kde se také setkáte se Zombiemi.

Star Gunner – hvězdný střelec Star Gunner – hvězdný střelec
(freeware / akn / 3358  zobrazen / oblbenost 64%)

Vetřelci si, jak dobře známo, nedávají nikdy pokoj a valí se na lidstvo v mnohanásobných nepřátelských vlnách. Stejně tak, jako vždycky pře tím, je tudíž nutno odvážného jedince, který, vyzbrojen razantními zbraněmi, to těmto zloduchům jednou a pro vždy řádně znechutí. Nemusím snad ani zdůrazňovat, že tímto zdatným a srdnatým bojovníkem se v této hře stanete právě vy samotní, však také, kdo jiný by to dokázal. Stejně jako ve své předloze, kterou je bezpochyby hra „Space Invaders“, i tady budete bojovat proti nesčetným vlnám vesmírných invazních jednotek. Jediným rozdílem je jen absence pevného štítu mezi vámi a nepřáteli. Tento prvek je ale nahrazen bonusy, které vypadávají z vraků sestřelených lodí. Tyto bonusy si k sobě sami přitahujete, což mnohdy v boji dopadne naopak, minou totiž váš agilní kanón.

Baroque Shooting – válka ve Vesmíru    Baroque Shooting – válka ve Vesmíru
(freeware / akn / 3293  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je tedy další kousek z řady známých a velice oblíbených freeware skákaček, vyrobená na způsob opět známých her typu „Raptor“. Arkádové hopsačky mají bezesporu velikou přitažlivost, oblíbené jsou i většinou hráčů, zvláště pak, pokud se jedná o „Scroll“ atřílečku, navíc ještě povedenou v přitažlivé grafice. Hra „neskruluje“ zleva doprava, jak byste očekávali, veškerý pohyb se tentokrát odehrává směrem zdola nahoru. Druhým překvapením je hlavním hrdina této hry, se kterým se samozřejmě ve hře ztotožníte a kterým je, poněkud dosti podivný andělíček. Na první pohled tedy zcela bezbranné stvoření však dokáže dělat až neuvěřitelné kousky, střílí jako vycvičený voják, rychle letí vpřed, letí jako tryskáč, dokáže se vyhýbat napadajícím nepřátelům a jejich střelám, proplétati se mezi předměty a dělat z nich ohnivé koule.

Snood – likvidujte kreatury Snood – likvidujte kreatury
(freeware / akn / 4034  zobrazen / oblbenost 63%)

Kreatury, bestie, potvory, obludy, či strašidla, čert ví, jak tyto různorodá monstra se dají nazývat, jsou stále živá, během hry na vás vyplazují jazyky, cení zuby a snaží se vás tak co nejvíce, již předem, vystrašit. No abych pravdu řekla, mne moc nepostrašila, neboť mně spíše připadala velice komická, ne-li přímo směšná. Situace tedy vypadá tak, že vrchní polovinu herní plochy okupují podivné příšerky různých barev, zcela náhodně do propletené. Ve spodní části se naopak vyskytuje zaměřovací šipka, s níž otáčíte o celých sto osmdesát stupňů myší. Zmáčknete-li levé tlačítko myši, potom vystřelíte ve vámi nastaveném směru danou obludu. Její tvar rozeznáte snadno, naleznete ji v kroužku u střílející šipky. Musíte monstra stejných tvarů skládat nejméně do trojic, přilnou- li obludy v počtu tří a vyšším k sobě, zablikají, vybuchnou a zmizí.

Army Assets - když vojančí ženy         Army Assets - když vojančí ženy
(freeware / akn / 3827  zobrazen / oblbenost 64%)

Ženy pozor, vzhůru do zbraně! Ano, je to neuvěřitelné, ale je tomu skutečně tak. V dnešní hře s příznačným názvem „Army Assets“ se hlavními hrdinkami stanou ženy, kterým nečiní žádný problém nosit vojenskou uniformu, výstroj a výzbroj, navíc zbraň třímat v ruce jako nějakou hračku. „Army Assets“ je tudíž akční hopsačkou, v níž naleznete standardní prvky tohoto herního žánru a vlastně o nic jiného ani nejde. To ovšem vůbec neznamená, že hra nestojí za to, naopak, dokáže vás velice příjemně pobavit a zaujmout víc, než kdejaká jiná, byť podobná střílečka. Důvodem k tomu není pouze obsazení hezkých vojaček do středu dění, nýbrž i chytlavá hratelnost s poměrně pěkným grafickým zpracováním. Obtížnost hry je poměrně vysoká, neboť mnohdy se nestačíte ani pořádně rozkoukat a už jste vzhůru bradou a jeden z vám přidělených životů, je fuč. V uniformách to sluší všem ženám, navíc pokud v rukou drží zbraň!

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)