HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Meteor 2 - agent tajných služeb v akci (free hra)

Meteor 2 - agent tajných služeb v akci  Meteor 2 - agent tajných služeb v akci  Meteor 2 - agent tajných služeb v akci  Meteor 2 - agent tajných služeb v akci

Freeware „Meteor 2“ je mnohem zdařilejším pokračováním původní klasické akční hry.Jedná se o freeware hru, zpracovanou z tak zvaného „ptačího pohledu“, v níž hráč v pozici vojáka plní různorodé úkoly, a to jako agent tajných služeb. Příběh je umístěn do současnosti, herní náplň ale ovlivňuje skutečně jenom minimálně, neboť vždycky jde jen o to vystřílet všechny nepřátele, otevřít si přístupovými kartami všechny dveře a hlavně posbírat aktivní předměty. Velice příjemná je propracovanost herního prostředí, v němž se jednotlivé mise potom odehrávají. „Meteor 2“ je ještě o mnoho živější, než již mnou zmíněný první díl, hráč se dostává do integrace nejenom s nepřáteli, ale i civilisty, může zničit spousty objektů a mnohdy má velikou volnost při výběru dalšího. Novinkou v hře jsou ovladatelná vozidla, auta, letouny, též super tanky.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 53780 KB

Vrobce: James Bunting   Web

Zobrazen celkem: 3129

Zobrazen tento msc: 2753

Hodnocen oblbenosti (1071x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pro náročné fanoušky tohoto herního žánru, je rozhodně velice příjemná existence editoru a snadné vytváření zcela nových módů, díky čemuž lze brzy očekávat řadu nových map a různých přídavků. Audiovizuální provedení „Meteoru 2“ již dnes ale už vyhlíží poněkud staromódně, nepatří rozhodně ke špičce, navíc hra velice často „buguje“, což je velice nepříjemné. Přesto nutno konstatovat, že samotná herní hratelnost byla v mnohém však ještě hodně vylepšena. „Meteor 2“ je tedy klasická akční řežba, která hodně připomíná českou freeware „Kulič“, kterou rovněž naleznete na našich stránkách. Z pozice tajného agenta plníte mise s rozmanitými úkoly, záchranou vlastních lidí a odhalováním špionů. Samotný děj a prostředí je přitom ze současnosti v praxi jde vždy pouze jen o vystřílení nepřátelských vojáků, i když úkol pro vás zní co nejvznešeněji. Hlavně nezapomínejte na posbírání přístupových karet a aktivování několika tlačítek, tyto velice prosté úkony jsou obaleny do podrobných brífinků a mnoha doprovodných textů, konverzací a podivných e-mailů.

Vám nadřízený generál nejspíš dobře zná vaši náladovou povahu a do způsobu řešení vám zadávaných úkolů vám tudíž nikterak nemluví, ono stejně hlavní přece je, že úkol bude nakonec splněn, kolik civilistů, spolubojovníků, nebo zvířátek přitom „zařve“, a kolik letadel a tanků bude muset být sešrotováno, ho zřejmě již vůbec nezajímá. Díky této skutečnosti máte obrovskou volnost, neboť skoro každý objekt je zničitelný. Veškeré okolí je přitom opět hodně detailní, místnosti jsou propracovány do rozměru a podrobných detailů. Opět nechybí široká paleta různých razantních zbraní a dostatek, řekla bych, že mnohdy až přebytek nábojů, díky nimž můžete své „ničivé“ pudy plně uspokojit. Naprostou novinkou jsou ovladatelná vozidla, do všech totiž můžete nastoupit, používat je k ničení objektů a nepřátel, s těmi, jejichž rozměry jsou menší, lze dokonce vjíždět do různých místností a skladů a dělat tam „pořádek“, přičemž projížďka v tanku, nebo útok stíhačky, jsou skutečným požitkem, autor této freeware hry tak „Meteor 2“ ještě více posunul k naprosté volnosti v nabízené sérií GTA.

Několik let již uplynulo od vydání prvního „Meteoru“. Pokud jste jej nehráli, potom vězte, že jde o rozsáhlou akční vojenskou hru se spoustou misí a velkou herní volností. Pokud jste ji hráli, pak se už jistě těšíte na pokračování a vskutku máte na co. Perfektní jsou ale i ostatní složky hry, kupříkladu máme na mysli technické zpracování. Grafika sice nepatří k absolutní špičce, nicméně na druhou stranu rozhodně neurazí, to samé lze ostatně tvrdit i o zvucích a hudbě. Samotná hra nabízí kopec zábavy a není to zase taková „procházka růžovým sadem“, jak by se z popisu ke hře mohlo na první pohled zdát. Soupeřovi vojáci jsou velice chytří, silní a odolní, dokonce i vynalézaví, obzvláště při boji v místnostech jsou proto síly naprosto vyrovnané. Omluvit ovšem musíte nižší inteligenci „naskriptovaných“ vozidel a vojáků, kteří se po čase zasekli v řadě, no nechci autorovi radit, ale vzhledem k tomu, že „bugů“ je ve hře více, měl by je opravit dodatečně nějakým „patchem“. Také při pohybu v místnostech nebo průchodu úzkými prostory se váš hrdina občas zasekne, nebo špatně a pomalu otáčí. Tyto chybičky ovšem zcela zapadnou v moři rozmanitosti a celkové rozsáhlosti prostor, kterými procházíte. Druhé pokračování Meteoru je zkrátka důstojným nástupcem, který rozhodně nezklame, a v mnoha ohledech mohutně překvapí.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)