HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Shudder – velice obtížný boj s monstry. Shudder – velice obtížný boj s monstry.
(freeware / akn / 2965  zobrazen / oblbenost 64%)

Hned na samém začátku vám musím sdělit, že se jedná o hru ve stylu starých dobrých „doomovek“, ve které nejde o nic jiného, než o pouhopouhé střílení a zabíjení. Pokud byste od hry toho očekávali více, potom se do ní ani nepouštějte, byli byste zřejmě velice zklamáni. Ve hře obdržíte hned na samém počátku několik typů zbraní různé razance a ´činnosti, ale ani ty vám mnohdy nebudou k ničemu. Mířit budete pomocí myši, jejím levým tlačítkem potom střílíte, pravým myším tlačítkem si navolíte raketomet a klávesami W, S, A, D se pohybujete vpřed a do stran, klávesa R pak slouží k restartu hry. Hra není špatná, určitě pobaví především pamětníky začátku prvních akčních her, ale musím vás upozornit na to, že není vhodná pro začátečníky, problémy mohou mít i zkušení hráči, laťku obtížnosti nasadili autoři vysoko.

Jetpak Solar Crisis – nebezpečné cestování vesmírem. Jetpak Solar Crisis – nebezpečné cestování vesmírem.
(freeware / akn / 3209  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice příjemným a přitažlivým prvkem této dnešní hry je její velice snadné ovládání, autor vás nezatížil nutností používat spousty kláves pro ovládání hry, ale naopak se zřejmě řídil známým rčením, že „v jednoduchosti je síla“, takže veškeré nutné úkony a příkazy zvládnete pomocí několika kláves, což jistě oceníte i vy sami. Grafika hry je ovšem zcela poplatná době, ve které tato hra vznikla, přesto se autorovi vydařila. Totéž se samozřejmě týká i ozvučení hry a hudebního doprovodu, ale znovu potýkám, že kladným herním rysem je především její originalita, nápaditý příběh, hrací délka a jednoduché až prosté ovládání. Navštívíte během hraní planety Merkur, Venuši, Měsíc, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, všude musíte poskládat a odbavit malou raketku, doplnit palivo do vaší rakety a poté pak odstartovat dál.

The Journey of Mikko 4 – těžký souboj s vetřelci. The Journey of Mikko 4 – těžký souboj s vetřelci.
(freeware / akn / 2726  zobrazen / oblbenost 65%)

Skutečně podivný, až hororový příběh, po celou dobu napjatá atmosféra, dva hlavní, spolu se střídající hrdinové v akci, tak nějak by se dala popsat dnešní hra, kterou vám nabízíme k zahrání. K dispozici budete mít několik se střídajících zbraní například samopal, či brokovnici, přestože se jedná o akční hru, je tato okořeněna i velice silným a slibným příběhem. Vše je ale pouze v angličtině, takže neznalci tohoto jazyka z příběhu nic nepochopí, ale i přesto se tato hra řadí k těm, které rozhodně za zahrání stojí. Hlavní hrdinové se občas setkávají, aby si vyměnili nově získané poznatky a informace, ale vždycky budete hrát pouze za jednoho z nich. Začínáte hrát u domu, od kterého budete postupovat vpřed, samozřejmě že cestu si budete muset prostřílet přes různé typy nepřátel, počínaje lidskými nepřáteli a konče také vetřelci.

Crazy Moose 2 – potřeštěný americký sob. Crazy Moose 2 – potřeštěný americký sob.
(freeware / akn / 2839  zobrazen / oblbenost 64%)

„Všechno létá, co má peří“, říkali již naši moudří předkové. To je sice skutečně pravda, ale létat může třeba i nádobí při domácích hádkách, dnes nám létají dokonce již letadla, ale určitě jste ještě neviděli létajícího soba, který navíc umí i střílet a zmenšovat se. Jednoduché ovládání vám hned prozradím, myší s ním pohybujete, kolečkem myši provádíte jeho zmenšení, či zvětšení osla, levým tlačítkem myši potom střílíte. Na rozdíl od prvního dílu, který se autorům hry příliš nevydařil, se tentokráte ale jedná o skutečně zábavnou a zcela originální hru, za kterou je nutno autory skutečně pochválit. Vaším úkolem je tedy prolétávat s losem mezi kamennými bloky, vyhýbat se, nebo sestřelovat různé předměty, jako například banány, či houby, letět s ním stále dopředu, nesmíte ale narazit do bloků, neb do jiných letících předmětů.

After the End – po totálním konci. After the End – po totálním konci.
(demo / akn / 3917  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře nejde vůbec o nic menšího, nebo jiného, než o záchranu celé planety před mutanty. Jedná se o vynikajícím způsobem zpracovanou trojrozměrnou střílečku, přičemž hlavního hrdinu této hry budete ovládat pohledem z takzvané na „ptačí perspektivy“. Hra má velice originálně zpracovanou pěknou grafiku a je obohacena i o zvukové, rovněž vydařené zvukové efekty. Akce střídá akci a rozhodně se tudíž nudit nebudete. Cestou projdete lesem, pustinou, kaňonem, lávovými poli, dokonce i starodávným chrámem. K dispozici budete mít šestnáct zbraní a různých speciálních zařízení, dočkáte se i vozidel. Během hry získáváte další nové schopnosti a dovednosti a budete si i po cestě vylepšovat vaše vlastnosti. Čeká na vás spousta nebezpečných střetnutí s mutanty, když přistanete na planetě a vaše kosmická loď havaruje.

