HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

I See You - bacha, vidím vás (free hra)

I See You - bacha, vidím vásI See You - bacha, vidím vásI See You - bacha, vidím vásI See You - bacha, vidím vás

Dnešní hra je sice ne zcela originálním, přesto však přece jenom velmi vydařeným počinem z kategorie hororových her. Pokud tedy máte tento herní žánr v oblibě a navíc se ještě docela rádi bojíte, potom jste se právě teď ocitli na tom nejsprávnějším místě. Pořádně vás vyděsit se hře jistě podaří i díky velice zajímavému způsobu vyprávění samotného příběhu, kdy monstrum mluví přímo k vám. To vše se hře daří též díky velice prazvláštní atmosféře, vydařené zvukové kulise, a také zcela neobvyklým přístupem k vyprávění celého příběhu, kdy monstrum mluví přímo na hráče přes okénka nápovědy. Mezi ty nejjednodušší úkoly na světě rozhodně patří někoho pořádně vyděsit, čím více se dotyčný vyděsí, tím větší je uspokojení strašícího, no a to zřejmě autorům šlo, zda se jim to ale podařilo, to již posuďte vy samotní.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 36852 KB

Výrobce: Bryce Maciel   Web

Zobrazení celkem: 2810

Zobrazení tento měsíc: 2182

Hodnocení oblíbenosti (704x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hororová hra „I See You“ tudíž není kdovíjakým originálním titulem, ale hráče dokáže až neskutečně a docela slušně vyděsit a polekat. Je skutečně docela zvláštní a neuvěřitelné, jak málo stačí, aby se lidé na výsost vyděsili, takže se myslím oprávněně domnívám, že je to jeden z nejjednodušších úkolů. „I See You“ má rozhodně velice primitivní grafiku v malém rozlišení, jak se tomu dnes říká „retro“a je to nová móda, ale přesto přes všechno dokáže pořádně vystrašit a polekat. Činí to však kupodivu velice jednoduchými a téměř se mně chce říci, že až lacinými triky. Snad jsou již archaické, a možná i dávno překonané, přesto v kupě a pohromadě všechny tyto triky skvěle fungují a je skutečně naprosto nepodstatné, o kolikátý klon jedné a té samé hry „I See You“ de facto vlastně v této hře vůbec jde.

Ocitáte se v jakési opuštěné, zamotané nemocnici, ve zcela nepřehledném labyrintu chodeb, kde nelze vidět dál, nežli dva, tři metry před sebe, a vaším úkolem je hledat na různých místech ukryté klíče, které vám umožňují pokračovat v cestě stále vpřed, procházením přes jinak uzamknuté dveře. To by samo sebou bylo moc snadné, a tak je v tom zcela samozřejmě pěkný zádrhel, kdosi vás totiž vidí a neustále vytrvale sleduje. Už po několika okamžicích vám bude naprosto jasné, že zprvu jakoby obyčejná okna s nápovědou, ve kterých se obvykle objevují rady typu "pohybuj se pomocí kláves", obsahují naprosto něco jiného, váš jinak neviditelný nepřítel takovýmto nezvyklým způsobem promlouvá přímo k vám. Samotné prohledávání nemocnice není nikterak prekérní, po každém nalezeném klíči se zcela automaticky označí dveře, ke kterým patří a kudy tedy musíte pokračovat dál.

Občas uslyšíte i nějaký ten zvukový efekt, mnohdy až děsivý, zrudne vám obrazovka, něco se zamrví v koutě, změní se rytmus a tempo doprovodné hudby, to vše je ale vlastně notoricky známé, přesto ale účinné. Na rozdíl od vtipu, kterému se ne každý, pokud ho slyší podruhé, znovu zasměje, tyto jinak vskutku již otřelé hororové prvky stále nic neztratily ze své schopnosti hráče polekat tak nečekaně, že mu po celém těle naskočí „husí kůže“ a snad i zejména těm více bázlivým a hodně lekavým, upadne i něco nechtěného do kalhot :-). Přitom zcela jistě se „See You“ netváří nikterak arogantně, ani agresivně. Hra totiž není originální a ani se nesnaží originalitu alespoň předstírat. Jejím stěžejním úkolem je pobavit hráče na velmi hezkou dobu, několikrát při hraní naplnit jeho krevní řečiště spoustou adrenalinu, zvýšit mu krevní tlak nějakým lekajícím výjevem, a především navodit vzrušující atmosféru, plnou napětí a netrpělivého očekávání, a to se hře bezesporu podařilo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)