HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Storm Over the Desert – US tanky v Iráku Storm Over the Desert – US tanky v Iráku
(freeware / akn / 4289  zobrazen / oblbenost 64%)

Dne 20.03.2003 v půl čtvrté ráno našeho času, zaútočily Spojené státy americké, Velká Británie a později i Austrálie na Irák. Šlo o první demonstraci síly, odpáleno bylo více než 40 raket Tomahawk ze šesti lodí. Útoku se účastnily letouny F-117 Stealth a australské F-18 Hornet. Irák odpověděl odpálením dvou raket na Kuvajt, které ale nikoho nezranily ani nezabily. Další zprávy uváděly, že se spojenecké jednotky koncentrují u hranic mezi Irákem a Kuvajtem, odkud se ozývá dělostřelecká palba. Nepotvrzené zprávy uváděly, že se v této oblasti vzdávají iráčtí vojáci, stejně jako v oblasti na severu Iráku ovládané Kurdy, kde se údajně vzdalo několik stovek vojáků a důstojníků. Byl zde zajat ministr zahraničí Tárik Azíz, kterého rychle vyslechly americké zpravodajské služby, to ale nebylo vše, válka měla ještě dál pokračovat.

Shooter Metal Slug Cannion – parašutisté Shooter Metal Slug Cannion – parašutisté
(freeware / akn / 3416  zobrazen / oblbenost 64%)

Sérii „Metal Slug“ znají především ti z vás již dříve narození. Už kdysi dávno, když ještě svět neznal HD grafiku a prostorový zvuk, se „Metal Slug“ objevil na herních automatech, kde se velmi rychle uchytil a začal tvořit jednu hru za druhou. Jménem tedy dávno známé série se honosí i dnešní titul. Po vysazení z letounu snášejte na padáku do obsazeného kaňonu a rozsévejte kolem sebe smrt. Neotálejte s tím ale moc dlouho, jinak se může stát, že to budete právě vy samotní, kdo přijdete o vlastní kejhák. Očekávejte náhlé a prudké poryvy větru a soustavný, soustředěný útok mnoha nepřátel. Sledujte pečlivě mapu, tak najdete místa výskytu nepřátel a zlikvidujte je dříve, než na vás vůbec stačí vystřelit. Buďte tedy velice obezřetní, ale i nemilosrdní, neboť v tomto boji jde jen o jedno a to o přežití a postoupení do dalšího kola.

Sky Fight – nálet z oblohy Sky Fight – nálet z oblohy
(freeware / akn / 3617  zobrazen / oblbenost 64%)

V kampani, kterýžto mód bude pro většinu hráčů ten nejpřitažlivější, se můžete vydat do souboje v letounu britského či německého pilota, přičemž každá strana nabízí zcela autentická letadla, která se vám postupně odemykají po splnění jednotlivých misí. Ve skutečnosti je však, ale volba bojující strany spíše pouze záležitostí vašeho vkusu, protože vaše soubojová náplň každého levelu bude přibližně stejná, a to likvidovat nepřátelské letouny, které na vás v různých časových intervalech nalétávají. Kamenem úrazu je naneštěstí samotná kamera a taktéž i ovládání vašeho letadla, neboť jen velice zřídka se vám podaří zaměřit nepřítele na tak dlouhou dobu, abyste ho totálně zničili, a tak nastávají chvíle doslova zběsilé letecké akrobacie, bitvy dostávají realistickou vizáž, ale pronásledování nepřátel je až zbytečné zdlouhavé.

Lentil Wars – válka lentilek Lentil Wars – válka lentilek
(freeware / akn / 4960  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste návštěvníky našich stránek, pak jistě znáte hru „Bulánci“, která ale není prakticky spustitelná pod Linuxem. Tuto skutečnost se tudíž snaží napravit hra „LentilWars“, což je hra velmi podobná zmíněným „Bulánkům“, v níž, jak už sám název napovídá, spolu válčí Lentilky, známé a oblíbené cukrovinky. Rozbijte ostatním lentilkám polevu a ať teče čokoláda. „LentilWars“ je akční hra pro více hráčů, kdy ovládáte lentilky, které se bezdůvodně začaly mezi sebou zabíjet. Hra lze stáhnout z domovských stránek jako zdrojový kód, nebo jako „balík“ .deb . Podivuhodné ale je to, že k zdrojovému kódu je přidáno o dvě úrovně více, než u „debianovského balíku“. Ty dvě jsou určeny na otestování vlastností hry a také jako ukázka pro hráče, kteří si chtějí vytvořit vlastní úrovně, jež jsou ve hře čtyři, což je dosti málo.

Mobile Bomb Squad – bomberman Mobile Bomb Squad – bomberman
(freeware / akn / 3814  zobrazen / oblbenost 64%)

Přes některé zanedbatelné nedostatky je „Mobile Bomb Squad“ skutečně dobře odborně zpracovanou hrou, zejména pak pro příznivce takzvaných logických rychlíků. Po delší době je tu další, velice příjemná hra, která pomalejší hráče netrestá za jejich loudavost, navíc ve velice nebezpečném prostředí, plné, explozí a výbuchů od začátku, až do konce, šmrncnutá i tak trošičku sexem. V této na první pohled akční hře, ve skutečnosti však hře spíše logické, se zhostíte role člena pyrotechnického komanda, takže počítejte už předem s tím, že to bude kolem vás bouchat a svištět ze všech směrů. Abyste však byli úspěšní, budete muset zapojit do řešení v jednotlivých kolech vlastní mozkové závity, dávat pozor na neúprosně ubíhající časový limit a hlavně nepřijít o vlastní kejhák při přemisťování bomb na správná místa.

