HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Lost Snowmen – trio vraždících sněhuláků (free hra)

Lost Snowmen – trio vraždících sněhulákůLost Snowmen – trio vraždících sněhulákůLost Snowmen – trio vraždících sněhulákůLost Snowmen – trio vraždících sněhuláků

„Lost Snowmen“ je skutečně přímo parádní hopsačka, proložená logickými prvky, ve které se ujmete nikoliv jednoho, nebo dvou, ale hnedle tří sympatických hrdinů, tedy sněhuláků. Jak je již u tohoto žánru zvykem, čeká na vás spousta levelů, ve kterých si zaskáčete, popřemýšlíte a dokonce i zabojujete. Trojice chlapců, složených výhradně ze sněhových koulí, se pokouší zničit několik chtivých kolegů. Vy budete muset správně využívat jejich speciálních schopností a vše dotáhnout do zdárného konce. Lost Snowmen je další z mnoha her, která se zúčasnila jedné z pravidelných soutěží pořádaných serverem YoYoGames a tak není divu, že je použita spousta objektů a grafiky z jiných gamemakerových her, ostatně vytvořit grafiku „od piky“ v krátkém časovém limitu též nelze, což ale neznamená, že by byla grafická stránka hry špatná.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 25492 KB

Vrobce: Red System  Web

Zobrazen celkem: 2977

Zobrazen tento msc: 2666

Hodnocen oblbenosti (995x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Sněhuláci jsou tudíž tři, přičemž každý z nich má speciální schopnosti a ve vzájemném popichování vám je ukážou v netradičně zvolené a zpracované úvodní animaci. První z nich je Gigant s obrovskou silou v pažích, které rád používá na mlácení do nepřátel. Vedle toho zvládá také zmrazit se sám do ledové kostky a následně ji s ohlušujícím rachotem rozvalit, což je samozřejmě nebezpečné pro všechny v jeho blízkosti. Potom je tu méně drsný chlapík, nazývaný Yoyo, jméno je přiléhavé, neboť svůj volný čas tráví hopsáním nahoru dolů a přeskakovat dokáže jako jediný i hodně veliké mezery, a pokud dojde na nebezpečí, není si tolik jistý, proto mu byla přidělena dělena navíc i schopnost, spočívající v zahrabání se do země až po klobouk, což mu poskytuje přechodný úkryt. No a tak se nyní dostávám k třetímu, poslednímu sněhulákovi, který má samozřejmě rovněž přiděleny své speciální schopnosti. První je možnost snížit se tak, že projde i úzkou skulinkou, mnohem potřebnější a důležitější ale budou jeho bomby, které pevně svírá v rukou a může je vrhat po nepřátelích.

Nepřátel bude ve hře mnoho typů, ve veliké většině jsou jistým způsobem spojeni s arktickou krajinou a tak mezi nimi nechybí ani medvědi a jiná polární zvířata. Nejdůležitější však jsou taktéž Sněhuláci, ale jiní, jsou to totiž obyvatelé planety Země, pro které si tato vypečená trojice Sněhuláků vlastně původně přijela. Musí je do jednoho zlikvidovat, neboť se jedná o inteligenčně mnohem vyspělejší druhy, které by mohly snadno a brzy převzít jejich technologie a stát se také nadpřirozenými Sněhuláky. Hra je rozdělena do levelů, které budete procházet po zvláštní mapě, přičemž najednou máte vždy přístupné dva levely, přičemž mapa obsahuje celou řadu oblastí, do nichž se nedostanete bez toho, abyste na kontě měli zadaný stav „paliva“. Tímto vás autoři hry přinutili k tomu, abyste povinně sbírali červené plechovky povalující se všude kolem vás. Se svými třemi svěřenci musíte zdolat celkem třicet pět zcela rozdílných úrovní, s ledovými pláněmi počínaje, přes vyprahlou poušť pokračuje, až po rozkvetlé louky. Každý z hrdinů disponuje jinými schopnostmi, které musíte chytře zkombinovat tak, abyste se dostali až k cíli každé úrovně.

Momentální úroveň si navolíte podle dostupného paliva potřebného pro cestování (zmíněné červené plechovky) na jakési strategické mapce, která se vám objeví před každou, novou úrovní. Vašimi protivníky budou kromě sněhuláků i všelijaká zvířátka, jako například medvědi a gorily. Hra není nijak těžká, přesto se však opakování některých úrovní zřejmě tak docela nevyhnete, ale nezoufejte, řešení existuje vždycky, jen je napoprvé třeba přehlédnete. Palivo sloužící k cestování po již zmíněné mapě nemusíte sesbírat všechno, přesto se však vyplatí minimálně v počátečních úrovních vybrat vše, neboť si tím otevřete vícero možností, kterak hrou procházet. Ačkoliv je samotná „kampaň“ dostatečně dlouhá na to, aby vás skutečně zabavila až na několik hodin, hra obsahuje i level editor, jehož ovládání je intuitivní a tak si můžete velice snadno a lehce, sami vytvořit úrovně nové, podle vlastních představ a požadavků. Atributem samým o sobě je potom skvělé audiovizuální zpracování, které je lapidárně řečeno přímo úchvatné. Je vidět, že si autoři s grafikou vyhráli, doslova se s ní umazlili. Perfektní a vysoce kvalitní je i ozvučení, po technické stránce tak představuje „Lost Snowmen“ pastvu pro všechny vaše smysly. Hledáte-li výtečnou logickou „hopsačku“ v hned tak nevídaném stylu, potom jste se právě zde ocitli na tom správném místě.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)