HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Hexus – ve Starém Egyptě Hexus – ve Starém Egyptě
(freeware / akn / 3956  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud se nudíte a chcete nějakým, velice příjemným způsobem takříkajíc „zabít čas“, pak jste se tady ocitli na tom nejsprávnějším místě. Navíc si v této skutečně vydařené logické hře, velice dobře procvičíte vlastní mozkové závity a to přece rovněž není tak docela k zahození. Vaším úkolem ve hře je tvořit seskupení různě tvarovaných a různobarevných symbolů a to v takovém počtu a barvách, jak vám to určuje předloha, vytvoření jiných seskupení se vám nezapočítávají. Seskupujte tedy barevné drahokamy do skupin a odstraňujte z hrací plochy mince, vzniklé z vámi odstraněných skupin, to vše pomocí vaší počítačové myši. Čeká na vás hra s nádhernou grafikou, vynikajícím nápadem a technicky výtečně zpracovaná, dobře hratelná a zábavná, navíc budete mít k dispozici též několik různorodých herních módů.

Wolfram – akce špióna v hradu fašounů   Wolfram – akce špióna v hradu fašounů
(freeware / akn / 5427  zobrazen / oblbenost 64%)

Wolfram je skutečně zcela vydařená předělávka dnes už legendární hry „Wolfenstein 3D“, která vznikla již v roce 1992. Pokud se vám tehdy, tedy v první polovině minulého století dostala tato hra do rukou, zcela určitě si opět rádi vzpomenete na tu doslova parádní herní atmosféru. O co se v této hře tedy jednalo? Léta Páně 1943 vrcholí druhá světová válka, a zatím, co Spojenci zastavili expanzi hladové Třetí říše napříč Evropou, nacistické srdce uprostřed Starého kontinentu bije stále stejně čistě. K čemu je to ale dobré, když si Hitler nežádá nic menšího, než celosvětovou samovládu. Žádná situace nebude mít ve hře jediné řešení, pokud se hrdina Blazkowicz ocitne pod palbou nepřátelského kulometného hnízda, bude jej buďto moci vzít ztečí, či vylézt na střechu a vpadnout nepříteli do týla, či skočit do kanalizace, a kulometu se vyhnouti.

Necro Gaia – velký vesmírný chaos Necro Gaia – velký vesmírný chaos
(freeware / akn / 3101  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už více než dvacet let, co byly velice oblíbené hrací automaty. Některým se ale říkalo „plechoví zloději“, ty ovšem na mysli nemám. Pokud jste však některé z nich nakrmili příslušnou mincí, mohli jste si zahrát i nějakou hezkou hru, i když takových hracích automatů se zmíněnými hrami nebylo. Proč vám to tady takto zeširoka vykládám? Dnešní hra vám totiž zejména svým grafickým zpracováním tyto hry dozajista připomene. Nabízí vám totiž naprosto přesně totéž, jako hry z herních automatů, tedy až přímo hektickou hratelnost, zastaralou „pixelovou“ grafiku, minimální ozvučení, zato laťka obtížnosti byla autory hry nastavena až nežádoucně vysoko. Akční hra, podobná těm před dvaceti lety, se tedy vrací na scénu. Možná záměrem autorů bylo mimo jiné taktéž připomenout si dávno zašlou slávu všech hracích automatů.

Yeti Hunter – do lesa na Yetiho Yeti Hunter – do lesa na Yetiho
(freeware / akn / 3337  zobrazen / oblbenost 64%)

Předkládáme vám opět jednu ze soutěžních her z tak zvaných „Rychlosoutěží“, ale abych pravdu řekla, nejsem příznivcem podobných soutěží, neboť se domnívám vcelku opodstatněně, že zejména časový limit, stanovení pro zhotovení těchto her, jakož i velice přísné a vymezené podmínky pro obsah a objem hry vedou mnohdy autory ke zpracování freeware v časové a rozsahové tísni, čímž je vlastně přímo nutí „ušit hru horkou jehlou“, což se potom samozřejmě projeví na její kvalitě a rozsahu. To, co tvrdím, se samozřejmě týká všech kategorií freeware, ať se jedná už o akční hry, arkády, či hry logické. Výsledkem takového spěchu pak jsou mnohdy hry, které doslova nestojí ani za onu příslovečnou „zlámanou grešli“, jsou jen zbytečným plýtváním času autorů, a navíc i podlamují důvěru čtenářů v autorovy tvůrčí schopnosti.

Obsolescence - katastrofický scénář Země Obsolescence - katastrofický scénář Země
(freeware / akn / 3266  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě sami dobře víte, že v poslední době se na nás z informačních zdrojů a ze sdělovacích prostředků doslova hrnou negativní a výstražné zprávy o stavu naší domovské planety, tedy Země. Dostávají se k nám tak děsivé informace o globálním oteplování země, o nedostatku surovin k výrobě energie, byť nejsou všechny informace ověřené a vědecky zdůvodněné, bezesporu mnohým z nás mohou nahánět děsivou hrůzu. Naše technika je sice už na vysokém stupni pokroku, stále však se nabízí otázka, co bude lidstvo dělat, až vyčerpá veškeré zdroje energie, nacházející se na Zemi? Tak daleko jsme se ještě nedostali, abychom mohli čerpat energetické zdroje na nejbližších planetách, přesunout se na jiné, tak daleko ještě naše technika nepokročila. V této hře to však možné je, fantazie autorů freeware dokáže vše.

