HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Paska das schwarze Gold - čistěte kanály (free hra)

Paska das schwarze Gold - čistěte kanályPaska das schwarze Gold - čistěte kanályPaska das schwarze Gold - čistěte kanályPaska das schwarze Gold - čistěte kanály

Snad každý z nás hlavně v období dospívání snil o tom, čím by jednou chtěl být. Chtěli jste také někdy stát se kosmonautem, významným spisovatelem, vědeckým pracovníkem, nebo lékařem? Nebo jste chtěli nastoupit do nějakého jiného výjimečného, nebo atraktivního povolání, či zaměstnání? Mnozí z vás se jistě drželi takříkajíc „při zemi“, a zvolili by si prozaičtější zaměstnání, jak například horník, servírka, kadeřnice, nebo prodavačka, nicméně se mnou budete souhlasit, že každá profese, ať už lukrativní, nebo všední, je prospěšná, pokud je vykonávána s láskou a poctivě. Jednu takovou profesi, ostatně velice důležitou, si tedy nyní můžete vyzkoušet, není sice tak atraktivní, jako ta, o kterých se zmiňuji v předchozích řádcích, ale zato je velice potřebná, a nezbytná, nechceme-li se brodit ve splaškách. Budete čistiti odpadní kanály.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 710 KB

Výrobce: Lama Media   Web

Zobrazení celkem: 2706

Zobrazení tento měsíc: 2137

Hodnocení oblíbenosti (624x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Po spuštění hry se ocitnete s vaším super moderním fekálním autem u jednoho z kanálů v nejmenovaném městě a musíte kanál řádně vyčistit. Vstrčte proto sací hadici do kanálu a můžete se pustit do práce. Vaše sací hadice je sice nekonečně dlouhá, jenže v kanálu, který má pod sebou několik dalších odpadních šachet nejsou jen odpadky a zbytky jídel, ale je zde také navíc několik druhů různých živých zvířátek, která se budou snažit ze všech sil čištění stok překazit, neboť se jim v tomto prostředí zřejmě zalíbilo a zejména zde nalézají dostatek zbytků potravin k obživě. Jakmile se některé z nich při vysávání odpadků objeví, přičemž pohyb sací hadice řídíte pomocí kurzorových kláves, rychle stáhněte sací hadicí zpět pomocí levého Ctrl a hadici použijte zepředu na ono zvířátko, vysajete ho také. Jen nedopusťte, aby se mohlo hadice dotknout zboku, prokouslo by ji a přijdete o jeden ze tří na počátku vám přidělených životů.

Mimo již zmíněná zvířátka, jako jsou želvy, hadi, krysy a jiná podobná havěť, se však občas objeví v kanále i velice nebezpečná bomba, zřejmě některý „dobrák“ nemá pro vaši práci žádné pochopení a rád by žil dál v přetékající špíně. V takovém případě pak ovšem nezbude nic jiného, než hadici rovněž rychle stáhnout a počkat si, až nebezpečná bomba sama zmizí a teprve pak pilně pokračovat dále v čištění, takových bomb se totiž nijak nezbavíte a pokud byste ji nasáli, rovněž přijdete o jeden život. Tak vidíte, řekli byste, že se jedná o docela obyčejnou, téměř podřadnou práci, to byste určitě nečekali, kolik dobrodružství při jejím vykonávání se může zažít, že ne? No raději už ponechám meditování a popojedeme dál, tato stoka není totiž samozřejmě jediná, kterou musíte vyčistit. Hra má totiž celkem deset levelů, což představuje deset lokací, tedy odpadních šachet, máte tedy na delší dobu o práci postaráno, zbavit odpadků musíte tudíž všech deset kanálů, takže se jistě řádně nadřete.

Může se však stát, že se po chvíli u této práce počnete nudit, kanály se totiž sobě podobají jako to vejce vejci, jsou téměř jeden jako druhý, pouze barevně rozlišené. Také postupem hraní přibývá počet stok v každém kanále, hadici musíte spouštět pořád hlouběji a hlouběji, čímž se herní obtížnost pomalu, ale jistě navyšuje. Při odklízení odpadků však občas narazíte i na plechovku s jedem, to se pak na chvíli zastaví pohyb zvířátek i bomby, tohoto času lze využít k odstranění zvířátek, nebo k rychlému a bezpečnému stažení sací hadice. V žádném případě se však nejedná o zvláště obtížnou hru, jen je třeba pozorně sledovat celou obrazovku, kde a odkud se něco nebezpečného zcela znenadání objeví. Na obrazovce vpravo nahoře se ukazuje trvale časový limit, který jste dostali k vyčištění každého kanálu, který je však dostatečně dlouhý, jedná se o tisícovku sekund, takže jeho překročení vám skutečně nehrozí. Za každý úspěšně vyčištěný kanál potom obdržíte jeden život navíc, pak se ukáže vynulovaný ukazatel a můžete začít čistit další kanál.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)