HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mayhem Triple - útok králíků na Zem (free hra)

Mayhem Triple - útok králíků na ZemMayhem Triple - útok králíků na ZemMayhem Triple - útok králíků na ZemMayhem Triple - útok králíků na Zem

Kolikrát již mne při psaní recenzí na freeware a online hry napadlo, že zřejmě jejich autorům je skutečně povoleno všechno, jejich fantazie není totiž ničím omezena a bizarnost jejích nápadů je až neuvěřitelná. Právě toto moje přesvědčení dokazuje i tato dnešní hra, jistě jste si již sami všimli, že útok mimozemšťanů mnohých forem na naši Modrou planetu, to je téma, které přitahuje autory jak světlo noční můry. Určitě jste na toto téma již hráli mnoho víceméně vydařených her a kosili v nich různé druhy Vetřelců, ale abyste museli vzdorovat útokům zmutovaných Vesmírných králíků, to tu rozhodně ještě nebylo. V této „praštěné“ a absurdní hře tedy budete muset tato akční a zběsilá mimozemská stvoření bez milosti likvidovat střelbou, berte však tuto hru jako nadsázku, se kterou jste se ještě nikdy nesetkali.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 23565 KB

Výrobce: Sniper Diplomat   Web

Zobrazení celkem: 2752

Zobrazení tento měsíc: 2099

Hodnocení oblíbenosti (652x):

0%   25%   50%   75%   100%  
71%

Hra je tedy skutečně velice absurdní, nicméně na druhé straně ukazuje ostatním autorům, jak asi by měla vypadat hra, které nechybí svižné tempo a adrenalinové akce. Příběh hry samotné je tedy zcela prostý a přímočarý, na naši Modrou planetu zaútočili mimozemští, zmutovaní králíci a vy, jako hráči, jste tudíž jediní, kteří dokážou tuto invazi zastavit. Jedná se tedy o akční arkádu se svižným tempem a dobrou hratelností, ve které hráč provádí podobně šílené kaskadérské kousky, jako profesionální kaskadér. Na dokonalosti celé hry pak přidává celý systém možnosti vylepšování vaší postavy a nesčetné množství razantních, smrtících zbraní, kterými mimo střílení, můžete krájet útočící zajíce na plátky, jako Ementál. Budete se tedy pohybovat pomocí kurzorových kláves a mířit a střílet myší, nutno říci, že toto mimořádně pohodlné a rychlé ovládání v oblasti arkád, je poměrně nevídaným jevem.

Hráč ovládá kromě obyčejného pohybu i spousty vyloženě šílených skoků, parkurových prvků a podobných eskapád, které z něj dělají bezkonkurenčního akčního hrdinu. Škoda, že některé super skoky nejsou vidět ve hře zpomaleně. Hlavní hrdina ovládá kromě obyčejného pohybu i spoustu vyloženě šílených skoků, parkurových prvků a podobných kaskadérských kousků, které z něj dělají nenapodobitelného akčního hrdinu. Škoda, že obrovské excelentní skoky nevidíte ve hře zpomaleně, ale i tak střílení z ležící pozice několik metrů nad zemí, má svoje zcela nenapodobitelné kouzlo. Kromě toho je vámi vedená postava schopna i pomalu "slaňovat" po stěnách, nebo dokonce provádět otočky ve vzduchu, které jako by vypadly z některého akčního filmu s Jamesem Bondem. Mimo zbraní, kterými jsou vybaveni mimozemští králíci, a které jim můžete po jejich likvidaci sebrat, narazíte občas i na obchodníka, u něhož si lze za peníze dokoupit nějakou tu lepší zbraň, či vylepšení vlastnosti postavy hlavního hrdiny.

A že těch zbraní je spousta, na to můžete vzít klidně jed. Kromě těch zbraní, které se obdržíte ve „smrtelném“ módu, tedy v každé ruce jedna pistole, či kolt, jsou tu i velice razantní a nevšední zbraně, jakými jsou například plamenomet, raketomet, plazmové pušky nebo takové, co vystřelují elektřinu, a dokonce je zde i jedna podivná zbraň, vystřelí rotující disk, který se pohybuje společně s hlavním hrdinou, a doslova masakruje vše, co mu přijde do cesty. Zkrátka a dobře, králíků jsou sice spousty, ale zbraní naštěstí také. Nemusíte tomu sice věřit, Ale podle mne je „Mayhem Triple“ tou nejlepší akční arkádou v poslední době. Je totiž až spontánně rychlá, navíc návyková a udržuje si svižné tempo, navíc dokáže překvapit, ať již novým prostředím, interakcí hráče s okolím, nebo soubojem s některým z Bossů. Skvělá akční zábava je takto podpořena celou řadou zbraní, za něž by se nemusel stydět ani profesionální zabiják, a koneckonců i faktem, že na po zásahu, či krájení rozpadajících se králíků, je velikým potěšením se dívat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)