HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Free Abuse - hrubé zneužití situace (free hra)

Free Abuse - hrubé zneužití situace    Free Abuse - hrubé zneužití situace    Free Abuse - hrubé zneužití situace    Free Abuse - hrubé zneužití situace

Hlavní hrdina dnešní freeware, nazývaný jako Nick Vrenna, byl zcela neprávem odsouzen a poté umístěn do věznice, kde se však provádí nelidské a nezákonné zvrácené experimenty na tamních chovancích. Experiment se však těmto pavědcům zcela vymkl z rukou a všichni kromě Nicka jsou nakaženi substancí nazývanou "Abuse" a přetransformováni do kreatur a jiných bizarních stvoření. Je tedy jen na Nickovi, aby se pomocí arzenálu zbraní dostal skrze nepřátele ven a co nejdříve zastavil dalšímu, hrozivému rozšiřování prokleté substance. Již vyloženě klasická akční plošinovka „Abuse“ se stala velmi populární právě kvůli svému stylu, atmosféře a "vetřeleckému zpracování". Na hrací ploše se neustále něco děje, každou chvíli na vás někdo zaútočí ve chvíli, kdy byste to nečekali, takže o překvapení, a o napětí, opravdu není nouze.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 5543 KB

Výrobce: Jonathan Clark   Web

Zobrazení celkem: 3261

Zobrazení tento měsíc: 2730

Hodnocení oblíbenosti (992x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra je velice rychlá a hodně dynamická, má výborný spád, neustále doslova „frčí“ dopředu, nepřítel střídá nepřítele a hra je samá obrovská exploze a plná detonací. K dispozici máte několik razantních a účinných zbraní, jakými jsou základní laser, potom granátomet, ničivý raketomet, dokonce zakázaný napalm a jiné, velice různorodé zbraně a ke všemu navíc obrovské spousty všemožných bonusů. Zcela originální je potom i ovládání hry, kdy klávesami ovládáte pohyb hlavního hrdiny, a pohybem myší udáváte směr palby, což je maximálně pohodlné a dokonalé, ale hlavně hodně účinné, navíc zvukový a hudební doprovod, tedy celkové audio, samotnou divokou atmosféru jenom přímo báječně doplňují, takže o vzrušení a skvělé dobrodružství budete mít postaráno doslova každou sekundu hraní od samého začátku, až do konce.

První level, nemám na mysli ten nultý, který zcela záměrně přecházím, přičemž se ale ve „Free Abuse“ skutečně nachází, vás doslova lehce a vstřícně „vede za ručičku“, jako maminka dítě v raném dětství přes frekventovaný přechod, poctivě a podrobně vám i radí, co, kdo, jak a čím se ovládá, což hráče určitě potěší, zvláště proto, že když máte nepřátele zatím jenom na zkoušku, a jsou jimi jakési podivné létající talíře, připomínající UFO. Tak si také ve „Free Abuse“ natrénujete chození a pobíhání, jakož i další základní a velice potřebné detaily ovládání postavy hlavního protagonisty hry. Druhý level vás už ale přenese do tvrdé reality plné nejrůznějších vetřelců a nástrah. Už hned tehdy, jakmile na mne doslova vyrazil s hrozivým řevem první Vetřelec, bylo mi naprosto zřejmé, že díky atmosféře tahle akční plošinovka je hrou, na kterou jsem dlouho čekala. Temné, téměř hororové prostředí, kaluže krve a létající ustřelené údy všemožných monster a bestií, to je skutečná paráda, a pastva pro náročné hráče.

Abuse se tak rozhodně stává jednou z nejlepších akčních plošinovek vůbec freeware her včetně her z minulého století a není proto vůbec divu, že je po ní stálá a soustavná poptávka. Mám-li tedy celkově charakterizovat dnešní „Free Abuse“, tak musím PCI, že skutečně jde o velice dobře upravenou původní verzi, nyní již ale „vypuštěnou“, jako freeware. Přibližně před deseti lety totiž kralovaly na většině herních platforem pouze „plošinovky“, přičemž několik z nich skutečně vešlo do historie. Sharewarový čtyř levelový počin, nazvaný „Abuse“, o němž jsem bohužel pouze slyšela, aniž bych si ho mohla samostatně zahrát, se dle mých kolegů, tedy pamětníků, usídlil prý na předních příčkách nejlepších her století. Dnes, tedy po letech, kdy už je plošinovek jako vody v mořích, jsem tedy dostala možnost zahrát si remake „Abuse“, tedy „Free Abuse“ a nabídnout ji i vám. Takže pokud patříte k oddaným pamětníkům, ale nejen vy, stahujte a hrajte, určitě litovat nebudete.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)