HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Orbital Destruction – válka na Orbitě (free hra)

Orbital Destruction – válka na OrbitěOrbital Destruction – válka na OrbitěOrbital Destruction – válka na OrbitěOrbital Destruction – válka na Orbitě

Naše domovská „Modrá planeta“ se zase jednou ocitla pod útokem kosmických Vetřelců a hrozí jí tudíž totální likvidace. Na orbitu kolem Země teď krouží spousty dobře vyzbrojených, nepřátelských kosmických plavidel, přičemž mezi zcela bezbranným, jimi zaměřeným cílem, stojí pouze jediná zemská kosmická loď, jejíž pilotáží se samozřejmě ujímáte vy samotní. V každé ze dvaceti nabídnutých misí je vaším jediným, přesto ale velice důležitým úkolem, z vašeho obranného děla zničení všech nalétávajících nepřátelských kosmických plavidel. Veškeré ovládání je jednoduché, provádí se pouze myší, občas si vylepšíte razanci a kvalitu vašeho kanonu o jednu hvězdičku, ale nepřátelé na oplátku počnou nalétávat ve větším počtu. V podstatě je nutno „Orbital Destruction“ nazvat slovy", že je vskutku příjemně jednoduchý a dobře hratelný.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 49007 KB

Vrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazen celkem: 3556

Zobrazen tento msc: 2993

Hodnocen oblbenosti (1003x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Toto moje předchozí konstatování v popisku k této hře ovšem vůbec neznamená, že by se jednalo o hu průměrnou, nebo dokonce podprůměrnou. Pravý opak je ve skutečnosti pravdou, neboť „Orbital Destruction“ je skutečně nádhernou trojrozměrnou akční vesmírnou střílečkou, kterou byste neměli přejít bez povšimnutí. Už samotná skutečnost, že autorem hry je velice zkušený a světoznámý tvůrčí kolektiv z „My Play City“ je zárukou vysoké kvality hry, kterou vám všem mohu jenom doporučit. Ostatně spousta nepřátelských letounů, plazmové kulomety, rakety, výbuchy a nepřetržitá akce, to je rozhodně sen každého příznivce Vesmírných soubojů. Takže na Orbitu kolem Země skočily dva obří křižníky mimozemských Vetřelců a několik letek jejich doprovodných stíhaček, mezi nimiž a bezbrannou pozemskou kolonií dole stojí pouze jeden osamělý střelecký hrdina. Nezbývá nic jiného, než se pustit do tvrdých a neúprosných střeleckých soubojů. „Orbital Destruction“ vás tudíž obsadí do role střelce na pozemské, ochranné Vesmírné lodi. Takovým malým zklamáním, abych jenom nechválila, však může být pro některé z vás skutečnost, že s vaší lodí nelze pohybovat, tudíž ji nemůžete, řídit a ani ona se sama o sobě nepohybuje, takže se veškeré dění odehrává jakoby na jednom místě.

Na začátku každé mise se vždycky odněkud doslova vyrojí nepřátelská kosmická plavidla a vy je musíte všechny eliminovat. Postupem času však získáte lepší zbraně, je možné dobíjet si zdraví a energii, získat i ochranný štít, což ale je ale tak všechno. Všechny mise jsou podřízeny jednotnému scénáři, kdy přiletí nepřátelé, po jejichž zastřelení se objeví jejich velké mateřské lodě. S jejich zničením přichází další vlna obyčejných nepřátel, po nich opět mateřské lodě, což se dokola opakuje. Alespoň, že se občas změní herní prostředí, v němž se akce odehrává. Modely lodí jsou zcela věrohodné, stejně jako grafické efekty, včetně výbuchů zasažených nepřátelských lodí, výborně zde sekundují zvuky a dobře zvolený hudební doprovod. Představte si tedy, že jste na oběžné dráze, tudíž na Orbitě kolem Země a sledujete tu naši „Modrou planetu“, jako její jediný strážce a ochránce, když tu najednou se kolem vás vynoří hromada stíhačů, kteří po vás začnou pálit. Vy máte však statický palpost, a tudíž hýbat se vůbec nemůžete, proto vám nezbývá nic jiného, než palbu opětovat vaším pohyblivým dělem.

Opravdu obrovskou raritou je zde prostředí, které je zpracováno skutečně velice věrohodně, a vnáší do hry z Vesmíru obrovskou porci jakoby skutečného života. Jako hráči jste tedy postaveni za kosmické dělo, které jako jediné z vaší lodě oplývá pohyblivostí, takže ihned poté, co zaměříte nepřátelskou loď, palte „o sto šest“. Nepřátelské kosmické lodě jsou většinou rychlé, ale málo odolné, proto je sestřelíte bez problémů rychle, zvláště pak tehdy, navolíte-li si tu nejlehčí herní variantu. Nepřátelé ale nikdy sami neodletí, vždy se po chvíli vracejí, musíte je tedy vždy sestřílet. Pokud je ale dostanete, zůstanou po nich malé sondy, které musíte sestřelit také, jinak misi neukončíte. Na konci mise připlouvá obrovské vesmírné plavidlo, které je zranitelné na jednom místě. Pokud jej zaměříte kurzorem, vyznačí se vám toto místo červeným obdélníkem, tam se musíte několikrát za sebou trefit.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)