HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku (free hra)

Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku  Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku  Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku  Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku

Dnešní freeware hra, vytvořená v jedněmi hráči zatracovaném, jinými až do nebes vychvalovaném prográmku „Game Maker“, která vám nabízí veškerá kouzla i zápory dnes již skutečně klasických, starých plošinovek, jakými jsou „Mario“, nebo „Jetpack“. Protagonistou této vydařené arkády je postavička až s přespříliš velikou hlavou, které na začátku příběhu jakýsi zloduch ukradl milovanou dívku. Takže samozřejmě, že neleníte a vydáváte se ji hledat. Ovládání je skutečně velice jednoduché, zvládne ho tudíž každý včetně začátečníků i malých dětí, prostě používáte kurzorové klávesy a skáčete i běháte, jakoby vám šlo o život. Do cesty se vám postaví překážky v podobě zvířat, která vás chtějí zabít, spousty vody, do kterých nesmíte spadnout, nebo plošiny s ostrými hroty, které by vás při první příležitosti rády probodly.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 2422 KB

Výrobce: Alex Schacher   Web

Zobrazení celkem: 3260

Zobrazení tento měsíc: 2858

Hodnocení oblíbenosti (1021x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ponořte se tudíž odvážně do světa, plného staromódní grafiky, napjaté atmosféry klasické plošinovky, plné skákání, hopsání a běhání při překonávání všemožných překážek, nástrah, pastí a pastiček. V roli „velkohlavé" hlavní postavičky tedy procházejte křížem krážem celým rozvětveným herním světem, abyste zachránili svoji vyvolenou a milovanou dívenku, z rukou nesmiřitelného nepřítele. Bude to však po vás vyžadovat mrštné a hbité prsty, a také dobrou předvídavost. V každém kole totiž musíte sebrat veškeré, v něm se nacházející drahokamy, jinak se nedostanete dál do dalších levelů. Za tyto drahokamy si později můžete vykoupit zpět svůj nábytek, který jste prodali, abyste vaší dívce mohli koupit šperky.

Je třeba skutečně projít všemi světy, od prostředí s palmami přes podivný, nevzhledný šedivý svět, až po ledové království. Grafika hry odpovídá prográmku, ve kterém byla vytvořena, znalcům a hlavně pamětníkům jistě připomene doby slavné éry plošinovek, není možné jí nic vytknout, plně vyhovuje svému poslání. Za povšimnutí pak rozhodně stojí pozoruhodná animace, která je skutečně mnohdy až úchvatná, v podobných hrách takovou pečlivě vypracovanou jen tak hned opravdu nenaleznete. K hudbě zřejmě budou mít někteří z vás oprávněné výhrady, ale to už tak bývá, ne nadarmo se přece u nás říká, že „jeden má rád holky a jiný vdolky“. Hra je sice velice dobře hratelná, co už je ale horší, je její, silně kolísavá herní obtížnost.

Místy je totiž hra až nepřiměřeně obtížná a hráči musejí disponovat skutečně hodně pevnými nervy, když například na konci pracně projitého levelu „otráveni“ zjistíte, že se musíte sami zcela dobrovolně „zabít“, protože jste zapomněli někde na samém na začátku sebrat drahokam, ke kterému se už teď nemůžete vrátit a pokud přece jen to svedete, tak už ale si pro něj nevyskočíte. To, že je hra vytvořena v prográmku „Game Makeru“, jí na vlastním kouzle, herní atmosféře, kráse a téměř dokonalosti, skutečně vůbec nic neubírá. Takže pokud máte právě nyní chvíli čas a hlavně i chuť si zaskákat „jako za starých časů", neváhejte ani chvilku a s chutí a směle do toho, neboť celkově tedy nutno říci, že je to skutečně zcela relaxační plošinovka a skvělý první pokus, tedy debut od vývojáře Alexe Schachera.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)