HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Forbidden Saga – hrdinný příběh (free hra)

Forbidden Saga – hrdinný příběhForbidden Saga – hrdinný příběhForbidden Saga – hrdinný příběhForbidden Saga – hrdinný příběh

Předem avizovaný vznik každé nové české freeware, hry je vždy doprovázen zvědavými otázkami a připomínkami. Autoři her se již nemohou dočkat, co na jejich dílo řeknou hráči samotní, recenzenti se doslova třesou netrpělivostí a hráči, ti samozřejmě vyčkávají, jak to vše dopadne. Zahraniční freeware se s podobnými dilema, kde to v jednom kotli vře mezi recenzenty, hráči a autory her, nesetkávají, toto je specifikum českých freeware a nejinak tomu skutečně bylo i u dlouho očekávané české RPG, nazvané „Forbidden Saga“. Autor hry věnoval jejímu vzniku nemálo času a poctivé práce, výsledkem jeho snažení je dlouhé putování rozlehlými post apokalyptickým fantasy světy po válce mezi lidmi, ovládající magii a lidmi normálními. Vžijete se tedy do klasické role mladého smolaře, který se časem vypracuje až do role Bosse.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 159830 KB

Výrobce: RPG2 HEAVEN  Web

Zobrazení celkem: 2271

Zobrazení tento měsíc: 1722

Hodnocení oblíbenosti (655x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

„Forbidden Saga“ tudíž vypráví o mladém chlapci, jménem Lance, který má jeden velký sen, a to stát členem váženého cechu lovců. Na rozdíl od většiny svých kamarádů je ale jediným, který se pro splnění svého velkého snu, rozhodl něco dělat. Každý den proto vyráží do lesa trénovat se svým „učitelem“, aby ho tento zcela nezištně ho naučil vše potřebné. Nyní tedy právě přichází ta rozhodující chvíle, kdy se rozhodne, jestli Lance „na to má“. Váš vstup do hry začíná jednoho dne ráno, kdy se Lance právě chystá ke své závěrečné zkoušce. „Forbidden Saga“ vám nabízí velice značnou míru herní volnosti, takže se nemusíte ihned vydat plnit úkoly, ale můžete se podívat po vesnici, pokecat si s ostatními obyvateli, nakoupit si všemožné vybavení v podobě zbraní, léčivých nápojů, prohledat sudy, koše a skříně, zdali v nich není nic zajímavého, anebo jen tak se poflakovat po okolí, nikam spěchat nemusíte, čas není vaším pánem, navíc dříve, nebo později, se stejně k plnění úkolů dostanete.

Zpočátku nečekejte nic moc složitého, či obtížného, budete muset z nedalekého lesíka přinést několik medvědích kůží. Při plnění tohoto úkolu samozřejmě narazíte na spoustu lesní havěti, mimo medvědů také na vlky, či na květiny vypouštějící jedovaté výpary. Setkáte se ale také s „roztomilými“ zvířátky, podobnými lumíkům, která se vás navzdory své velikosti nebojí pořádně kousnout. Soubojový systém je řešen klasicky, jako u podobných her, tedy tak, že když se nepřítel dostane do vaší blízkosti, jednoduše do něj seknete a sekáte, dokud jeden z vás nezemře, nebo dokud jednomu z vás nedojde energie. Čím lepší zbraně máte k dispozici, tím více zdraví nepříteli na jedno seknutí uberete. Hodně bude záležet i na vašich zkušenostech a znalostech, které získáváte a navyšujete automaticky za každého, vámi zabitého nepřítele. Zvládnutí těchto soubojů ve váš prospěch, bude od vás chtít trošku tréninku, no nic světoborného nečekejte.

Kromě hlavní dějové linie můžete taktéž navíc plnit i vedlejší úkoly, které vám navíc přinesou nějaké ty bonusy, ať už v podobě peněz, nebo nějakých nových potřebných předmětů. Díky tomu je hrací doba poměrně dlouhá a konce hry se jen tak hned nedočkáte. Naštěstí se rozhodně nebudete při hraní vůbec nudit, děj má totiž velice svižný spád, a navíc vás čekají spousty překvapivých zvratů, takže vám hra nedá ani na chviličku vydechnout. „Forbidden Saga“ vás bezesporu pohltí svojí skvělou komplexností a skutečným, živoucím světem. Lidé ve vaší rodné vísce si pokojně pěstují zeleninu na zahrádkách, ale mají také své emoce a pocity, stejně tak jako všichni ostatní, s nimiž se v průběhu hry potkáte. Bohužel, každý klad má i své zápory, místy vám může hra připadat jako příliš pomalá, někdy i rozvláčná, což se týká zejména rozhovorů, kterých se ve hře nalézají řadově stovky. V některých složitějších a nepřehlednějších lokacích, se vám může i stát, že sejdete nenávratně z cesty a budete muset trpělivě tápat, jak a kudy pokračovat dál. Samotná atmosféra hry je jedním slovem přímo úžasná, za což hra vděčí svému audiovizuální zpracování. Grafika je již tradičně pixel-artová, vydařil se i hudební doprovod a realisticky znějící zvukové efekty,
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)