HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Emily Enough: Imprisoned – vraždící dítě (free hra)

Emily Enough: Imprisoned – vraždící dítěEmily Enough: Imprisoned – vraždící dítěEmily Enough: Imprisoned – vraždící dítěEmily Enough: Imprisoned – vraždící dítě

Nemáte v lásce rozmazlené a uřvané děti, které si na svoje narozeniny navymýšlí hory doly? Pak určitě vůbec nepřijdete „na chuť“ protagonistce dnešní adventury, která svoji nespokojenost s dárky, které obdržela k narozeninám, vyřešila skutečně nevídaně a nečekaně, tedy kuriózním způsobem, vyvraždila totiž celou vlastní rodinu. K adventurám a jejich tvorbě, se čeští autoři freeware příliš neupínají, ono je určitě jednodušší a méně náročné, stvořit nějakou tu „hopsačku“, nebo „střílečku“, nežli adventuru, takže pokud si chceme nějakou dobrou adventuru zahrát, musíme se pohlédnout po zahraničních pramenech. „Emily Enough: Imprisoned“ tudíž patří k těm novějším výtvorům a musím dodat, že se jedná o vydařené dílko s dobře propracovanou dějovou linií i s příjemným zpracováním, to vše zabaleno do šokující zápletky.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 6839 KB

Výrobce: Logan Worsley   Web

Zobrazení celkem: 2610

Zobrazení tento měsíc: 2142

Hodnocení oblíbenosti (689x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

„Emily Enough: Imprisoned“ je ve své podstatě skutečně šílená adventura, za jejíž zrod je „zodpovědný“ zahraniční autor Logan Worsley. Tento zřejmý recesista vypráví příběh zhýčkané dívčiny, která není vůbec spokojena s neschopností rodičů sehnat vajíčka vymřelého ptáka Dodo a další skutečně nedostupné dárečky, a tak tato vytáhne nůž a „podívá se jim tak trošku“ na vnitřnosti. Když ji potom Policie nalezne, jak si hraje s panenkami v kalužích krve vlastní matky, nezbývá, než ji „šupem“ poslat do nápravného ústavu. Právě tam se potom celý děj hry odehrává v na zvracení nazelenalém prostoru plném bláznivých a do morku kostí ztřeštěných postav, jejichž všemi uznávanou autoritou je samotná Emily. Práce, kterou Logan Worsley odvedl na charakterizaci postav a jejich dialozích, je až kupodivu výjimečně dobrá, stejně tak se mu povedly i logické hádanky.

Jednoduché ovládání využívá „sierrovsky“ se měnící kurzor, grafika je komiksová a navíc velice okatě připomíná českou hru „Polda“, proložena velice kvalitními animacemi, velikou pochvalu si zaslouží i hudební doprovod, který rozhodně vcelku výtečně podporuje herní atmosféru. Domnívám se tedy, že se rozhodně nikdo z vás nebude divit, když celá hra začíná příjezdem Emily do nápravného ústavu, kde má dívka strávit několik následujících let. Pokud se ale domníváte, že se tato uklidní, zabydlí a na život v podobných podmínkách si přece jenom zvykne, jste na obrovském omylu. Jediný rozdíl pak je v tom, že v této skutečně zcela nesympatické zelené budově může nalézt velkou spoustu spřízněných a minimálně stejně „potrhlých“ a zvrácených, osob, které jsou jí velice sympatické a blízké. Jak jsem již zmínila výše, technická stránka a grafické zpracování, se mi osobně skutečně zalíbily, nic není přeplácáno a zpracování je opravdu velice profesionální, vše navíc zcela perfektně doplňují vybrané zvuky, jež se ke hře až neuvěřitelně hodí a skvěle doplňují i samotný děj.

Autor projevil skutečně výborný vkus, dobrý nápad a originalitu vlastní fantazie. Pokud tedy máte zálusk na hodně „ujetou“ adventuru, Hledáte-li tedy lehce ujetou adventuru, u níž si budete nejen potrápit vlastní mozkové závity, ale také se při samotném hraní více než dobře bavit, rozhodně „Emily Enough: Imprisoned“ si stáhněte a nainstalujte, potažmo ale zahrajte, vždyť za zkoušku rozhodně nic nedáte. Snad ještě abych dodala, že hra pak probíhá vesměs v klasickém „point and clil“ podání, kdy k ovládání zcela postačí vaše myš a zejména pak její levé tlačítka. K dispozici pak nemáte žádné menu, kde byste mohli volit mezi jednotlivými možnostmi, k tomu vám postačí ale pravé tlačítko myši, kterým potom přepínáte mezi všemi dostupnými, vám nabízenými možnostmi. Popisovat jednotlivé funkce by potom bylo skutečně zcela zbytečné, neboť samotné ikonky, které tyto funkce symbolizují, jsou tak samy o sobě výmluvné, že je musí pochopit i poněkud „natvrdlý“ hráč.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)