HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím (free hra)

Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím    Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím    Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím    Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím

S hlavní postavičkou, prsatou blondýnkou, se budete pohybovat po různých lokacích, v nichž se to doslova jen to hemží velkým množstvím Zombií. Vyskakují na vás ze dveří, od právě jimi požíraných lidských mrtvol, nebo se, tyto věčně hladové bestie probudí, aby vylezli z rakve, nebo z hrobu. Naštěstí však stačí většinou párkrát vystřelit a cesta je znovu volná. Zombie jsou však nesmírně vychytralé a vyskytují-li se ve větší vzdálenosti, nečekaně zrychlí, a pokud nemáte dost munice v zásobníku, nejspíš ztratíte kousek cenného zdraví. Přeskakujte tedy jámy, hroty, prostě všech, co by vám mohlo ublížit, když budete hledat cestu dál, jako klíče k otevření dveří a další předměty. Z většiny „mrtvých“ nepřátel získáte užitečná „Gé-čka“, nezapomínejte sbírat modré „Orby“, s jejichž pomocí si můžete zlepšovat pomocí „Enteru“ vlastnosti.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 121286 KB

Výrobce: Paul Schneider   Web

Zobrazení celkem: 2530

Zobrazení tento měsíc: 1966

Hodnocení oblíbenosti (657x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

„Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte“, toto známé heslo Jana Žižky“ nechť vás posiluje v hraní a v soubojích se Zombiemi, naštěstí nechybí lékárničky a náboje, kterých je ve hře skutečně dostačující množství, takže nedostatkem munice rozhodně trpět nebudete. Úvodní zápletka se liší vzhledem k postavě, kterou jste si vybrali, potom už ale vaši hrdinové zažívají zcela totožné nebezpečné situace. Průchod úrovněmi je kontinuální, což je jistě velice dobře, a pozvolna se odehrávající příběh hry, působí docela celistvějším dojmem. Mnohdy budete mít možnost sami si vybrat, kudy pokračovat dále. Rovněž výběr jednotlivých úrovní, tedy lokací, je volný a rovněž je jen na vás, jak se rozhodnete postupovat. V těchto situacích je nejlepší najít pro jistotu místo ukládání hry, jejichž počet je ve hře rovněž zcela dostačující, hru uložit pro případ, že byste se „zamotali“ a ztratili orientaci.

Jedná se skutečně o hru zdařilou, nekonvenční a docela nápaditou, která milovníky akcí jistě potěší a připoutá je ke hře na delší dobu. Zásluhu na tom má i to, že máte možnost volit mezi dvěma postavami, rozhodovat se nekonvečně bez nutnosti držet se předepsaného lineárního postupu, potěší vám i množství různých druhů zbraní a nesmírné množství různě nebezpečných Zombií. V pohledu zboku vyrazíte buďto s dívenkou, anebo s mužem, neboť za hlavní postavu lze vybrat i pána GunDude, z jejich bytu a ve zcela volném herním režimu se připravte na pořádnou řežbu, přičemž znovu zdůrazňuji, že samotný herní svět „Gun Girl 2“ můžete prozkoumávat dle libosti, tedy i „na přeskáčku“. Aby se vám chození nestalo osudným, budete se bránit tradičním zbraňovým arsenálem, byť už i sama základní zbraň, tedy klasická pistole, je razantní a účinná, až běda. Ke slovu se ještě navíc dostanou i časté prvky RPG, protože za sebrané G-Power body Girl Power, si budete moct vylepšovat různé statistiky a protagonistky.

Nadprůměrný herní zážitek a hrací chytlavost vám zaručí zejména skutečně výborný design úrovní, v nichž není rozhodování striktně lineární a na každém rohu na vás čeká nečekané a vzrušující překvapení. Jistě vás potěší i průběžná změna prostředí, jimiž procházíte a likvidujete Zombie, které vylézají jako houby po dešti doslova odevšad a potkáváte jich i několik druhů, ostatně stejně tak i všechny dostupné zbraně jsou rozmanité a dobře vyvážené. Sbíráním takzvaných modrých „Orbů“ můžete navíc bojový arzenál a zvláštní schopnosti hrdiny vylepšovat a soustavně rozvíjet, což lze jen kvitovat s povděkem. I ten největší škarohlíd bude hře jen těžko něco vytýkat, zábava se na vás hrne ze všech stran, tempo hry je skutečně na vysoké úrovni a přitom jednoduché ovládání, které vám sedne do ruky, jako ulité. Navíc vás musím ujistit, že ani grafické zpracování a doprovodné ozvučení zvuky nic nezhoršují, ale právě naopak. Jsou totiž zpracovány zcela profesionálně a naprosto do herního konceptu zapadají.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)