HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Destroy All – likvidujte Ufony Destroy All – likvidujte Ufony
(freeware / akn / 3033  zobrazen / oblbenost 64%)

Již z názvu hry poznáte vlastně celý příběh i účel této hry. Nejedná se o nic jiného, než musíte zlikvidovat ostatní dříve, než se jim podaří oddělat vás, o nic jiného totiž ve hře vůbec nejde. Záleží tedy vskutku jen na vás samotných, jak se budete ke svým nebezpečným a po vašem krku toužícím nepřátelům chovat. Toto je opravdu velice drsná hra, ale taktéž jen pro otrlé a drsné hráče, kteří netrpí mimo jiné, ani nedostatkem trpělivosti. Musím ale hned na samém začátku konstatovat, že hra za zahrání opravdu stojí. Ocitnete se v roli osamělého střelce-běžence a na své pouti budete potkávat spousty nepřátel, kteří všichni mají společný cíl a zájem, připravit vás o to nejcennější, co máte, totiž o váš život. Hra patří skutečně k těm dosti obtížnějším, ale naštěstí po určitém projití každého levelu, si můžete hru sami uložit.

Transdimensional Hellspider – bojovníci Transdimensional Hellspider – bojovníci
(freeware / akn / 3066  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je bezpochyby simulátorem, zařazujícím se svým technickým a trojrozměrným grafickým zpracováním ke špičkám freeware tohoto hráči tolik oblíbeného žánru. O její vysoké kvalitě svědčí navíc i skutečnost, že původně ji bylo možno pouze zakoupit a teprve nedávno byla uvolněna a to hned jako freeware. Tento fakt nám tudíž umožnil věnovat vám hru jako jakýsi dárek pro všechny ty fanoušky simulátorů, ve kterých lze usednout do kokpitu vesmírné válečné lodi, řídit ji, prolétávat galaxiemi a ničit všechny nepřátelská kosmická bojová plavidla. Máte schopnosti nezbytné k tomu, abyste se stal hvězdným bojovníkem budoucnosti? Pokud ano, potom vězte, že singleplayerová kampaň obsahuje celkem dvacet pět misí, ocitnete se ve zcela interaktivním prostředí, plném nepřátelských lodí a meteoritů.

Undercroft – nebezpečí v kryptě Undercroft – nebezpečí v kryptě
(freeware / akn / 4312  zobrazen / oblbenost 64%)

Co se dá říci o hře pro doplnění ještě pro informaci před jejím spuštěním? Musím předem informovat, že nic skutečně není dokonalé a tak i „Undercroft“ vám nabízí jeden základní, ale odpustitelný záporný pohled, se kterým je nutno se smířit. Jedná se skutečně jenom o „pouhou“ demoverzi, která však bohužel končí až přespříliš brzy, totiž právě v tom okamžiku, kdy se rozehrajete na „plné pecky“ a vychytáte ve hře všechny „fígle“ a začnete jí přicházet na chuť. Budete se tedy muset spokojit s tím, co vám nabízí tato demoverze, pokud by pro vás zklamání bylo nepřekonatelným dojmem, potom se do hraní ani raději nepouštějte, jestliže však je vaše skromnost na výši a zvědavost takřka k neudržení, potom se bez váhání do této demoverze pusťte, ostatně nemáte co ztratit a za pokus hra stojí, i když zakončení se nedočkáte.

Rock Station – boj s rychlostí blesku Rock Station – boj s rychlostí blesku
(freeware / akn / 3321  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitli jste se v roce 2035, byl objeven způsob létání, tedy jak létat nadsvětelnou rychlostí. Naskytla se vám totiž možnost zajímavého a vskutku podivuhodného řešení, jak této rychlosti ve vašem korábu dosáhnout. Řešení to bylo celkem jednoduché a neuvěřitelné, pusťte si prostě rokenrol. Díky tomuto kromobyčejnému vynálezu můžete nastoupit do vaší vesmírné lodi, a letět po zuby ozbrojeni do boje se spoustami nebezpečných nepřátel. To vše vcelku různými osmi charaktery, z nichž každý má samozřejmě docela jiný typ lodi. Musím však dodat, že jedna loď se druhé podobá jako ono příslovečné vejce vejci, avšak hru lze hrát ve třech rozdílných módech. Lze si tedy zahrát kampaň, která je opatřena i příběhem, ve druhém módu se ocitnete zcela osamoceni proti obrovské spoustě nepřátel, poslední ze zmíněných je multiplayer.

Plants vs Zombies – ubraňte váš domov Plants vs Zombies – ubraňte váš domov
(jin / akn / 5610  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní moderní době snad ani pod mikroskopem nenajdete člověka, který by ještě věřil na duchy a strašidla. Pokud se s něčím takovým chcete potkat, potom jen pouze v knihách, bájích a pověstech, nebo v hororových televizních pořadech. Samozřejmě existuje i spousta počítačových her, kterým zmíněné téma není ani zdaleka cizí, právě naopak přitahuje autory těchto her jako světlo lampy noční můry. Právě tady vám dnes nabízíme jednu takovou freeware, kde se setkáte s pověstnými živými-mrtvými, ano uhodli jste, se strašnými krvežíznivými Zombiemi. Jsou však i tací autoři, kteří nejenže pro své hry hledají zcela nové, neotřelé, neokoukané a originální náměty, dovolím si tvrdit, že i do nich vkládají celé vlastní tvůrčí srdce, neboť se nechtějí spokojit pouze s nějakými plagiáty. Právě takovým originálem je i dnešní vydařená hra.

