HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník (free hra)

Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník Jimmy The Troublemaker – Jimmy výtržník

Neznám nikoho, kdo by se rád oháněl koštětem a jinými zametacími prostředky, i já sama nerada uklízím, i když je to mnohdy nezbytné. Velice často tak naleznu dávno ztracené cěci, s jejichž existencí jsem se již definitivně rozloučila, zapadlé na těch nejnemožnějších místech, kde by je skutečně nikdo nehledal. Začínám takto podivně proto, že hlavní hrdina a protagonista dnešní adventury, jménem Jimmy, počal prohledávat půdu domečku jeho dědečka, v domnění, že nalezne nějaké cennosti, či památky, které by mohl výhodně zpeněžit, neboť jeho děda byl cestovatel a světoběžník a takovíto lidé seberou a nakoupí na cestách ledasco. Byť pátral hodně usilovně, nalezl však Jimmy pouze knihu, jejíž přečtení se mu stalo osudné, ocitl se tak na zcela neznámém místě a v jiném čase, čímž příběh této adventury začíná.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 62320 KB

Výrobce: Olle Segerbäck  Web

Zobrazení celkem: 1917

Zobrazení tento měsíc: 1374

Hodnocení oblíbenosti (582x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Co tedy udělat pro to, aby se nešťastný Jimmy dostal v pořádku a bez úhony nazpět do reálného světa? No samozřejmě, pustit se s vervou do hraní této adventury, která je vskutku přímo ukázkovou a vzorovou tvorbou, s velice dobrou herní koncepcí, zcela originálním námětem a zápletkou, s velice snadnou hratelností, snad s trošku nadsazenou obtížností, zpracovanou v dvourozměrné, docela vydaření grafice a šikovným ovládáním, což všechno dohromady jsou elementární prvky, které dávají zejména každé adventuře ten správný „šmrnc“. Zde se tedy autorovi skutečně „zadařilo“, nejdůležitějšími atributy pro dobrou adventuru jsou dobrý scénář a samotná fantazie autora, a jeho umění, jak přenést na první pohled typickou tvorbu v něco hodně navíc a upoutat hráče, což se tomuto zde velice náramně podařilo.

Autor si dal na scénáři skutečně záležet a hra srší vhodnou formou vtipu, která nikoho neurazí, přináší až nečekané zvraty děje a vše přitom celý děj naprosto logicky vyznívá v příjemný celek. Hra má spád a nudit se rozhodně v žádném případě nebudete, skutečně se jedná o adventuru, která je špičkou ve své herní kategorii freeware her, a kterou by byla škoda nechat jen tak bez povšimnutí. Na první pohled je to docela jasné a bez diskuzí, samotný Jimmy problémy přitahuje jako magnet všech průšvihů, snad má pouze smůlu, rozhozené „ego“, nebo mu právě dnes nepřejí hvězdy. Ať už je příčinou jeho všemožných „trablů“ cokoliv, každopádně budete muset vyřešit nejednu zapeklitou hádanku, abyste ho z každé „šlamastiky“, ve které se co chvíli ocitne, dostali.

Jak se tedy dostat z vězení? Jakým způsobem odemknout zamčené dveře? Kterak naprosto nenápadně „čmajznout“ rybu? Toto jsou pouze ty malé z mnoha velkých zádrhelů, které na vás ve hře už čekají. Řešení nemůžete ignorovat, neboť bez jejich správného vyřešení se prostě neposunete dále. Kouzlo adventury i zde vězí i v bezpočtu nutně nalezených a sesbíraných předmětů, u kterých však nikdy předem nevíte, zda a kdy se vám vůbec budou hodit. A tak budete chodit a zkoušet klikat na všemožné i nemožné předměty, prohledávat různé, všemožné lokace, dostávat se do problémů a potíží, mnohdy budete i silně „nakrknutí“. Ačkoli jsou předměty v místnosti opatřeny jmenovkou, není vždy tak docela lehké najít onu správnou kombinaci předmětů. Navíc vaše osoba, na kterou lze předměty rovněž použít, bohužel označena není, což může být pro méně zkušené hráče, mnohdy i tragické. Zato ale nechybí „košaté“ rozhovory s prapodivnými postavami, často se setkáte s dokonale vtipnými dialogy a prekérními situacemi.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)