HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cloudphobia – vesmírná válka (free hra)

Cloudphobia – vesmírná válka Cloudphobia – vesmírná válka Cloudphobia – vesmírná válka Cloudphobia – vesmírná válka

S obrovskými, vysoce nebezpečnými, skutečně až děs nahánějícími po zuby ozbrojenými, válečnými stroji, jste se mohli setkat již i v jiných, stejně laděných freeware hrách, kterých na našem webu naleznete skutečně bezpočet, v nichž obří Vetřelci rozsévají zlo a zkázu doslova na každém kroku. Nejinak tomu bude i v této dnešní hře, která nese název „Cloudphobia“, pouze s tím rozdílem, že se sami přesvědčíte, jak bravurně zvládají tato monstra ničení nepřátel přímo ve vzduchu. Ihned po spuštění hry vás uvítá zdařile provedené menu, které však záhy opustíte zvolením možnosti pro zahájení klávesou „Z“, které vás ihned přenese několik kilometrů nad povrch země. Po několika sekundách, abyste se zorientovali a uvědomili si, co se od vás čeká, začíná hra v divokém tempu a záleží pouze na vás jak rychle zareagujete.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 8564 KB

Výrobce: Nakazima Quiet Six  Web

Zobrazení celkem: 4876

Zobrazení tento měsíc: 4479

Hodnocení oblíbenosti (1181x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Ze všech stran se na vás začnou valit skupinky rozličně vyhlížejících nepřátel, které máte za úkol co nejrychleji bez milosti poslat do pekla přesně mířenými výstřely. Jakoukoliv chvilku vašeho zaváhání totiž okamžitě využije některý z vašich velice nebezpečných nepřátel k bleskovému protiútoku, což v lepším případě znamená pouze drobný úbytek ochrany na vašem štítu. Za každého úspěšně sestřeleného nepřítele budete pak ohodnoceni určitým počtem bodů. Vzhledem k tomu že nejsou vaši nepřátelé pouzí samotáři, nýbrž k vám nalétávají v celých vlnách, obdržíte za úspěšné zkosení celé skupiny navíc nějaké ty bodíky na vaše bodové konto. Větší obnos bodů vám bude připočten také za sestřelení některé z větších lodí, které se v různých částech hry sem tam objevují. Nemyslete si ale, že skolení takové to lodě bude lecjaká snadná záležitost. Podobný kolos je totiž doprovázen ještě spoustou menších, jej doprovodných nepřátel, kteří se objevují v průběhu vaší likvidace, a vězte, že vás dokážou pěkně potrápit.

Zajímají-li vás tedy japonská kultura, styl manga, ale také bezhlavé robotické řežby, možná si proto oblíbíte dnešní hru s názvem „Cloudphobia“, která se celá odehrává kdesi vysoko nad oblaky v kosmickém prostředí. Samotnému grafickému zpracování není opravdu cokoliv vyčítat. Vaše kosmická loď, stejně jako veškeří nepřátelské, jsou velice pěkně zpracovaní a rozpohybovaní. Na přitažlivosti ještě více přidává jejich značná variabilita, kterou zejména při delším čase stráveném hraním této hry rovněž rozhodně oceníte. Za zmínku stojí také velice vydařené zvukové efekty, doprovázející vaše počínání, stejně jako příjemná a pohodová hudba na pozadí, která výborně dokresluje již tak skvělou, herní atmosféru. Celkově je tedy „Cloudphobia“ skutečně velice dobře hratelnou freeware hrou, která vám díky své vskutku vysoce nasazené laťce obtížnosti, zejména v pozdějších částech hry, a také tabulce nejlepších hráčů, která vás bude podněcovat k stále lepším výkonům, udrží při hraní poměrně dlouhou dobu.

Akční hry, při kterých se společně s hlavním hrdinou pouštíte do tuhých soubojů se svými protivníky, jsou bezesporu stále velice populární a mezi hráči vyhledávané a oblíbené, a to hlavně v oblasti freeware her. Jednu takovou povedenou akční hru s hlavním, chrabrým a odvážným hrdinou v hlavní roli, vám tudíž nabízíme právě nyní, jmenuje se „Cloudphobia“ a jak již podle mých úvodních obrázků poznáte, pochází až z dalekého Japonska. Jak již bylo řečeno, ujmete se role neohroženého bojovníka, který se hrdě a odvážně postaví hordě nepřátel, kteří na vás budou útočit ze všech možných stran, vaším úkolem potom samozřejmě bude jejich útokům uhýbat a svými výpady je soustavně likvidovat. Ve hře přijde řada i na mnohdy tolik obávané Bossy. Snad je jenom tak trošičku na škodu, že hra je poměrně dosti krátká, nicméně i tak, se u ní budete bavit přímo skvěle.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)