HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The King of The Wood - lovcem robotů (free hra)

The King of The Wood - lovcem robotů  The King of The Wood - lovcem robotů  The King of The Wood - lovcem robotů  The King of The Wood - lovcem robotů

Tato hra, nazvaná „The King of The Wood“, je velice dobře zpracovaná akční hra , která obsahuje dokonce i adventurní prvky. Její autor při tvorbě této hry byl očividně inspirován filmovým příběhem, všem jistě dobře známým sci-fi filmem „Blade Runner“. Vaším úkolem tudíž nebude nic jiného, nežli dokázat, že byste byli, nebo vlastně jste vynikajícími lovci robotů. No, ono to zase nebude tak horké, neboť hra je nejen málo náročná na grafické zpracování, ale hlavně i po stránce herní velice jednoduchá, což zřejmě uvítají především ti méně zkušení hráči. Od své zmíněné filmové předlohy, si „The King of The Wood“ nebere stylizaci, nebo dokonce herní atmosféru, ale pouze samotný koncept herní zápletky. Samotný děj, ve kterém se jako lovec umělých robotů, vydáváte na panství jednoho z podezřelých, je jednoduše prostý.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 41621 KB

Výrobce: Daniel Hake  Web

Zobrazení celkem: 2553

Zobrazení tento měsíc: 1839

Hodnocení oblíbenosti (720x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Ostatně, jednoduchá je i samotná herní hratelnost, kterou stanovují především úkoly bedlivého a obezřetného prozkoumávání jednotlivých místností a lokací, občasné řešení hádanek a poměrně dosti časté střílení do strážících robotů. Je však naprostou pravdou, že opravdu na první letmý pohled, byste inspiraci pro „The King of The Wood“ ve zmíněném filmu „Blade Runner“, hledali zcela marně. Nenašli byste totiž ve hře ani stopy po atmosféře podobného ztvárnění, dokonce byste nezavadili ani o podobný grafický styl, nebo poetický nádech takzvaného „noirovského“ ražení. Přesto se hra samotná a společně s ní i její samotní autoři, k tomuto věhlasnému filmu hrdě hlásí, a to především pro náznaky v samotném ději, přičemž tato inspirace je skutečně hodně volná.

Jako jeden z mála lidí, kteří se ještě živíte lovem "robotů", jste vysláni na další ze svých misí. Se zbraní, neustále připravenou k výstřelu, se postupně blížíte k obřímu, zpola opuštěnému panství v lesích, kde podle informací již několik měsíců sídlí další z robotů, tudíž umělých lidí. Třebaže tato skutečnost nikoho po celé měsíce nijak neobtěžovala a neohrožovala, je potřeba nájemníka panství už jen z principiálního hlediska nadobro zneškodnit. Uvnitř panství, kde se převážná většina vašeho snažení odehrává, jde vlastně pouze a jen o to, abyste svůj cíl vůbec dokázali nalézt. Celý problém pak spočívá v tom, že robot si je velice vědom toho, že si přicházíte pro jeho skalp. Je tedy zapotřebí velice opatrně prozkoumávat jednotlivé pokoje, sbírat předměty, kterými jsou převážně klíče od dalších dveří, odemykat další pokoje, občas si přečíst nějakou knihu a nakonec, pokud narazíte na nějaký odpor, tento bez milosti eliminovat.

V mnoha místnostech se totiž navíc nacházejí buďto otravné kamery, které však můžete s čistým svědomím likvidovat, nebo mnohem otravnější strážní roboti, které můžete poslat rovněž do horoucích pekel. Jakmile vás totiž tito prevíti spatří, vydají se až neuvěřitelně rychle k vám a pokud je nestihnete včas zastavit, tak prostě natáhnete brka vy samotní. Vaše případná smrt je však v podání hry „The King of The Wood“ skutečně až neuvěřitelně velice milosrdná, prostě se vždy objevíte v hlavní chodbě celého sídla a pokračujete dál, jako by se nic nestalo, neboť hra vám nikterak nehází „klacky pod nohy“, naopak je svižná a herně nenáročná a skončíte dříve, než se nadějete, déle než čtvrt hodinky hrát rozhodně nebudete. Tuto poměrně krátkou hrací dobu však není nutno hře vůbec vytýkat, spíše zamrzí skutečnost, že se za celou hru po příběhové stránce skutečně nic neděje, prostě jenom zabijete svůj cíl a máte „vystaráno“.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)