HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Earl Bobby is Looking for a Loo – záchod (free hra)

Earl Bobby is Looking for a Loo – záchodEarl Bobby is Looking for a Loo – záchodEarl Bobby is Looking for a Loo – záchodEarl Bobby is Looking for a Loo – záchod

Známá herní postavička, tedy Earl Bobby má další problém, poté, co stále hledal boty a ztracený golfový míček, je tentokrát v ještě mnohem prekérnější situaci. Tento výstřední šlechtic se v golfovém klubu báječně najedl, bohužel cestou domů v automobilu se svým přítelem, pocítil silné nutkání přírody a zjistil, že musí co nejrychleji nalézt záchod. V okolní pastvinně se naštěstí pro něj nachází latrína, tedy „kadibudka“, jenže dostat se do ní to je úkol nad jeho síly a možnosti. Takže jistě zjišťujete s překvapením tak jako já, že tady máme námět na adventuru zcela originální a nevídaný. Tuto hru autor prodával zprvu po třech dolarech, aby ji nakonec uvolnil zcela zdarma a tak máte zadarmo k dispozici hru, která je na současné freewarové poměry skutečně mimořádná, a určitě vás zaujme, ale také velmi pobaví.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 120763 KB

Výrobce: UunivertGames  Web

Zobrazení celkem: 2841

Zobrazení tento měsíc: 1961

Hodnocení oblíbenosti (620x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Toto, zatím poslední dobrodružství Earla Bobbyho, vás skutečně zaujme, a to především díky půvabně vykreslené grafice, tak i snadnou a zábavnou hratelnosti, včetně vtipnému, vskutku velice vydařenému dabingu. Je navíc založena, ostatně jako většina freeware adventur, na kombinování a používání předmětů, důležité jsou však i časté rozhovory, kde opravdu zcela netradičně, musíte si sami zvolit téma, na které se ptáte. Příběh hry a s ním spojené časté vtipy jsou, jak už název napovídá, tak trošku „záchodové“, což se může jevit „fajnovějším“ hráčům, jako problém. Rozhodně se ale určitě najdou i takoví hráči, kteří se s hodně svérázným Earlem Bobbym rádi pobaví, a odpustí autorovi i nějaké to malé „zadrhávání“ hry.

Tak tedy, po odehrání golfu nasedne Earl Bobby do auta svého přítele a vydají se na cestu k domovu, když tu pojednou Earl Bobby zjistí, že pokud rychle nenalezne nějaký záchod, nebo alespoň latrínu, či kadibudka, čekají jej fatální následky, jistě víte, čemu se u nás říká, „bláto na hřišti“. Jediná blízká kadibudka v okolí, jak pozná sám Earl Bobby po zastavení a vystoupení z auta dlouholetého přítele, je však nepřístupná a tak budete muset hledat a nalézt jiné řešení. Budete tedy muset hledat a nalézat potřebné předměty, což je mnohdy hodně frustrující, neboť indikace těchto předmětů je velice slabá a mnohdy až zavádějící, Stalo se mi a ne jednou, že jsem potřebný předmět pro další postup ve hře hledal skutečně tři hodiny a už nechybělo mnoho, abych si zlost z neúspěšného hledání, vylila na vlastním počítači.

Tato hra má o mnoho lepší grafické zpracování ve srovnání s předchozíma dvěma, zvukové efekty a častá konverzace, hodně napomáhají vylepšit hru. Bohužel, samotné ozvučení hry je velice špatné, zřejmě mu autor hry nevěnoval potřebnou pozornost, je velice tiché a ani nastavení počítačových reproduktorů na maximum, žádné podstatné zlepšení nepřineslo. Po technické stránce si vůbec nemyslím, že by tato hra byla delší než obě mnou již zmíněné předešlé, má totiž skutečně téměř shodný počet lokalit ve srovnání s předešlými, pokud zvládnete včas a správně dialogy, měli byste s hrou skoncovat během dvou hodin hry. Většina konverzací a podivných akcí vyloudí na vašich tvářích úsměv, mnohé vás přimějí dokonce až k hlasitému smíchu. Některá řešení hádanek, jakmile zjistíte jejich princip, jsou, ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, ve skutečnosti velmi snadné, samozřejmě, že mnohdy budete potřebovat se nad nimi trošku více zamyslet, ostatně se přece říká, že „myšlení nebolí“, tak čeho a proč se bát?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)