Obssesive Nuclear Testing Disorder – bojová vesmírná loď. Obssesive Nuclear Testing Disorder – bojová vesmírná loď.
(freeware / akn / 3063  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má navíc hodně přijatelný stahovací objem, a pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vaší malé raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských kosmických plavidel, prapodivných monster, která nahání respekt už na první pohled svým zjevem. Neobdržet nějaký ten přesný zásah v tom spletenci vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, že vyhýbat se všem na vás vysílaným střelám je prakticky nemožné. Vaše loď však v této hře má oproti těm nepřátelským velikou výhodu, vaši loď nikdo nedokáže nesestřelit.

Blow Stuff Up – totální likvidace města. Blow Stuff Up – totální likvidace města.
(freeware / akn / 3091  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte již plné zuby zachraňování lidské civilizace před vesmírnými Vetřelci? Jste již nabaženi věčným stavěním nových měst a sídlišť, nebaví vás u hry lámat si vlastní hlavu nad řešením logických problémů? Možná, že vás také někdo rozčílil až k nepříčetnosti a teď marně přemýšlíte, na čem si vybít váš obrovský vztek. Nabízím vám tudíž jedno z možných řešení, než se s někým porvat, nebo rozbíjet a ničit vlastní domácí zařízení, zvu vás k zahrání této hry, u které se rozhodně zcela odreagujete. Můžete ničit automobily, ulice a celá města, že po nich nezbude nic jiného, než kouř a popel. Nevěříte tomu, co vám říkám? Pak si moje tvrzení ověřte, stáhněte si tuto demoliční hru a pusťte se do hraní, zde si dostatečně vylijete zlost, aniž byste si, nebo druhým, způsobili finanční újmu, či si docela a navždy zničili svoje zdraví.

Planet Earth Crusaders – útok z Vesmíru. Planet Earth Crusaders – útok z Vesmíru.
(freeware / akn / 3164  zobrazen / oblbenost 64%)

Věřte mi to nebo ne, ale skutečně jsem odehrála už desítky, dokonce snad stovky „stříleček“, stejné množství samozřejmě i recenzovala, ale jen málokterá z nich mne dokázala tak plně zaujmout a doslova pohltit, jako právě tato. Nevím, zda autor hry vás touto nádherně provedenou zkrácenou demo-verzí chtěl pouze nachytat, abyste si zakoupili plnou verzi, nebo se chtěl jen pochlubit, jak překrásnou akční hru připravuje, ale ať už tomu bylo jakkoliv, rozhodně se mu jistě podaří vás na delší chvíli připoutat k vašemu počítači. Jedná se totiž a skutečný pravý originál, vyznačující se jednoduchostí a skvělou propracovaností, přínosem potom je i velice dobrá, až nadstandardní hratelnost a s tím i ovladatelnost včetně velmi nízké obtížnosti. Hra se tudíž může bez nadsázky pyšnit velice nádhernou 2D grafikou, která vás určitě zaujme.

Blok 2 - jen stále vpřed. Blok 2 - jen stále vpřed.
(freeware / akn / 2721  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Blok 2“ je velice lehká hra, už její velice krátký a stručný název je vlastně její charakteristikou, hra je jednoduchá tak, jako už její samotný název. Jedná se o arkádu, při níž se na vás veliké nároky nekladou, hru skutečně zvládne i naprostý začátečník a při tom je hrou poutavou a zajímavou. Obdivuhodná jé též její hratelnost a také spád, který hned tak u jiné arkády nenajdete, nestačíte si ani dostatečně promyslet, co a jak jste udělali a máte herní kolo za sebou, postupujete tudíž rychle a svižně, aniž byste pro to museli mnoho udělat. Je tedy nasnadě, že hra dokáže zaujmout svojí temperamentní rychlostí a samozřejmě i dokonale promyšleným a zpracovaným pojetím, dá se říci, že získáte „za málo peněz je hodně muziky“. Ti z vás, kteří nemají v lásce pomalé loudání, se právě zde ocitli na tom správném místě.

ARMA 2 Flash Game – válka znepřátelených armád. ARMA 2 Flash Game – válka znepřátelených armád.
(freeware / akn / 4920  zobrazen / oblbenost 64%)

Vynikajících freeware stříleček není nikdy dost a pokud máte tento žánr v oblibě, potom jste právě teď narazili na jednu, která se rozhodně umístila na vrcholku pomyslného herního žebříčku této kategorie freeware. Navíc vás rozhodně potěší další skutečnost a to ta, že se jedná o hru českého autorského týmu, zabývajícím se především právě tvorbou plných her. Že se u hry nebudete nudit, ba naopak vás určitě překvapí svojí hratelností, zpracováním, originálním námětem a dokonce i vlastním příběhem, na to se rozhodně můžete těšit už teď, tedy ještě dříve, než hru stáhnete a spustíte. Takže neváhejte a pusťte se do hraní, akce plná napětí a dobrodružství čeká jen na vás. V každé misi zadány příslušné úkoly před zahájením každé mise si můžete přečíst textový popis všeho, co na vás v misi čeká a co je potřeba splnit.

<<  [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)