HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Blast Radius - výbuch za výbuchem (free hra)

Blast Radius - výbuch za výbuchemBlast Radius - výbuch za výbuchemBlast Radius - výbuch za výbuchemBlast Radius - výbuch za výbuchem

Tato freeware hra, nazvaná „Blast Radius“, je dalším počinem z řady velice jednoduchých vesmírných stříleček, tato tentokráte od autora Andrease Forsena. Budete ve své m kosmickém plavidle bojovat proti vesmírným nájezdníkům, díky rychlosti vašeho plavidla a možnosti hraní i v „multiplayer“u se ani chvíli nudit nebudete, takže si až tři hráči mohou užívat tuto hodně napínavou bitvu v kosmu. Do cesty se vám staví různí nepřátelé, na konci kola je vždy připravena jedna podstatně silnější nepřátelská jednotka, cílem hry a tudíž vaším úkolem je pak projít všech šest levelů. Místo obvyklé funkce „save“, tedy uložení hry, se na konci každého levelu představí kód, který si opíšete na papírek, a následně vložíte do hry vždy, když to budete potřebovat. Potěší vás jak MP3 zvuk,tak i přehledná tabulka výsledků, sestavená dle obtížností.

Statut: freeware

Typ: akční

Výrobce: Andreas Forsén  Web

Zobrazení celkem: 4275

Zobrazení tento měsíc: 4014

Hodnocení oblíbenosti (1238x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Pokud tedy budete hrát těžší verzi, své skóre zapíšete do jiné tabulky, nežli hráči s nižší nastavenou obtížností. „Blast Radius“ je tudíž velice jednoduchá, nenáročná a dobře hratelná vesmírná střílečka s možností multiplayeru, která určitě stojí za zahrání. Jedná se tedy o další herní titul pro ty z vás, kteří ze všeho nejraději střílejí, rozhodně to pro ně bude velice potěšující a zábavné, bohužel se začne rychle ohrávat. Otázkou je, zda vás udrží při pozornosti alespoň do té doby, dokud nezvládnete hlavní kampaň, popřípadě "Survive", kterážto zde figuruje jako druhý nabízený herní mód. Hra obsahuje i známé, standardní atributy, jakými jsou například upgrade zbraní, možnost hrát ji s přáteli "ve třech" a nabízí taky dvanáct levelů, je ale otázkou, zda vás bude solidně bavit až do konce, když jste vše podobné řešili už mnohokrát.

V podstatě tudíž tedy nic nového, po prvním spuštění mi přišlo jako nikterak výrazné, později jsem však svůj názor poopravila. Trošku jsem se sice polekala grafického ztvárnění, které je celé nakreslené ručně a moc dobře na mě nepůsobilo, ale zase tak hrozné zcela určitě není. Je to škoda, sice jsem se stále nedostala k onomu „jádru“ této tak trošičku rozporuplné hry, ale i tak by si jistě zasloužila trochu lepší, grafický kabátek, měli byste pak daleko lepší pocit z hraní. Efekty, kromě obyčejných výbuchů lodí a střelby, zde jinak nehledejte, ono je to trochu o něčem jiném. Zvuková stránka je to samé, prostě to poněkud kazí celý požitek, jakoby autoři přišli se skvělým nápadem, dokázali jej ve hře zrealizovat, zato si ale nedokázali poradit s ostatními věcmi, což je docela vidět. Zvuky tedy také nijak neosloví a doprovodná hudba se rovněž nezdařila. V adresáři hry je komprimovaná pod MP3, ale jde příliš slyšet jejich původ vycházející z formátu MID, vše lze tedy zařadit pod průměrné hodnocení.

Přesto je tu však cosi, co mne dostalo a co jsem u hry tohoto ražení neviděla, tedy alespoň ne v takovémto podání. Můžete si totiž modifikovat vaši loď hned během hraní, pokud se týká obranných štítů, rychlosti zbraní a celé spousty dalších věcí. Nabídnuto je vám celkem osm možností a každá z nich vám dopomůže k lepším výsledkům při soubojích s nepřáteli, tudíž se probojujete dále, vám se to možná ani nezdá jako taková výhoda, přesto to hře dává zcela jiný rozměr. Ke každému takovému vylepšení ale potřebujete věc, kterou bohužel pouze občas obdržíte za zničení nepřátel, časem si tak z vaší lodi můžete udělat pořádnou hrozbu pro celý Vesmír. Bohužel vám po zničení veškeré vaše použité upgrady trvale zmizí a musíte tedy začít zcela od začátku. „Životy“ máte celkem tři, ale pokud jeden z nich ztratíte, ve vylepšení musíte prostě začít pěkně od začátku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)