HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Star Trek Asteroids - vesmírná akce Star Trek Asteroids - vesmírná akce
(freeware / akn / 3339  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže jste sledovali proslulý americký film Armageddon, potom jistě dobře víte, co by se stalo, kdyby na naši Zemi dopadl velkou rychlostí obří asteroid. V této hře se budete snažit takové pozemské katastrofě zabránit. Povede se vám to tedy tak, jako hrdinům zmíněného filmu? S vaším kosmickým korábem budete vašimi velice razantními zbraněmi totálně likvidovat jeden asteroid za druhým a zároveň jim musíte i včas uhýbat, těžší je to o to, že rozbité obří asteroidy se po zásahu rozpadají na několik malých, o nic méně nebezpečných, než ten původní. Kromě singleplayeru vám hra „Star Trek Asteroids“ nabízí i multiplayer, takže si můžete vyzkoušet například i mód pro dva hráče, dále pak Deathmatch pro dva hráče a také i módy Demolition a Collection. Více se dozvíte na domovské stránce hry, takže toto na úvod stačí.

Free Doom – legenda se vrací Free Doom – legenda se vrací
(freeware / akn / 3921  zobrazen / oblbenost 64%)

Free Doom je bezesporu jakýmsi remake známé stařičké hry Doom od proslulého autora freeware Johna Carmacka Dooma, i když nechci a ani nebudu tvrdit, že se jedná o pouhopouhý plagiát, ale hodně podobných, ne-li dokonce stejných herních prvků a to jak v příběhu, tak i v grafickém zpracování, potažmo i typech zbraní rozhodně v dnešní hře najdete a to v nemalé míře. Na druhé straně je ale pravdou, že autoři si spousty herních prvků vypracovali tak říkajíc „po svém“, ale původní předlohu, byť by se snažili ještě více, nemohou popřít, ani utajit. Je tedy jasné, že se vydáte na velice nebezpečnou výpravu, kde o nebezpečí nebude nouze. Naštěstí jste vybaveni zbraněmi, i když ta počáteční pistole mnoho parády nenadělá, jedním slovem řečeno, její účinnost je „pod psa“, s postuppem do dalších kol se vyzbrojíte lépe.

Exolon DX – vesmírný bojovník Exolon DX – vesmírný bojovník
(freeware / akn / 3445  zobrazen / oblbenost 64%)

Světově proslulý autorský tým „Retrospec“v tvorbě freeware rozhodně nebude pro naše pravidelné čtenáře a hráče neznámým pojmem, jen si vzpomeňte například na hry Highway Pursuit, Klass of 99, Push push PenguinHarrier, Attack, Head Over Heels, Deflektor X4, Sports Daze, Jetpak, Quazatron, Jetpak Solar Crisis a celou řadu jiných. Všechny tyto mnou zmíněné hry měly u naší hráčské obce veliký ohlas a na poměry našich stránek i velice dobré hráčské procentuální ocenění. Věřím tedy pevně, že i dnešní hra „Exolon DX“ si získá vaší oblibu, neboť se svojí kvalitou vyrovná všem předchozím mnou vyjmenovaným, ba mnohé z nich dokonce předčí. Vžijete se do role hrdiny, vesmírného bojovníka, budete mít k dispozici speciální oblek, blaster pro likvidaci vesmírného slizu a občas sebere i bonusy, jako granáty, či pulzní bomby a jiné.

Arachnos – sám proti přesile Arachnos – sám proti přesile
(freeware / akn / 3623  zobrazen / oblbenost 64%)

Po spuštění hry by se vám mohlo zdát, že grafické zpracování není nic moc, ale skutečnost je naprosto odlišná, pravý opak je pravdou. Obrazovka vašeho počítače bude hýřit snad všemi barvami a světelnými efekty, nádherně ztvárněny jsou veškeré výbuchy. Toto všechno pak je navíc podmalováno rovněž výbornými zvukovými efekty, věřte mi, že si budete připadat jako v nějaké skutečné bitvě, či přestřelce. Jsem přesvědčena, že si oblíbíte i herní ovládání, jednodušší totiž už být ani nemohlo. Vše potřebné zařídíte pomocí myši vašeho počítače, jen k tomu musíte přidat střelbu pomocí klávesy „Z“, takže žádné další složité bloudění po klávesnici se již nekoná. Hra od japonských autorů vám nabízí čtyři herní módy a předem vám mohu prozradit, že jeden je hezčí, hratelnější, než druhý, řečeno prostě, nádherná střílečka.

Tomb of the Aztec – v Aztécké hrobce Tomb of the Aztec – v Aztécké hrobce
(freeware / akn / 2995  zobrazen / oblbenost 64%)

Můžete se těšit na boje proti různým obranným systémům podzemního komplexu, ale i na tvrdé boje s různými prapodivnými nebezpečnými nepřáteli živočišného původu. Díky vašemu tvrdému předcházejícímu výcviku máte skutečně velké naděje prostřílet si cestu přes mnohá početné nepřátele k různým tlačítkům, která vám otevírají cestu dál, abyste se nakonec dostali až k přístroji, který má veškeré zlo na svědomí. Po cestě budete tedy nacházet i mnohem razantnější a účinnější zbraně, což bude hned po chvíli především samopal, který doplní vaši základní zbraňovou výbavu, tedy vaši pistoli, kterou jste obdrželi od autora do vínku. Vydáte se tedy odhodlaně a statečně do komplikovaných a složitých ostrovních komplexů, kde teprve až na jejich konci na vás, pokud ale ve hře obstojíte, čeká vás i vyřešení problémů.