Yumi - statečný lučištník Yumi - statečný lučištník
(freeware / akn / 3727  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zajímavou a vydařenou hru a to hnedle z několika hledisek. Především hlavní hrdinou je smělý a statečný lučištník, který se ocitá jako onen příslovečný „sám voják v poli“ ve velice těžké situaci, kdy musí ubránit svůj hrad před soustavně se na něj valícími spoustami ozbrojených nepřátel, kteří mu samozřejmě usilují o jeho život. Mnohem pozoruhodnější je však skutečnost, že hra má stahovací objem skutečně jen 58 KB, což je opravdu k nevíře a to tehdy, když zjistíte i vy sami, že je dokonce ozvučena. Recenzovala jsem už stovky, ne-li tisíce freeware a online, ale s něčím takovým jsem se skutečně doposud nesetkala. Bude tedy jen na vás, zda tento statečný nebojsa přežije, nebo podlehne nespočetné přesile. Braňte tedy váš imaginární hrad, určitě za to stojí, zahrajete si hru, o jaké se vám dosud jen snilo.

On the Penguin Beat – tučňák bojovník   On the Penguin Beat – tučňák bojovník
(freeware / akn / 3016  zobrazen / oblbenost 64%)

Stručně a jasně řečeno, hra s názvem „On the Penguin Beat“ je skutečně notně uhozená. Vždyť vidět tučňáka, který se pohybuje Vesmírem v kosmické raketě a probíjí se stále vpřed za doprovodu jazzové hudby, to nespatříte každý den. Čeká vás tedy dobrodružství a cesta plná nebezpečí, s grafickými pestrobarevnými efekty, vytvořené tak, že až oči přecházejí. Jedná se o akční střílečku, v níž se setkáte s obrovským množstvím různorodých nepřátel, kteří vás budou doslova zasypávat takřka nekonečným počtem střel a vám, kteří v roli tučňáka kosmonauta máte naštěstí k dispozici velice razantní zbraň, nezbývá nic jiného, než jejich střelám zavčas uhýbat a střelbu opětovat, abyste doletěli pokud možno co nejdále. Hra vás překvapí velkolepou grafikou, snadným ovládáním, máte též k dispozici dva herní módy.

Splatter Joe - krvavý Joe v akci Splatter Joe - krvavý Joe v akci
(freeware / akn / 3418  zobrazen / oblbenost 64%)

Také jste již dlouho nehráli žádnou velikou a krvavou řežbu a máte na něco takového právě teď zálusk? Tak to jste se tady ocitli na tom správném místě, neboť tolik krve a ustřelených údů hned tak honem v jiné hře nespatříte. Vaším obtížným úkolem ve hře bude projít celkem desíti levely, ve kterých musíte posbírat všechny diamanty, na které na cestě narazíte, jen tak postoupíte do následujícího, poněkud obtížnějšího levelu. Nebudete to však mít ale vůbec jednoduché, neboť do cesty se vám staví malé, ale velice nebezpečné zelené bestie, které velice snaživě a promptně usilují o váš život. Jsou však nejen nebezpečné, ale nachází se jich na hrací ploše obrovské množství, je jich skutečně tolik, jako oněch příslovečných zrnek máku, no naštěstí máte k dispozici razantní střelnou zbraň, též jste vybaveni granáty.

Becher Joe - kovboj z Divokého Západu   Becher Joe - kovboj z Divokého Západu
(freeware / akn / 3206  zobrazen / oblbenost 64%)

Pakliže máte v oblibě napínavé a dobrodružné romány z prostředí Divokého Západu a rádi chodíte do kina na filmy s tímto námětem, vžijte se tudíž do role sólového pistolníka. Tento hrdina byl okolnostmi donucen vzít spravedlnost do svých rukou a postavit se tak v těžkých a dlouhotrvajících soubojích na kolty, mnohonásobné přesile po krvi toužících profesionálních zabijáků, neboť šerif je na ně očividně krátký a respektu se od padouchů nedočká, tudíž ani sjednat pořádek nastolit zákon nedokáže. Ihned po spuštění hry si v nabídnutém herním menu můžete vybrat, zda chcete hrát v angličtině, nebo ve svém rodném jazyce, tedy v češtině. Přečtěte si zprávu v Karlovarských, dozvíte se z nich, co za tragédii se stalo v Americe a jaké to může mít důsledky pro americké občany, jste jediní, kdo se dokáže s bandity vypořádat.

Surprise Bummies - logická válka Surprise Bummies - logická válka
(freeware / akn / 3010  zobrazen / oblbenost 64%)

A máme to tady zase znovu, planeta Země musí opět čelit jedné z nejzávažnějších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně vyhlížejícím jménem „Bummies“ se totiž rozhodli zničit, nebo alespoň zotročit lidstvo na Zemi, k čemuž přece nemůžete jen tak v klidu pasívně přihlížet, nakonec přece jde i o vás samotné. Přepadové invazi však nebudete čelit s žádnými střelnými zbraněmi, ani bombami, či minami, nic takového k dispozici totiž mít nebudete. Přesněji řečeno, ve skutečnosti se hrůzostrašných a krvavých akcí vůbec nedočkáte, vaší jedinou zbraní proti krutým nájezdníkům budou pouze a jenom vaše vlastní mozkové závity, ty však roztočte na plné pecky. Bojové hrací pole se skládá z kamenů různých barev, pokud je spojíte na principu pohybu šachových figurek, vámi tak přesunuté kameny ihned zmiznou.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)