HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Castles - souboj hradních pánů (free hra)

Castles - souboj hradních pánůCastles - souboj hradních pánůCastles - souboj hradních pánůCastles - souboj hradních pánů

Pokud rádi někomu něco bouráte nebo ničíte, potom jste se právě tady ocitli na tom správném místě. Stojíte zde proti svým dvěma soupeřům jako pán hradu se základní zbraní, kterou je luk a šípy a snažíte se oba hrady střídavě atakovat. Vaši nesmiřitelní nepřátelé, vladaři obou dvou hradů, vám nezůstávají ale nic dlužni a oplácejí útoky stejnou mírou, takže jde vlastně pouze o to, kdo bude nejrychlejší a nejúspěšnější. Domníváte se, že to budete právě vy? Tak nedumejte nad tím a pojďte si tuto „střílečku“ sami vyzkoušet. Hnedle na začátku budete dotázáni, zda se chcete zaregistrovat hned, nebo později. Pokud se nechcete zaregistrovat hned, budete ve hře ochuzení o možnost si v mezihře nakupovat další, lepší zbraně, kterých máte dole na liště k dispozic deset, a budete si moci koupit jen jedinou novou zbraň.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 2654 KB

Výrobce: Crazy Mice  Web

Zobrazení celkem: 2812

Zobrazení tento měsíc: 2140

Hodnocení oblíbenosti (686x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Jak jsem již krátce zmínila v popisku ke hře, cílem hry je ničit hrady svých soupeřů, za každý dobrý zásah vám přibudou nějaké ty dolary. Napište si tudíž do menu hry tři libovolná jména pánů hradu, u každého lze si potom určit jednu ze tří nabízených obtížností hry. Každý hrad je označen jinou vlaječkou, tak si to nepopleťte, aťsi pak neničíte svůj vlastní hrad. V levém horním rožku obrazovky, je pak jméno hradního pána, který právě útočí, uprostřed nahoře ubíhá čas. Pokud se trefíte do vlastního hradu, skončili jste bez ohledu na to, kolik času již uběhlo z vašeho časového limitu. Jakmile tedy skončíte, objeví se na obrazovce obchod se zbraněmi, kde si můžete dokoupit potřebné zbraně a další výstroj a výzbroj, podle vlastního uvážení a finančních možností. Vpravo nahoře je jméno pána hradu, který právě nakupuje, postupně si takto mohou nakoupit i zbývající dva páni hradů. Nakupovat však nemůžete neomezeně, avšak jen pouze do výšky limitu množství získaných dolarů, jejichž počet se ukazuje pod jménem příslušného pána hradu. Takže nakupujte s rozvahou, již právě nový zakoupený druh zbraně se vrátit nedá.

Soupeři jsou ovšem lišáci, kteří samozřejmě sledují, co si nakupujete a tak mohou svůj nákup podle toho ekvivalentně přizpůsobit. Po skončení nákupu hrajete dál a pokračujete ve své válečné činnosti, samozřejmě můžete tuto hru hrát sami se sebou za všechny tři hradní pány, všichni se ovládají stejně a nikoliv současně a to pouze myší, jejím pohybem vpravo a vlevo a kliknutím na levé tlačítko myši pro střelbu. Střílet můžete na terčíky nad hrady, ale i na různé předměty kolem hradů, sami poznáte, jestli je to k něčemu dobré, nebo plýtváte municí a pálíte „pánu Bohu do oken“. S přibývajícím počtem nových nakoupených zbraní, což je vám umožněno jenom tehdy, jestli se před spuštěním hry hned zaregistrujete, se celá válečná hra stává stále zajímavější a napínavější. Herní prostředí je velmi rozmanité a na „obyčejnou“ dvourozměrnou plošinovou hru, až neobvykle vydařené. Grafickou úpravu lze hodnotit na výbornou, což se o zvukovém doprovodu, zejména o hudbě, již bohužel říci nedá. Pokud se před zahájením hry zaregistrujete, nezískáte tím jen možnost rozšířeného výběru při nákupu zbraní, ale i přístup do dalších zobrazených lokací, což pak už jistě za registraci stojí.

Počáteční počet šípů k luku budete mít neomezený, ale není to vůbec tak jednoduchá záležitost se jimi trefit. Po celou dobu totiž vane pořádně silný vítr, který vystřelené šípy odnáší. Čím více sousední hrady poškodíte, tím více dolarů obdržíte a tak nebudete odkázáni pouze na tyto, zcela nespolehlivé šípy, které cíl poměrně dosti často minou. Suma sumárum tedy lze hodnotit hru jako velice vydařenou, lehce ovladatelnou a nikterak náročnou na přemýšlení. Jakmile získáte praxi a zjistíte, o co ve hře skutečně jde, vychytáte všechny fígle, jsem přesvědčena, že vás hra zcela zaujme a budete se v ní cítit, jako doma a rozhodně se budete dobře bavit. Znovu vám však velice důrazně připomínám, a to bez jakékoliv předpojatosti, rozhodně se zaregistrujte, jinak to není „to pravé ořechové“ a přijdete skutečně o ten pravý a velký požitek ze hry, který můžete získat jen při plném využití všech možností, které jsou ve hře, a to právě díky zmíněné nutnosti se ihned zaregistrovat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)