HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Gaurodan - zkázonosný pterodaktyl (free hra)

Gaurodan - zkázonosný pterodaktyl Gaurodan - zkázonosný pterodaktyl Gaurodan - zkázonosný pterodaktyl Gaurodan - zkázonosný pterodaktyl

Pterodaktyl, odborným názvem Pterodactylus, česky pak "Křídelní prst", byl rod pterodaktyloidního ptakoještěra, žijícího na území dnešního Německa a zřejmě i jinde v Evropě a Africe v období svrchní jury asi před 151 - 148 miliony roky. Tento létající plaz je jedním z prvních objevených a vědecky popsaných ptakoještěrů vůbec. První zkameněliny byly identifikovány již roku 1784 Cosimou A. Collinim, řádně vědecky popsán pak byl až počátkem 19. století. Byl to dravec, který se živil zejména rybami a malými obratlovci. K lovu mu sloužily také drobné zuby na okrajích čelistí. Rozpětí křídel pterodaktylů dosahovalo jen kolem 1,5 metru u dospělých exemplářů, patřil tedy mezi menší ptakoještěry. No a právě tohoto lidstvu neškodného ptakoještěra si vybrali autoři dnešní hry jako všeničící bestii, kterou budete ovládat vy.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 65950 KB

Výrobce: Locomalito  Web

Zobrazení celkem: 4412

Zobrazení tento měsíc: 4161

Hodnocení oblíbenosti (1263x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Když jsem začala vcelku nedůvěřivě hrát tuto freeware, nazvanou „Gaurodan“, novou „Indie“ střílečku pro PC hru, provedenou ve stylu osmdesátých let minulého století jako retro arkádové hry, musím se přiznat, že mnoho nadšení jsem neprojevila, ale o chvíli později jsem zjistila, že se jedná o hry mimořádně zajímavou a zcela určitě i chytlavou, která mne dokonale zaujala a co je hlavní, i pobavila. Po zásahu blesku do vrcholu sopky, z jejího kráteru vystoupilo doposud tam schované, obrovské vejce Guayota v rámci Teide, a je tudíž jen otázkou času, kdy Guarodan se z něj vyklube, aby z oblohy, jako bestiální šelma, se pustil do tvrdých a nelítostných soubojů s lidstvem a jeho technikou, včetně pozemních a vzdušných zbraní, jakož i do ničení pozemních staveb. Probudil se totiž jako dávný nepřítel lidstva a rozhodl se lidstvo bez milosti totálně zlikvidovat.

Poletuje tedy kolem Kanárských ostrovů jako „Gaurodan“ a ničí města, armády a kolosální tvory ve vzduchu i na zemi, kupodivu však to bude právě on, kterého budete ovládat vy a tak je jenom na vás samotných, jak dalece dáte lidstvu „pokouřit“ a zda se vůbec dostanete přes několik levelů až na samotný konec hry. Budete potřebovat zjistit nějaký ten potřebný „fígl“ na to, jak vyhrát tuto hru, protože ovládací prvky nejsou tak docela obvyklé. Máte dvě tlačítka pro střelbu, na střílení vzduch-vzduch, a vzduch-země, přičemž ale nemůžete přestat se pohybovat ve vzduchu. Musím ještě připomenout, že tato hra „Guarodan“ je inspirována herními tituly, jako „Defender“, „Choplifterů, nebo „Sky Kid“, a to zejména co se týče námětu, ovládání a v neposlední řadě i z hlediska samotné hratelnosti, a obtížnosti.

Tak tedy po zásahu blesku do vrcholu sopky, z jejího kráteru vystoupilo doposud tam schované, obrovské vejce, spolu s ním se na Zemi objevilo i obří zemětřesení. Dnešní recenzovaná akční arkáda „Gaurodan“ vám dá vzpomenout si na dávná osmdesátá léta a takzvané automatové hry. Zahrajete si totiž za rozlíceného, rozzuřeného, a obrovského pterodaktyla, který má ve skutečnosti pouze jediný úkol, a to zničit vše, a nenechat se zničit. Spolu s ním tak putujete velkoměsty a srovnáváte se zemí vše, co vám přijde pod křídla. Lidé se však nenechají vymýtit jen tak snadno, těšte se tudíž na souboje s helikoptérami, nebo bombardéry, které vám dokážou pěkně pocuchat nervy. Nechybí naštěstí ani všemožné „power upy“, díky nimž alespoň na chvíli, získáte převahu nad obrněnými monstry, která čekají na příležitost sundat vás z oblohy. „Gaurodan“ je tudíž především příjemnou retro hrou, která vás rozhodně podchytí a uspokojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)