HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lemmingball Z – sebevražedná válka (free hra)

Lemmingball Z – sebevražedná válka Lemmingball Z – sebevražedná válka Lemmingball Z – sebevražedná válka Lemmingball Z – sebevražedná válka

Je tomu už dávno, žil, nežil, byl, nebyl jednou malinkatý nárůdek Lumíku, byli malí, malinkatí, zcela mrňaví, asi jako brouček beruška. Odjakživa žili v míru a lásce a pro dobro společnosti byli schopni se i sami dobrovolně obětovat, jen tak už mohli projít mnoha nebezpečími a nástrahami. Jednou je však jejich štěstí nadobro opustilo a ta poslední nástraha se jim tak stala osudovou. Krutý a nelítostný programátor, vložil do jejich srdéček doposud nevídanou a nepoznanou zášť. Národ Lumíku se stal krvelačným tak, že i Wormíci před nimi prchli. A tak bojoval bratříček proti bratříčkovi, sestřička proti sestřičce, a vůbec každý s každým, a boj to byl nelítostný a krutý. „Lemmingball Z“ je tedypodle slov autora reakcí na „Dragonball Z“, kterou stvořil ve chvíli nudy. Hra má hezkou grafiku, a malý výběr zbraní, což jí ale neubírá na hratelnosti.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 5603 KB

Výrobce: MODYOB  Web

Zobrazení celkem: 2299

Zobrazení tento měsíc: 1816

Hodnocení oblíbenosti (592x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Lumíci se tedy pohybují zcela originálním způsobem, neboť se neplazí, ale až velice překvapivě hbitě levitují, přičemž je to právě volnost pohybu a jednoduchý výběr zbraní a množství jejich schopností, dělají z „Lemmingball Z“ řež skutečnou, dokonale ochucenou krví jejich soupeřů. Hra disponuje dvěma herními módy, které můžete hrát buď proti počítači, nebo s živým protihráčem, a to jak přímo na vašem PC, tak i přes Internet. Prvním z nich je „Deathmatch“, v němž jde, také jak jinak, zcela samozřejmě o souboj dvou Lumíku, ve kterém vyhrává ten, který jako první dosáhne nastaveného počtu takzvaných „Fragů“. Druhým módem je až překvapivě „Capture the flag“', kde je uprostřed bitevního pole žlutá jiskřička, které je nutné se za pomoci hrubé síly zmocnit, sebrat ji, a nakonec ji udržet co nejdéle, což ovšem ale vůbec není nic jednoduchého, protože po každém zásahu nepřítele, vám vypadne.

Jak jsem se již zmínila výše, zbraní k dispozici příliš nemáte, což se ale na druhé straně velice pozitivně promítá i na jednoduchosti ovládání hry, vystačíte si tak se čtyřmi klávesami pro pohyb a dalšími třemi na všechno ostatní, jako jsou tři druhy střel a schopnost ovládat soupeře. Každý váš úspěšný útok ubere vašemu nepříteli ždibec zdraví, kterého mají nepřátelé skutečně veliké množství, ale vám zase krapet energie. Ta se sice pomaličku doplňuje, ale když to s bojovností přeženete, a energie dojde, prásknete sebou o zem. Destruktivní účinky zbraní jsou obrovské hlavně ve vztahu k terénu. Po nekompromisních soubojích toho však na hrací ploše mnoho nezbude a z toho důvodu je vám umožněno pomocí kombinací kláves, přesunout se i v průběhu bitvy na další lokaci, kterých se ve hře nachází celkem osm, například čínský palác, až třeba po létající talíř.

Grafické zpracování hry je vydařené, hýří barvami, je velice roztomilé, ale až příliš krvavé, pro zpestření hry bylo úspěšně použito mnoha světelných efektů. Zvukový doprovod, který není nikterak rozsáhlý, je však pro tento druh hry plně dostačující a zcela vyhovující, absence hudby rozhodně nikomu vadit nebude, neboť v zápalu boje stejně musíte sledovat pečlivě obrazovku vašeho počítače a na nic jiného vám čas nezbývá. Samotná hratelnost celé hry je skutečně výborná, hlavně pak mód pro hraní přes Internet. Umělá inteligence vašich nepřátel je poněkud diskutabilní, v žádném případě však nedosahuje kvalit a schopností živých soupeřů, je příliš agresivní, ale naopak docela málo inteligentní. Pokud tedy máte rádi hry s Lumíky, potom vám i tuto dnešní mohu jen s čistým svědomím doporučit, neboť se opravdu jedná o zcela jednoduchou, a intelektuálně naprosto nenáročnou, krutou řežbu, zcela vhodnou pro chvíle oddechu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)