HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Freischuss - rozstřelte všechny knihy (free hra)

Freischuss - rozstřelte všechny knihyFreischuss - rozstřelte všechny knihyFreischuss - rozstřelte všechny knihyFreischuss - rozstřelte všechny knihy

Smím se vás zeptat, jaký máte vůbec vztah ke knihám? Někdo z vás jistě odpoví, že jsou mu zdrojem moudrosti, tedy vším, jiný zase, že se z nich dá spousta věcí naučit, další je třeba totálně ignoruje a vůbec knihy nečte. Občas ale může nastat naprosto protikladný extrém, že někdo knihy doslova nenávidí a snaží se je ničit, přičemž důvody mohou být různorodé. Tak třeba fašisté hromadně pálili knihy Židů a svých odpůrců, nebo si vzpomeňte na neblaze proslulého jezuitu Koniáše, pálícího s chutí a vervou knihy evangelické, protože prý byly „kacířské“. Možná také, že někteří z vás právě obdrželi jako známku za „znalosti“ vyčtené z knih „kulu“ a máte knih doslova „plné zuby“. Pokud se vám zalíbilo chování zmiňovaných extrémistů, nebo patříte k těm, kteří právě „chytili ve škole flastr“, nabízíme vám tuto hřičku.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 2784 KB

Vrobce: Tobias Runde   Web

Zobrazen celkem: 3125

Zobrazen tento msc: 2719

Hodnocen oblbenosti (1071x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Aby bylo mezi námi zcela jasno, v této hře si to můžete s knihami „vyřídit“. Je vám tedy určitě naprosto zřejmé, že vaším jediným, zato však velice důležitým úkolem, bude nutné ničit knihy různých velikostí, ať už je jejich obsah pro vás přijatelný, nebo ne. Nebudete je však pálit na hranici, žijete přece v XXI. století, takže k ruce nebudete mít zápalky a dřevěná polínka, ale velice výkonné laserové dělo, které dokáže mezi knihami udělat pěknou paseku. Nacházíte se ve Vesmíru, uprostřed se vznáší jakási neidentifikovatelná vesmírná stanice a všude dokola poletují knihy v červeném obalu různých velikostí, za každou sestřelenou dostanete určitý, předem stanovený, počet bodů. Ať už je to tedy tak, či onak, v každém případě se do role obsluhy tohoto laserové kulometu vžijete právě vy a budete se muset hodně činit, aby ani jedna kniha nenašla svůj určený cíl. Na tom ba nebylo nic těžkého, ani obzvláštního, kdybyste na své počínání neměli již předem striktně stanovený časový limit, který trvá maximálně pouhých pět minut, více času tudíž nemáte, takže „pohněte kostrou“.

Ve hře samotné tedy jde pak o to, sestřelit v tomto časovém limitu co nejvíce knih a v důsledku toho tak získat co největší počet bodů. Po spuštění hry máte možnost si prohlédnout tabulku nejvyššího dosaženého skóre, samozřejmě, pokud se do hry zapíšete jménem, pod kterým chcete hrát, objevíte se v ní dříve nebo později, pokud budete šikovní, také. Po celou dobu hraní můžete sledovat dole na liště řadu velice důležitých informací, které slouží velmi výborně k dokonalé orientaci ve hře. Úplně vlevo je ukazatel množství energie laserového kanonu, hned vedle něj se nachází znak zlatého paragrafu. Pokud vám tedy dojde poslední množství energie, a váš laserový kanon tak přestane střílet, máte posledních pět možností, jak si vylepšit své dosavadní skóre. Hra končí potom tehdy, jakmile uběhne časový limit, nebo se už neobjeví žádná kniha, ukazatel množství zbývajících poletujících knih je uprostřed a hnedle vpravo je údaj o ubíhajícím času, úplně na kraji momentální počet získaných bodů.

Grafické úpravě hry toho skutečně není co vytknout, i toto je ovšem u tohoto autora naprostou samozřejmostí. V průběhu hraní jste doprovázení milou, s citem a vkusem zvolenou uklidňující doprovodnou hudbou, dobře se vyjímá i podivné šustění vámi vystřelovaných laserových paprsků a dokonce i samotné výbuchy laserovými paprsky zasažených knih, jsou vskutku velice realistické a navíc i efektní. Zkrátka a dobře, všem těm, co mají všech knih, zvláště pak učebnic již „plné zuby“, pak mohu toto dílko směle doporučit ke stažení, samozřejmě však především k zahrání, určitě se obrovsky a dobře pobavíte. Navíc, je čas, kdy za čtrnáct dní začínají dvouměsíční prázdniny, kdy můžete všechny učebnicové knížky hodit hodně daleko někam do kouta. Tak to předejděte a postřílejte všechny knihy již dopředu, určitě si zkrátíte čekání na vytoužené a zaslouženě pohodové prázdniny.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)