Modern Warfare 2 - parádní řežba Modern Warfare 2 - parádní řežba
(freeware / akn / 4111  zobrazen / oblbenost 64%)

Skvělou válečnou sérii „Call of Duty“ vám snad ani není zapotřebí představovat. Taková megalomanská série PC her, která lámala všechny rekordy v prodeji válečných her u obrovského počtu hry chtivých hráčů bez rozdílu jejich věku, se přece přehlédnout nedá. Nakonec zřejmě tato skutečně vydařená série nenechala v klidu ani autora dnešní freeware, je totiž naprosto očividně zřejmé, odkud „vítr fouká“. Říkám to proto, že tato freeware svoji předlohu rozhodně nezapře, i když musím přiznat, že od svého vzoru má po grafické stránce hodně daleko, přesto za zahrání stojí a byla by věčná škoda ji přehlédnout a nechat ji bez povšimnutí. Graficky tato hra velice silně doslova pokulhává za svojí předlohou, na druhé straně však nutno konstatovat, že i tak je vskutku hrou vydařenou, velmi dobře hratelnou a navíc i lehce ovladatelnou.

Jetpack Gold - hledejte poklady Jetpack Gold - hledejte poklady
(freeware / akn / 5192  zobrazen / oblbenost 64%)

Cílem hry je tudíž jednoduše vysbírat z každého ze třiceti základních a deseti bonusových, mimo to ještě deset levelů multiplayerových. Na vaší cestě na vás ale čekají nejrůznější překvapení, nejen příjemná, ale i nebezpečná, totiž celé tlupy krvežíznivých nepřátel, ale na druhé straně i spousty roztodivných bonusů. Skutečně obrovským, ale velice příjemným překvapení ve hře pak je skutečnost, že každý ze zmíněných levelů, kterými budete procházet, je originálem, takže se ve hře nudit rozhodně nebudete. První čtyři kola vás vlastně seznamují se základními prvky a požadavky hry a zejména herní technikou, tedy jak si ve hře počínat, což je též jistě chvályhodné. V dalších kolech se však již ocitnete rovnýma nohama ve velice nebezpečném prostředí a budete muset hodně přemýšlet, jak se doslova prokousat do dalších kol. Na grafice hry si autoři dali skutečně záležet, dalším příjemným prvkem hry je její velice jednoduché ovládání.

Gun Fight – divoká přestřelka Gun Fight – divoká přestřelka
(freeware / akn / 3428  zobrazen / oblbenost 64%)

Znáte film z divokého amerického západu „V pravé poledne?“ Je to velice dobře známý film, který určitě znáte i z televizních obrazovek a tak mi jistě dáte zapravdu, že nejen samotný název hry, ale i její děj zmíněný film rozhodně připomíná. Budete mít však k dispozici pouze jednoho soupeře, kterého musíte zlikvidovat, poté se však objeví další, když mrtvolu předešlého odvezou v rakvi. Pokud tedy máte rádi tak zvané střílečky, potom zde si opravdu s chutí a hodně zastřílíte a to tak, že váš kolt vskutku nestačí ani vychladnout, jen pozor na to, aby desperát na druhé straně nedostal na mušku dříve, než se to podaří vám. Ve hře máte k dispozici čtyři prostředí a v každém se dá hrát trošičku jinak. Máte totiž k dispozici i jiné překážky. Hra je jednoduchá, ale když se u počítače sejde více hráčů, tak na chvilku rozhodně zabaví.

Action Fist – proti robotům a havěti Action Fist – proti robotům a havěti
(freeware / akn / 3661  zobrazen / oblbenost 64%)

Pomstychtivá a velice nebezpečná cesta muže a ženy), na níž se nacházejí hordy mnoha mrtvých robotů, to je obsah a děj skutečně velice vydařené akční arkády. Z bočního pohledu hraná „střílečka“ skutečně mezi hrami podobného typu uspěje, ba mnohé podobné hry daleko předčí. Hra je ve své podstatě přímočarou záležitostí, jen počítejte s tím, sem tam narazíte i na skryté tajné místnosti, v nichž se mimo jiné vždy nalézá i mnoho různých důležitých a potřebných předmětů, takže i tyto místnosti hledejte a prohledávejte je, bude se vám to v mnohých případech docela hodit. Na vaší cestě narazíte na spousty nebezpečných robotů, taktéž i ne hordy jiných krvelačných nepřátel, jdoucích vám důsledně a cílevědomě „po krku“. Buďte tedy neustále ve střehu a nenechejte se těmito zrůdami zaskočit, musíte jen přece přežít.

Super Space Rogues – vesmírní tuláci  Super Space Rogues – vesmírní tuláci
(freeware / akn / 3448  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra vás opět zavede do kosmického prostoru, kde se nalézá veliké množství asteroidů různé velikosti, které budete muset rozstřílet, poté z nich získat vzácnou surovinu, kterou lze následně i výhodně prodat. Vaše pouť Vesmírem však nebude žádná procházka růžovým sadem, neboť skoro na každém kroku na vás číhají zlí, zákeřní a nebezpeční piráti, kteří se budou neustále snažit zlikvidovat váš kosmický korám a rozstřílet ho na cucky ještě dříve, než stačíte vzácné suroviny z vámi rozstřelených asteroidů získat a potom je i následně prodat. Vesmír, kterým budete prolétávat, je až neskutečně rozsáhlý, zdá se být téměř nekonečný, přičemž u každého asteroidu kromě již zmíněných, na vás číhajících pirátských lodí, se nacházejí obchodní kosmické lodě, které od vás vámi vytěžené suroviny jsou připraveny hned odkoupit.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)