HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej (free hra)

Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkejRun Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkejRun Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkejRun Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej

Znalci po spuštění této výtečné arkády, tedy přímo skvělé „hopsačky“, jistě sami rychle přijdou na to, že se jedná očividně o zdařilý klon poměrně známé hry „Super Meat Boy“, což je známá „hopsačka“ tvrdá a ostrá jako hřebíky, v níž hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni, která se zdá být stvořena z obvazů před zlým zárodkem v nádobě, který je oblečený ve smokingu. Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící se jeskyně a hordy použitých, tedy zřejmě infikovaných jehel. Podobnost těchto freeware her tkví zejména v nápadu, ale i v grafickém zpracování a tato podobnost se nezapře, je zřejmá již na první, letmý pohled. Co tedy dodat více? „Run Rabbit Run“ je skvělá plošinovka v zajímavé grafice, velké obtížnosti, navíc i v obrovském množství levelů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 66541 KB

Výrobce: Run Rabbit Run Team  Web

Zobrazení celkem: 2394

Zobrazení tento měsíc: 1942

Hodnocení oblíbenosti (686x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Vynikající, stresující a rychlá plošinovka „Run Rabbit Run“ ve své holé podstatě kopíruje to, co dělal v minulosti mimořádně úspěšný freeware titul „Super Meat Boy“. Až neuvěřitelně obrovské množství úrovní a podúrovní, ďábelsky rychlá skákací akce, ani malé chybičky a omyly neodpouštějící šílená hratelnost, i takto lze výstižně charakterizovat dnešní „hopsačku, nazvanou „Run Rabbit Run, což znamená „Utíkej, králíku, utíkej“. To vše je vám zde naservírováno vpravdě jakoby na zlatém tácku, jedná se opravdu o hru, která si zaslouží nejen vaši pozornost, ale i pochvalu a uznání. Jen vás musím upozornit na to, že hra není pro zbrklé a cholerické hráče, ba právě naopak, vyžaduje dobrý postřeh, přesné a rychlé rozhodování a spousty trpělivosti, pokud se vám těchto vlastností nedostává, potom skutečně nemáte ani tu nejmenší šanci v této nelehké hře uspět. To, co se tedy osvědčilo již kultovním dílku „Super Meat boy“, to bude fungovat i v každé podobné, i když jiné hře zdarma, řekli si zřejmě autoři dnešní freeware hry „Run Rabbit Run“, a musím uznat, že pokud tomu tak bylo, měli plnou pravdu.

Využité, dobře osvědčené principy, které daly v minulosti vyniknout jedné z nejprodávanějších nezávislých her, mají svůj úspěch předem zajištění i v této dnešní hře. Kdo neví nic o zmíněném předchůdci „Run Rabbit Run“, určitě bude zaskočen a nestačí se divit. Zkrátka a dobře, budete hrát za králíka, který se v podivně barevně nevýrazně zpracovaných úrovních snaží dostat z bodu A, označeného startovacím praporkem, do bodu B, označeného cílovým praporkem. Na rozdíl od „Super Meat Boy“ zde však nikoho nezachraňujete a jednoduše se snažíte dostat k obtížně dosažitelnému, cílovému praporku. V tom vám však brání veliké množství vskutku „vymakaných“ pastí, které jsou v tomto herním žánru již zcela obligátní. Jsou jimi například zlověstně vyhlížející kotoučové pily, kterými je každý z mnoha levelů, doslova přeplněn. Díky skutečnosti, že váš hrdina je králík, má tudíž i poněkud prazvláštní schopnosti. Nedokáže sice vyskákat vertikální stěnu jen tak, ale zato se dokáže pořádně rozběhnout, přičemž čím déle běží, tím jeho rychlost narůstá, což dělá i z jinak skutečně rozsáhlých propastí překážky, které překoná hravě jediným skokem.

Že se ale naskáčete pořádně a do sytosti, na to můžete vzít už nyní jed. Každá chyba, byť bude sebemenší, končí tím, že víc se váš protagonista rozprskne při dotyku s ostrým kotoučem rotující pily, nebo o jinou, nastraženou past. Pokud tedy k tomu dojde, musíte začít hrát příslušnou úroveň od samého začátku. Naštěstí většina těchto úrovní má poměrně střízlivou délku, většinou jsou úrovně soustředěny jen v jedné lokaci, a tak není vůbec zapotřebí ztracený postup obrečet. I když zabrat na některých překážkách skutečně dostanete, neboť požadovaná náročnost některých akrobatických kousků, je hodna výkonům cirkusového artisty. Však sami brzy pochopíte, že upozornění autorů na samém počátku po spuštění hry, abyste šetřili vlastní nervy, bylo zcela na místě.“Run Rabbit Run“ tedy obsahuje pět kapitol, přičemž v každé z nich na vás čeká dvacet úrovní. Takže si sami spočítejte, kolik na vás čeká ke zdolání lokací!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)