No One Shoot Forever – pimrlata útočí No One Shoot Forever – pimrlata útočí
(freeware / akn / 2918  zobrazen / oblbenost 64%)

Seriál „Southpark“, zcela určitě znáte a nebudu vám jej tudíž vůbec představovat, ani se o něm dále rozepisovat. Ostatně dnešní „Southpark“ má se zmíněným seriálem společné pouze jedno a to již zmíněné postavičky, které se v seriálu vyskytují. Na své si zde totiž přijdou skutečně milovníci soustavného střílení. Představte si, že ty postavičky, na které budete nemilosrdně střílet, jsou vybrány právě ze zmíněného seriálu, nevím sice, čím si tuto „poctu“ u autorů hry vysloužily, ale věřte mi, je tomu opravdu tak. Domnívám se, že právě těmto postavičkám se v jejich domovském „Southparku“ znelíbilo, počaly se tam nudit a rozhodli se, že se vydají na cestu změnit vlastní životní prostředí. Bohužel si vybrali právě váš dům a byt, kam se všechny nastěhovaly, ale netuší, že vám se to nelíbí a vy je musíte likvidovat střelbou.

Rocket Command – braňte rodnou Zem Rocket Command – braňte rodnou Zem
(freeware / akn / 3167  zobrazen / oblbenost 64%)

Veškerou vaši obrannou činnost potom řídíte velice jednoduše pouze prostřednictvím myši, střílíte jejím levým tlačítkem, kolečkem i pravým tlačítkem myši po na Zemi a vaše raketové základny útočí kosmická plavidla a meteority, přičemž střelbu ovládat musíte, nesmíte nechat dopadnout rakety na vaše základny, nebo vám je zničí. O co je ale ovládání nyní mnohem jednodušší, o to obtížnější je potom hra samotná. Nepřátele na vás nalétávají v celých houfech, takže likvidovat musíte nejdříve vždy ty nejblíže k vám. Přitom se ještě na bojišti objevují i bonusy, které musíte rovněž sestřelovat, neboť mají velmi neblahé účinky na drzé vetřelce. Někdy se tedy budete muset rychle rozhodovat, zda sestřelit tolik potřebný bonus, nebo se „věnovat“ útočícím letkám a na vás se hrnoucím raketám a meteoritům, jinak dlouho nepřežijete.

After Burner Climax - zabraňte nukleární válce After Burner Climax - zabraňte nukleární válce
(freeware / akn / 3175  zobrazen / oblbenost 64%)

S propuknutím bravurního kousku a jeho výkonového záchvatu v odmítnuté zemi "Z", bývalý vojenský potenciál, zvedne kritické napětí světovému míru a zahrozí těžkým vojenským konfliktem. Jeho vojenský režim oznámil hrozbu všem světovým velmocí na Zemi použitím nukleárních zbraní. Teď tedy nebezpečný a silný nepřítel začal s přípravami pro jednostrannou vojenskou invazi na Zemi prostřednictvím nukleárních zbraní. Zástupci Země a jejími vyjednavači se stala Organizace Spojených národů, ale jakákoliv rozumná domluva s nepřátelským agresorem nevedla k cíli, byla neúspěšná a ohrožení Země nukleárními raketami tudíž přetrvává. Nepřátelská galaxie, jejíž zbraňový potenciál ovládá jejich vojenská organizace ohlásila svůj útok do čtyřiceti osmi hodin. Jako člen Brave Fangs Aero Team "G.H.O.S.T." jste pověřen chránit Zemi.

Commander Keen Schools Out Commander Keen Schools Out
(freeware / akn / 4412  zobrazen / oblbenost 64%)

Nevěříte, že se jedná opravdu o návrat legendy v její staré podobě? Potom vězte, že tomu tak skutečně je. V prastaré grafice se váš hlavní hrdina jménem Keen, se kterým se ve hře ztotožníte právě vy samotní, prochází po různých lokacích a vstupuje i do řady objektů, aby poté, co do nich vstoupí, zahájil nějakou tu, pokaždé ovšem jinou akci. Budete tedy nuceni, pokud se ovšem chcete dostat dál, o čemž samozřejmě vůbec nepochybuji, překonávat různé překážky v podobě propastí a ostrých břitů, najít způsob, jak otevřít dveře, jimž se dostanete do dalšího kola, navíc, což je velice důležité, rychle a včas likvidovat vaše úhlavní nepřátele dříve, než vás na onen svět pošlou oni. Podotýkám, že právě vaši nepřátelé nejsou vůbec žádná „ořezávátka“, jsou velice nebezpeční i rychlí, vynikají taktéž velkou odolností, jedinou střelou je nezabijete.

To Be or Not To Be – ženy se vyrovnají mužům To Be or Not To Be – ženy se vyrovnají mužům
(freeware / akn / 3301  zobrazen / oblbenost 64%)

Konec je těch časů, kdy určitá povolání byla vyhrazena pouze silnému pohlaví, dovolit vstoupení do některých povolání bylo pro ženy prostě tabu. Ženy však svůj boj za rovnoprávnost s muži jen tak nevzdávaly a bojovaly všemi zbraněmi, tedy politickými i těmi ženskými, tento dlouhodobě ustálený názor prolomily, čemuž se vlastně říká boj za ženskou emancipaci. Co je vlastně emancipace? Je definována jako osvobození, vyproštění, zrovnoprávnění a získání nezávislosti. v případě žen jde o emancipaci od mužů a od společnosti, která je, ženy, svazuje. Jak jsme viděli, ženská emancipace se vyvíjela kontinuálně s vývojem celé společnosti. Od doby, kdy žena měla ve společnosti nulové postavení, až do doby dnešní, kdy je již plně emancipována, uběhlo již mnoho času a postavení žen se soustavně zlepšuje.

<<  [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)