HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mole War - válka krtků (free hra)

Mole War - válka krtkůMole War - válka krtkůMole War - válka krtkůMole War - válka krtků

Domnívali jste se doposud, že krtci dokážou tak akorát rýt v zahradách a dělat tak škodu zahrádkářům, podrývajíce kořínky pěstované zeleniny? Pokud ano, potom jste očividně byli na velkém omylu, krtci se, alespoň v této freeware, dokážou chovat jako lidé a dokonce mezi sebou i válčit. Ostatně, krtci, tato milá, téměř slepá zvířátka, která žijí ve tmě pod zemí a jen občas se vyhrabou na světlo Boží, jsou častým předmětem počítačových her, filmů i pohádek, jsou totiž pro všechny autory věčným a vděčným tématem. Vžijte se tedy do role po zuby ozbrojeného krtka, kdy ihned po spuštění nové hry, se ocitnete v podzemním labyrintu chodeb společně s několika dalšími krtky, kteří vám půjdou soustavně „po krku“. Jak už jsem naťukla výše, krtci jsou téměř slepí, a proto potřebují kromě silných brýlí, i stále hořící svíčku.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 1045 KB

Výrobce: Markus Imola  Web

Zobrazení celkem: 2675

Zobrazení tento měsíc: 2078

Hodnocení oblíbenosti (657x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato hořící svíčka potom nejen osvětluje jejich okolí, ale navíc podle jejího světla poznáte, odkud se k vám vaši nepřátelé přibližují. Ocitnete-li se například před ústím některého z mnoha tunelů a náhle se počne v dálce rozjasňovat, musíte buďto rychle utéci, nebo si připravit silnou zbraň, to podle toho, jak jste na tom se zdravím. Ostatně, co se týče zbraní, těch máte ve hře opravdu požehnaně. Najednou však u sebe můžete mít pouze čtyři kousky, které si zvolíte na začátku hry. Kromě standardních zbraní, kterými jsou brokovnice, UZI nebo rakety, se dočkáte i radioaktivních granátů, spalujícího plamenometu, kanystru s napalmem a mnoha dalších razantních zbraní. Silnější zbraně navíc dokážou deformovat okolní prostředí, takže si třeba s pomocí raketometu, můžete vykopat svůj nový, vlastní tunel. Proč byste to ale vůbec dělali, když hloubení tunelů je krtkům naprostou přirozeností, a navíc ve hře kromě standardních kláves pro pohyb najdete také jednu pro hloubení.

Jelikož určitě se dříve, nebo později, počnete ve změti chodeb a tunelů špatně velice orientovat, jistě rádi oceníte, že pozice každého krtka je na obrazovce vyznačena červeným bodem. K vaší lepší orientaci by vám měla posloužit i podrobná trojrozměrná mapa, bohužel získat podle ní alespoň nějakou představu o pozici ostatních krtků, téměř nelze, nebo jen s nadlidským snažením. Celkově se v bludišti chodeb mohou setkat až čtyři krtci, přičemž dva z nich jsou ovládáni živými hráči. V takovém případě se obrazovka rozdělí na dvě části, tuto možnost si nepleťte s multiplayerem, ten ve hře chybí. Pokud se však rozhodnete hrát jenom proti počítači, připravte se na skutečně velice tuhý boj. Nepodceňujte váš počítač, je to soupeř velice zdatný a vytrvalý, jím řízení krtci totiž téměř nikdy nechybují.

V dnešní hře se tedy vžijete do role krtka, který je vtažen do víru bojů, které se odehrávají hluboko pod zemským povrchem, v temném bludišti krtčích chodeb. Záleží jen a jen na vás, kolik se proti vám postaví nepřátel, vždy však mohou být maximálně tři. Na vás potom je zvolit si, zda budete hrát třeba jen sám proti jednomu počítačem řízenému, nebo dvěma či dokonce třem, nebo proti dalšímu hráči a k tomu ještě proti počítači. Možností je skutečně spousta a vybere si z nich každý, pokud zrovna nepreferuje hru po síti, která bohužel v nabídce není. Dále si ještě před začátkem bojů můžete vybrat čtyři zbraně, které můžete poté používat, přičemž nabídka zbraní je skutečně velkolepá a dostatečně široká na to, aby si z ní každý z vás vybral tu svou nejvíce oblíbenou.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)