HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty (free hra)

Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty   Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty   Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty   Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty

Převážná většina akčních her na téma „Vesmírné souboje“ jsou pouze a doslova bezduchými „střílečkami“, bez jakéhokoliv nápadu a příběhu, které se ještě navíc podobají jedna druhé, jako vejce vejci. Toto moje konstatování se však vůbec netýká dnešní hře, nazvané „Fuel Depot 3D“, která zcela vybočuje z podobných, rádoby vesmírných soubojů. Přestože hra sama o sobě není skutečně tak docela hrou původní, neboť se jedná o remake jiné hry, a to ne tak moc známé freeware hry „Rip-Off“, která je ovšem již „babičkou“, neboť spatřila světlo tohoto světa již v roce 1980. Samotný základní princip hry je skutečně velice jednoduchý a pochopí jej úplně i každý začátečník. Ovládáte malou vesmírnou loď, jejímž úkolem bude chránit deset beden s nespecifikovaným radioaktivním obsahem, o které jeví zájem vesmírní korzáři.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 13160 KB

Vrobce: Les Bird  Web

Zobrazen celkem: 3508

Zobrazen tento msc: 3004

Hodnocen oblbenosti (1013x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Abyste měli ochranu vesmírných beden ve hře poněkud snazší, vaše kosmická loď je vybavena třemi různými zbraněmi, a to laserovým kanónem, atomovými bombami a tepelně naváděnými střelami, přičemž u prvně jmenované zbraně máte neomezený počet nábojů, ale u dalších dvou si musíte vystačit s tím, co dostanete na začátku hry, případně se budete muset spokojit s tím, co občas zbude po vámi sestřelených nepřátelích. Aby toho nebylo málo, stiskem klávesy "X" lze pak vyvolat jakýsi „turbo mód“, který je sice časově limitován, ale při jeho aktivaci získá vaše raketa třetí kosmickou rychlost. Nepřátel na vás čeká poměrně hodně a budete se mít co ohánět, abyste je stačili předtím, než vám krabice odcizí, zlikvidovat, neboť jinak ve hře končíte. „Fuel Depot 3D“ se pak skládá z několika levelů, přechod z jednoho do dalšího mi není znám, ale zcela jednoduše, po čase vždy nastane chvíle, kdy vám hra velice stručně sama oznámí, že vás očekává další level.

Potěšitelné pro mnohé z vás potom bude skutečnost, že váš „počet životů“ není nikterak omezen a dojde-li ke zničení vašeho vesmírného korábu, tak vzápětí následuje vskutku velice efektní animace s pohledem na toho, kdo vás „sejmul“, a ihned nato posléze dojde k celkové obnově vaší lodě. Vše se odehrává v naší Sluneční soustavě, takže si můžete vychutnat pohled na různé její planety, bohužel naše Země jako jedna z mála, zcela absentuje. Potěšitelná je i poměrně častá změna herního prostředí, prostě co level, to je jiné, zcela unikátní prostředí, protože při vašem postupu ve hře prochází, tedy alespoň zčásti, grafické zpracování pouze menšími změnami. Takže všechna grafika je zpracovaná v nádherném, trojrozměrném provedení, hojně tu jsou užívány různé částicové a čočkové efekty, což s sebou samozřejmě vznáší přiměřeně vyšší nároky na váš počítač, který byst měli mýt vybaven nějakou výkonnější grafickou kartou.

Vše vypadá skutečně přenádherně a vaše zraky si určitě přijdou na své. Menu tady nečekejte, ale to není žádným velkým nedostatkem, neboť se můžete hned po spuštění, potěšit skutečně nádhernou grafikou. Její trojrozměrnost je ale v postatě jen fikcí, protože s vaší vesmírnou lodí se můžete pohybovat jen dopředu, dozadu a do stran, což ale nemění nic na skutečnosti, že grafika hry je až neskutečně úchvatná, navíc máte o to snazší zaměřování nepřátelských korábů. Vašim cílem není nic jiného, než uchránit vaše bedny s před dotírajícími, nepřátelskými plavidly. Nepřátelé se vám tudíž budou snažit ukrást bedny, a to tak, že jejich loď přiletí k bedně, naloží ji, odletí s ní, aby se po chvíli teleportovala pryč. Po celou tuto dobu tedy vy máte možnost tuto jejich loď sestřelit a zachránit tak bednu před krádeží. Nepřátelé po vás také občas vystřelí, ale není to nic, z čeho byste měli mít „špundus“. Žádné omezení v počtu životů nemáte, musíte zkrátka uchránit bedny a zabít všechny nepřátele, nacházející se na mapě.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)