HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světě (free hra)

Cobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světěCobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světěCobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světěCobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světě

Freeware hra s názvem „Coba´s Dream“ je akční plošinovou, s velice zajímavým zpracováním, prapodivným hlavním hrdinou, to vše podtrženo burcujícím, bláznivým, hudebním doprovodem. Hra nikterak nehýří její délkou, navíc je dobře hratelná, ovladatelnost snad ani lehčí být už nemůže a na velikou obtížnost si rozhodně stěžovat nebudete. Hra nemá příběh, a pokud ano, pak se jej podařilo autorovi hry velice úspěšně ututlat. Autor popisuje hru jen tak, že budete pobíhat v prapodivném, neskutečném světě, který je tvořen strašlivými vidinami, strachem a naprosto zvrhlým pohledem na realitu, takže vám ke hře vlastně vůbec nic neřekl, na to byste po spuštění hry samozřejmě přišli i sami, neboť váš úkol je prostý, a prakticky jednoduchý, stále masakrovat protivná, hnusná, a nechutná monstra.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 10197 KB

Výrobce: Juan Pablo Ortiz  Web

Zobrazení celkem: 2749

Zobrazení tento měsíc: 2153

Hodnocení oblíbenosti (619x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra je lapidárně řečeno prostá akční „hopsačka“ v úchylném světě s ještě úchylnější hudbou, toto konstatování nejlépe hru charakterizuje, vlastně abych pravdu řekla, podezřívám jejího autora z toho, že mu taky mírně straší „ve věži“. Arkáda v podivném a zvrhlém světě je však jednoduchá jen v konceptu, avšak po stránce obtížnosti pořádně náročná. Už vůbec se pak neřadí k vrcholům tohoto herního žánru, ale na chvíli, kterou skromně požaduje pro své zdolání, je už jen pro svou podivnou stylizaci a pekelnou hudbu, skutečně hodna zájmu hráčské veřejnosti. Protagonistou hry je také jakési nechutné monstrum, a tak se do tohoto bláznivého prostředí zcela výtečně zapadá. K likvidaci všeho, co se trošičku pohne, slouží pouze jeden základní útok, realizovaný rovněž jenom jedinou klávesou.

Můžete se domnívat, a to zcela oprávněně, že jeden způsob útoku, přidělený vám pro celou hru, není dostačující a je to málo a budete mít pravdu. Jenže naštěstí se razance útoku odlišuje podle pozice hráče, pokud jste totiž ve výskoku, síla úderu je podstatně razantnější, pokud se zdržujete při zemi, mlátíte kolem sebe jako diví, až jsem se musela zasmát, přišlo mi to jako by hlavní hrdina odháněl na něj dotírající, obtížný hmyz. Ve hře se nenacházejí žádné lékárničky, nebo jiné „uzdravující“ prostředky, takže vám na začátku hry přidělené „zdraví“, musí vydržet po celou dobu hraní, která ovšem nebude nijak dlouhá. Díky tomu a velkému množství nepřátel budete tedy možná dosti často umírat, ale i tak si budete moci vychutnat grafickou stylizaci hry, která je vedle již zmíněné zvrhlosti hudby, skutečně největším lákadlem pro potencionální hráče.

Do skoku vám kromě až archaicky znějících zvukových efektů hraje i doprovodná hudba, která se dá označit jedním slovem jako "bláznivá", ve skutečnosti se totiž jedná o hudební smyčku, která by vás s jistotou po chvíli poslech, přivedla do blázince, takže si ji pro jistotu preventivně vypněte. Na druhé straně sice svým tempem podněcuje ke stále agresivnímu mlácení kolem sebe, ale její delší poslech vám může skutečně narušit vaši duševní rovnováhu a navíc i připravit trvale o sluch a to zato nestojí. Škoda, „Coba's Dream“ je tedy podivnou zábavou maximálně tak na deset minut, ale díky nevyvážené, pro méně zkušené hráče až příliš vysoké obtížnosti, se může stát, že budete úrovně opakovat pořád dokola až do úplného zblbnutí, pokud se ovšem vám nepodaří hru zavčas dohrát, anebo celé vaše hráčské úsilí a snažení, raději zavčas vzdát.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)