Jiro Sum – matematický souboj Jiro Sum – matematický souboj
(freeware / akn / 3476  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra obsadila v soutěži Adult/Educational Competition, která probíhala od konce června na nezávislém blogu TIGSource, skutečně docela slušné místo, hlasovalo pro ni celkem 33 % respondentů. Pakliže i vy umíte počítat alespoň do deseti, o čemž samozřejmě ani na chviličku nepochybuji, potom máte všechny předpoklady pro to, abyste tuto originální a jedinečnou hru dokonale zvládli. Není zvykem, aby bylo nutno u akčních her počítat, tady však jsou tyto základní počty alfou i omegou celé hry, neboť jen tehdy, budete-li správně sečítat, nebo odečítat, budete schopni velice zajímavým způsobem likvidovat vaše nepřátele. Zdá se to skutečně neuvěřitelné, ale je tomu opravdu ve skutečnosti tak. Dalo by se tudíž říci, že se jedná o spojení matematiky, lépe řečeno základních počtů, s herní akcí. Takže, jeden, dva, tři…, právě začínáme.

Within a Deep Forest - uvnitř hvozdu Within a Deep Forest - uvnitř hvozdu
(freeware / akn / 3141  zobrazen / oblbenost 64%)

Jeden nejmenovaný praštěný pavědec se rozhodl zničit tento svět a proto ve vlastní podmořské laboratoři sestrojil nejničivější bombu, jakou doposud lidstvo spatřilo. První pokus se však mu na štěstí pro lidstvo nevydařil a tak nakonec prazvláštní tvor, říkejme mu Hopík. A jen toto stvoření může zachránit svět před pavědcovým druhým pokusem a zachránit tak lidstvo před totální zkázou. Je až téměř neuvěřitelné, že jsou to většinou ti nejmrňavější hrdinové, na kterých stále častěji leží osud celého světa a životy lidí. Tentokrát je to právě již zmíněný borec Hopík, který se bude pod vaším vedením snažit získat různé nové dovednosti a vlastnosti, s jejichž pomocí by zachránil svět před vytvořením hrozné ničivé bomby. Mimo toho samotného hopsání musíte splnit navíc i některé nelehké úkoly, plynoucí z do hry vložených mini her.

Megaman 21xx – návrat Mega Mana Megaman 21xx – návrat Mega Mana
(freeware / akn / 3937  zobrazen / oblbenost 64%)

V hře „Megaman 21xx“ se ve dvojrozměrném záběru kamery zboku podíváte na velice tajemné znovuoživení velice nebezpečného, zato ale doslova geniálního zločince, který ne a ne dát hlavnímu hrdinovi hry pokoj. První level vás uvede do samotného herního příběhu, který hovoří o návratu zla, a teprve potom následují další levely za jeho nohsledy, což znamená, že se ocitnete v dalších lokacích, které se od sebe vzájemně odlišují co do různorodosti nepřátel, taktéž však i vzhledem zmíněných lokací. Autoři ve hře použili triky a nápady, které hru silně odlišují od podobných arkád, navíc se nejedná pouze o hopsačku, ale hra obsahuje i řadu akčních a pro hlavního hrdinu hry i nebezpečných akcí. Budete tedy skákat a přeskakovat, o nic méně si zastřílíte, neb o nepřátele na každém kroku nouzi mít též nebudete.

Hmyzáci útočí – braňte se lidské invazi Hmyzáci útočí – braňte se lidské invazi
(freeware / akn / 5179  zobrazen / oblbenost 64%)

Hmyzáci útočí je nová akční hra od tvůrců Kingdom Defender a Pixel Master. Tentokrát se vžíváte do role mimozemšťana, který ale havaruje při pokusu o invazi. Nyní se dostává do svízelné situace, ze všech stran se na něj valí neohrožená americká armáda, která má jediný úkol, vyhubit každou mimozemskou havěť na kterou narazí. Zprvu se jim tento úkol jevil velmi snadným, záhy ale okusí sílu našeho statečného návštěvníka. Je předem jasné, že hordám nepřátel odolat nemůže, dostává tedy od velení poslední úkol, sejmout těch bastardů, co možná nejvíc. K dispozici má vlastní mimozemskou zbraň, která je sice unikátní, ale po chvíli budete potřebovat lepší zbraň. Používat může samozřejmě i ty pozemské, což otevírá další možnosti v porcování stále nově se na vás, v celých houfech řítících krutých lidských nepřátel.

Open Quartz - když útočí i stromy  Open Quartz - když útočí i stromy
(freeware / akn / 3404  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hru musím doporučit všem milovníkům napínavých stříleček, i když se jedná o hru poněkud ztřeštěnou, zavánějící téměř až hororem. Viděli jste již někdy stromy, které po vás jdou jak pejsek po uzeném mase? Pokud ne, potom se pusťte do této podivné hry. Technické zpracování je na velmi dobré, skutečně až na vysoké úrovni. Grafické 3D prostředí viděné z prvního pohledu je opravdu tím nejvhodnějším řešením, které autoři hry pro tuto hru vybrali. Navíc se jim skutečně i vydařila samotná grafika, přičemž všemu vévodí originální a neotřelý nápad, dotažený autory skutečně až do konce. Mohu směle prohlásit, že hra je skutečně nevídanou záležitostí, podobných tak vtipně a poutavě zpracovaných freeware na Internetu nenajdete, bylo by tudíž skutečně velikým hříchem, pokud byste se do hry nepustili.

<<  [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)